لس آنجلس (AP) — Loyola Marymount برنامه به پرده مجسمه هنک جمع آوری این ماه به مناسبت سالگرد 30 از مدرسه اجرا به نخبگان و هشت پس از سقوط منجر به مرگ او در دادگاه.

مجسمه اولین خارج Gersten غرفه در فوریه. 29 قبل از شیرها’ آخرین بازی فصل در برابر سان فرانسیسکو. مربی سابق پل Westhead و اعضای سال 1989-90 تیم شرکت خواهد کرد و با افتخار در حاصل کار دو تیم.

جمع آوری’ شماره 44 نیوجرسی بازنشسته شد توسط مدرسه در سال 2000. کل تیم القاء شد به LMU سالن از شهرت در سال 2005. او بازیکن دوم در NCAA تاریخ به ملت را در هر دو به ثمر رساند و با بازگشت و در همان فصل است.

مجسمه ایجاد شده توسط Rotblatt-Amrany همان استودیو طراحی شده است که مجسمه در مرکز استیپلز و مایکل جردن مجسمه در خارج از شیکاگو ایالات مرکز. جمع آوری’ مادر, Lucille و دیگر اعضای خانواده قادر به مشاهده مجسمه را ایجاد و در حال پیشرفت است.

جمع آوری سقوط در 4 مارس سال 1990 در سواحل غرب کنفرانس مسابقات بازی. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او در سن 23. بقیه مسابقات لغو شد و شیرها اهدا شد لیگ NCAA Tournament پیشنهاد زیرا آنها برنده شده بود به طور منظم فصل عنوان شده است. آنها در رسیدن به نخبگان و هشت قبل از از دست دادن احتمالی قهرمان ملی UNLV.

جمع آوری’ کالبد شکافی نشان داد که او تا به حال یک عضله قلب اختلال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de