موزه لوور در پاریس بسته بیش از coronavirus نگرانی

کارگران همچنین خواستار تشدید اقدامات حفاظتی از جمله ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی ژل و پنجره موانع جداگانه تحویلدار از اعضای عمومی

منتشر شده 11:41 PM, مارس 01, 2020

به روز شده در 11:41 PM, مارس 01, 2020

CLOSED TO PUBLIC. File photo of the Louvre museum by Christophe Archambault/AFP

بسته به مکان. فایل عکس از موزه لوور توسط کریستف Archambault/AFP

پاریس – موزه لوور در پاریس نگهداری می شود درهای خود را بسته به بازدید کنندگان چهار شنبه, آوریل 1 به عنوان کارکنان نکردن کار با استناد به ترس بیش از coronavirus یک نماینده اتحادیه گفت: خبرگزاری فرانسه (AFP).

برخی از 300 کارکنان پربازدید جهان است موزه در ملاقات صبح و رای “تقریبا به اتفاق آرا” برای باز کردن در صبح مسیحی Galani از CGT اتحادیه کارگران به خبرگزاری فرانسه گفت.

“در این جلسه بود مرتب به بحث در مورد نگرانی های کارکنان,” او گفت:, و اضافه کرد مدیریت نمایندگان قادر به متقاعد کردن کارگران به رفتن به محل کار.

فرانسه ثبت کرده است 100 coronavirus موارد و مرگ و میر پس از پایان ماه ژانویه است.

روز شنبه, دولت اعلام کرد چندین اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از شیوع بیماری از جمله لغو تمام تجمعات بیش از 5000 نفر در فضاهای محدود.

“موزه لوور است که یک فضای محدود که استقبال بیش از 5000 نفر در روز” گفت: Galani اضافه کرد: “وجود نگرانی واقعی در بخشی از کارکنان.”

کارگران خواستار افزایش اقدامات حفاظتی از جمله ارائه دست مطابق با اصول بهداشتی ژل و پنجره موانع جداگانه تحویلدار از اعضای عمومی.

موزه لوور دریافت 9.6 میلیون بازدید کننده در سال 2019. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im