فرماندار لوئیزیانا هشدار دولت به نظام سلامت می تواند غرق در یک هفته

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در روز پنج شنبه هشدار داد که بدون تلاش موثر باشد CCP ویروس دولت ممکن است قادر به اندازه کافی ارائه مراقبت های بهداشتی به بیماران خود در عرض یک هفته.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی کنفرانس با فرمانداران ادواردز هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن از “بدترین سناریو” مدل سازی.

“ترس من بر اساس مدل سازی من امروز این است که به عنوان اوایل به عنوان هفت روز ما می توانید شروع به فراتر از ظرفیت و توانایی ما برای ارائه بهداشت و درمان,” او گفت:.

او برای در خواست کمک از دولت فدرال از جمله اجازه ارسال بيماران به فدرال-اجرای امور جانبازان بیمارستان در نیواورلئان.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کاهش و آهسته گسترش, اما در زمان ما رو به افزایش ما افزایش ظرفیت. است که بزرگترین نگرانی ما” ادواردز اضافه شده است.

ادواردز گفت: بعد از طی یک کنفرانس خبری در باتون روژ: “این زود است اما ما مسیر است که اساسا همان چیزی است که آنها تا به حال در ایتالیا. و اگر وجود دارد هر چیزی که من امروز گفت که باید برای به دست آوردن توجه مردم است.”

“اگر ما در حال رفتن به مانند ایتالیا در 10 روز یا دو هفته آن را تنها خواهد شد به دلیل این اقدامات کاهش,” او اضافه شده است.

او همچنین به خبرنگاران گفت که اگر لوئیزیانا ساکنان همین حالا تمرین های اجتماعی فاصله این بدترین حالت می تواند تبدیل به واقعیت است.

وجود دارد 347 موارد تایید شده در لوئیزیانا از مارس 19. ده نفر کشته شده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که چینی رژیم کمونیستی است به سرزنش برای این ویروس است که به بیش از 160 کشور و منطقه در سراسر جهان به قتل هزاران نفر.

“این می تواند متوقف شده است حق که در آن از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه. “جهان پرداخت یک قیمت برای آنچه که او گفت:” در اشاره به یک سوال در مورد CCP مقامات نمی های اطلاعات هر چه زودتر در مورد شیوع زمانی که آن آغاز شده است.

“آن شده اند که بسیار بهتر است اگر ما تا به حال شناخته شده در مورد این چند ماه زودتر” رئیس جمهور افزود که مقامات ایالات متحده می تواند نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری اگر رژیم مشترک اطلاعات قبلی در مورد CCP ویروس که ظهور در ووهان.

-انسان به انسان انتقال COVID-19 اتفاق می افتد و حداقل از اواسط ماه دسامبر 2019 در ووهان با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در Jan. 29.

این مقاله نشان داد که “شواهدی وجود دارد که انسان به انسان انتقال داده میان تماس نزدیک از اواسط دسامبر 2019.”

مقامات چینی را تایید نمی کند-انسان به انسان انتقال تا Jan. 20—تقریبا سه هفته بعد از بیماری بود, اولین گزارش رسمی در دسامبر. 31, 2019. اولین بیمار گزارش شده با این ویروس به نمایش گذاشته علائم on Dec. 1.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im