LTO گسترش مجوز منقضی شده’ اعتبار 2 ماه پس از مستند

زمین حمل و نقل خواهد شد و نه مسئله مجازات برای ثبت نام در اواخر وسایل نقلیه

منتشر شده 7:00 PM 06 مه سال 2020

به روز شده در 7:00 PM 06 مه سال 2020

LICENSE RENEWAL. In this file photo, Transport Secretary Arthur Tugade tried out the application process for the new driver's license cards that are valid for 5 years. Photo by the Department of Transportation

تمدید مجوز. در این فایل عکس, وزیر حمل و نقل آرتور Tugade سعی کردن روند درخواست برای گواهینامه رانندگی جدید کارت های که معتبر هستند برای 5 سال است. عکس توسط وزارت حمل و نقل

مانیل فیلیپین – زمین حمل و نقل دفتر تمدید اعتبار مجوز است که تمام شده در طول این مستند به مدت 60 روز یا دو ماه پس از اجرای عمومی جامعه شده است.

در بیانیه ای در روز چهار شنبه, مه 6 بخش حمل و نقل گفت: این آژانس شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای تجدید پس از بلند کردن اجسام از جامعه پیشرفته قرنطینه (ECQ).

DOTr می گوید LTO را کاهش پرسنل در شمارنده برای مشاهده دولت ملی سلامت پروتکل های. به جای مردم بیشتر شمارنده باز خواهد شد و تا شنبه. Frontliners خواهد بود در اولویت قرار گیرد.

DOTr اضافه شده که LTO نمی خواهد موضوع مجازات در اواخر ثبت نام از وسایل نقلیه.

بخش خاطر نشان کرد عمومی به صبر کنید تا پایان مهلت برای تمدید مجوز خود را و ثبت خودرو.

“متقاضیان باید مراحل ثبت نام خود را قبل از پایان مهلت برای جلوگیری از ازدحام در دفاتر در روز مهلت” این بخش گفت.

کار دولت برای اولین بار معلق در Luzon که ECQ اجرا شد و در منطقه جزیره. چندین استانها و شهرداری ها در Visayas و Mindanao دنبال کت و شلوار سفارش ترجمه مستندات.

شروع مارس 1, تنها در مترو مانیل و دیگر مناطق در معرض خطر باقی مانده تحت کل مستند. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de