یک نوع جدید از پایین-عملکرد موشک های هسته ای اتحاد پیوست ارتش ایالات متحده زیراب آرسنال وزارت دفاع تایید کرده است با گزارش نشان می دهد آنها بسته بسیار با قدرت کمتر از هیروشیما بمب.

این به اصطلاح تاکتیکی اتمی با هدف نفی مشابه روسی کلاهک طراحی شده به سطح شهرستانها اما برای استفاده در میدان جنگ است.

بودجه و قانون برای W76-2 موشک بودند توسط کنگره تصویب بیش از دو بودجه در راستای مطالبات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2018 Nuclear Posture Review (NPR).

گزارش هفته گذشته توسط فدراسیون دانشمندان آمریکایی ادعا کرد که این موشک ساخته شده و با افزایش سرعت به طور منظم submarine-launched کلاهک—در حال حاضر مستقر در Trident زیردریایی.

“هر W76-2 برآورد شده است که مواد منفجره عملکرد در حدود پنج kilotons” آنها نوشت در گزارش خود.

که حدود یک سوم قدرت انفجاری از “پسر کوچک” بمب هسته ای کاهش یافته است در هیروشیما در طول WW2.

وزارت دفاع امروز تایید کرد که زیردریایی-راه اندازی W76-2 موشک شده بود به میدان فرستاد اما از ارائه جزئیات بیشتر از ترسیم منطق ایجاد آن است.

John Rood تحت وزیر دفاع سیاست در بیانیه ای گفت: “در سال 2018 هسته ای, وضعیت, بررسی, بخش شناسایی نیاز به تغییر تعداد کمی از submarine-launched ballistic missile کلاهک’ به آدرس این نتیجه رسیدند که بالقوه دشمنان مانند روسیه بر این باورند که اشتغال پایین-عملکرد سلاح های هسته ای آنها را به استفاده بیش از ایالات متحده و متحدان آن و همکاران.”

دقیق مواد منفجره قدرت کلاهک تایید نشده است.

Epoch Times Photo
یک Trident Ii یا D-5 موشک راه اندازی شده است از یک اوهایو-class submarine عمده فعالیت این خواننده با فایل عکس. (گتی ایماژ)

به گزارش سرویس پژوهشی کنگره (CRS) در اوایل سال جاری اشاره کرد که W76-2 می توان به پیکربندی “اولیه-تنها انفجار” را به عنوان در هر NPR.

با توجه به CRS گزارش “این می تواند به معنای عملکرد کمتر از 10 kilotons.”

ایالات متحده در حال حاضر پایین-عملکرد سلاح های هسته ای. اما این محدود به موشک های کروز و بمب B61 با ظرفیت محدود به سوراخ دفاع پرتاب توسط روسیه در سال های اخیر است.

روسیه در حال رشد بوده است زرادخانه خود را از پایین-عملکرد سلاح های هسته ای با توجه به NPR.

“اخیر روسیه اظهارات در این تحول سلاح های هسته ای دکترین به نظر می رسد برای کاهش آستانه برای مسکو برای اولین بار-استفاده از سلاح های هسته ای” با توجه به NPR. “روسیه نشان می دهد که ادراک آن از مزیت این سیستم ارائه طریق تمرینات متعدد و اظهارات. تصحیح این اشتباه روسی درک استراتژیک ضروری است.”

برخی از گزارش ها در گذشته دو یا سه سال در حال حاضر پیشنهاد کرد که ایالات متحده باید در نظر زیردریایی مبتنی بر پایین-عملکرد سلاح های خود را برای مقابله با روسیه تهدید.

مخالفان W76-2 می گویند که آن را افزایش می دهد خطر جنگ هسته ای. آنها استدلال می کنند که آن کاهش قدرت مخرب می تواند آن را به یک گزینه وسوسه انگیز تر از این غیر قابل تصور در مقیاس کامل گزینه های هسته ای—که استفاده از آن را به سرعت تشدید می شود.

این NPR تاکید کرد که قصد پایین-عملکرد موشک بود که به منظور کاهش احتمال جنگ هسته ای به افزایش آن است.

“به روشنی این در نظر گرفته شده است برای فعال کردن و نه فعال, ‘جنگ هسته ای-مبارزه با.’ و نه آن را به پایین تر از ایران در آستانه” را بخوانید NPR. “نه در حال گسترش در آمریکا طراحی شده و گزینه های پاسخ را افزایش آستانه هسته ای و کمک به اطمینان حاصل شود که بالقوه دشمنان درک بدون امکان استفاده در محدود هسته ای تشدید ساخت سلاح های هسته ای اشتغال کمتر احتمال دارد.”

جدید موشک های سفر خواهد کرد در زیر اقیانوس در نیروی دریایی اوهایو-کلاس زیردریایی همراه با زیردریایی مبتنی بر موشک های Trident که یک سوم از هسته ای “تایی.” دیگر دو پا در حال حاضر دوربرد B-2 و B-52 بمب افکن مخفیکاری و بمحض احضار حاضر بخدمت 3 موشک های پراکنده در سراسر ایالات متحده است.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im