پایین کلید برای جشن های کره شمالی موسس در صورت از ویروس

108TH BIRTHDAY. People wearing face masks leave after laying flowers before the statues of late North Korean leaders Kim Il-sung and Kim Jong-il on the occasion of the 108th birthday of late North Korean leader Kim Il-sung, known as the 'Day of the Sun', in Pyongyang on April 15, 2020. Photo by Kim Won-jin/AFP

108TH تولد. مردم با پوشیدن ماسک صورت ترک پس از گذاشتن گل قبل از این مجسمه ها از اواخر رهبران کره شمالی کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل به مناسبت 108th تولد از اواخر رهبر کره شمالی کیم ایل سونگ شناخته شده به عنوان ” روز خورشید در پیونگ یانگ در 15 آوریل سال 2020 است. عکس از Kim Won-jin/AFP

سئول کره جنوبی – کره شمالی مشخص سالگرد تولد بنیانگذار آن کیم ایل سونگ در رام مد روز شنبه, مارس 15 با ماسک-پوشیدن شهروندان قرار دادن گل قبل از مجسمه خود را در پیونگ یانگ به این کشور تحمیل سخت ضد coronavirus اقدامات است.

پدربزرگ رهبر فعلی کیم جونگ سازمان ملل متحد متولد شد 108 سال پیش و در مارس 15, مهم ترین تاریخ در شمال سالانه تقویم سیاسی که در آن آن را به عنوان شناخته شده بعد از خورشید است.

اما پیونگ یانگ تحمیل تنگ محدودیت در برابر این بیماری همه گیر است که جاروب جهان پس از ظهور در کشور همسایه چین, بسته شدن مرزهای خود و برای یک زمان quarantining هزاران نفر از شهروندان خود را به عنوان به خوبی به عنوان صدها نفر از اتباع خارجی و اصرار دارد که آن را دیده است و نه تنها مورد.

پیونگ یانگ ساکنان وارد Mansu هیل که در آن غول برنز مجسمه کیم و پسرش و جانشین کیم جونگ ایل زل زل نگاه کردن بیش پایتخت به پخش گل در پایگاه خود را.

اما آنها در آمد بسیار کوچکتر گروه از گاهی صدها نفر قوی جدا از کارگران و یا سربازان دیده می شود در نوبت قبلی.

و غیر منتظره ای وجود دارد به نظر می رسد بدون آستین ، سبد گل مزین با نام کیم جونگ سازمان ملل متحد در حالی که رسمی KCNA آژانس خبری هیچ اشاره ای هر گونه ارائه – به طور معمول ثابت از گزارش خود در این ادای احترام کردند.

شهروندان برای بازدید از این مجسمه با “احترام فروتن” کیم ایل سونگ از آن گفت: در “بزرگترین روز فرخنده به ملت است.”

معمولا صدها سبد خواهد ایستادن در مقابل مجسمه اواسط صبح با یک لایه ضخیم از گل قرار داده شده در پایه خود را, اما کمتر بودند دیده می شود در همان زمان چهارشنبه.

“این رئیس جمهور بزرگ کیم ایل سونگ با ما خواهد بود برای همیشه لطفا برای” خواندن یک گل کتیبه در مقابل effigies.

در زمان جشن برگزار می شود در یک مقیاس بزرگ از جمله رژه نظامی در سال 2012 و سال 2017, زمانی که ایران مسلح به شمال نشان می دهد آن تسلیحات به جهان است.

روز شنبه, مارس 14 سئول گفت: پیونگ یانگ تا به حال شلیک چندین موشک های کروز به سمت دریا در آنچه تحلیلگران را دیدم به عنوان یک تظاهرات وسعت زرادخانه خود را.

اما رسانه های دولتی روز چهارشنبه انجام هیچ گزارش در مورد هر گونه راه اندازی – همچنین خروج از الگوی طبیعی.

در این سال در شمال لغو چندین عناصر سالانه بزرگداشت از جمله ماراتن پیونگ یانگ معمولا بزرگترین آن پول های توریستی-عنکبوتی که تار میتند از سال است.

رسانه های دولتی نیز هیچ اشاره ای به Kimilsungia جشنواره نمایشگاهی از بنفش ارکیده به نام کیم که در سال 1994 است اما هنوز به طور رسمی در نظر گرفته شده در این کشور رئیس جمهور ابدی.

خود را حفظ بدن نهفته در دولت در یک قرمز روشن اتاق در Kumsusan کاخ خورشید در خارج از پیونگ یانگ که در آن مسئولین سرش در سکوت میان کاورنو سنگ مرمر سالن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de