دلار هنگ کنگ/نیویورک—Luckin قهوه رئیس چارلز Zhengyao دریاچه ارومیه و رئیس اجرایی جنی Zhiya کیان را تحویل سهام در صورتی چینی زنجیره ای قهوه به وام دهندگان. شرکت کنترل Lu خانواده قصور در $518 میلیون حاشیه وام به یکی از بانک ها گفت: در روز دوشنبه.

به طور پیش فرض در می آید و پس از Luckin قابل توجهی رقیب به استارباکس در چین گفت: در هفته گذشته که بسیاری از آن 2019 فروش ساخته شد ارسال سهام آن انداخت تا آنجا که 82 درصد در ایالات متحده و جرقه تحقیقات توسط چین اوراق بهادار تنظیم کننده.

برخی از 515,355,752 کلاس B سهام و 95,445,000 کلاس سهام Luckin شده بود متعهد به تضمین وام از جمله سهام علاوه بر متعهد اعتماد خانواده از کیان Goldman Sachs Group Inc. یکی از بانک های درگیر گفت: در یک یادداشت به مشتریان در روز دوشنبه در حالی که پیشنهاد فروش سهام.

Luckin کاهش یافته است به نظر. Lu Zhengyao بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن را نمی ممکن است به تماس با کیان به طور مستقیم.

اگر تمام سهام متعهد تحت $518 میلیون وام به فروش می رسد Lu Zhengyao رای گیری بهره در Luckin قهوه را کاهش نمی دهد. در مقابل کیان مفید و رای گیری منافع خواهد افت قابل توجهی گلدمن ساکس گفت: بدون کمیت اندازه کاهش.

کلاس B سهام تبدیل خواهد شد به آمریکا امانت دار سهام (ADSs).

Luckin سهام به پایین بیشتر از 13.8 درصد در اوایل معاملات در نیویورک در روز دوشنبه.

توسط جولی زو جنیفر هیوز و جاشوا فرانکلین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de