Loughlin, Giannulli برای ماه اکتبر محاکمه در کالج کلاهبرداری

بوستون—تلویزیون بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli خواهد شد در دادگاه در ماه اکتبر به اتهام که آنها رشوه دختران خود راه به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی یک قاضی فدرال روز پنجشنبه گفت.

قاضی تعیین تاریخ محاکمه یک روز پس از وکلای مدافع ادعا کرد که شواهد جدید خواهد تبرئه از اتهامات در این دانشکده پذیرش رشوه طرح است که درگیر دانشگاه های معتبر سراسر کشور.

زن و شوهر معروف خواهد بود سعی کردم شروع Oct.5 در بوستون در دادگاه فدرال در کنار شش برجسته دیگر پدر و مادر متهم به تقلب در پذیرش کالج روند. هفت نفر دیگر هنوز در حال مبارزه با این اتهامات به دادگاه در ماه ژانویه 2021 ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton گفت.

Loughlin که عمه بکی در طنزهای تلویزیونی “خانه کامل” و Giannulli از متهم پرداخت $500,000 به دختران خود را به USC به عنوان استخدام به تیم قایقرانی هر چند هیچ یک از آنها را یک پارو زن. مقامات می گویند Loughlin و Giannulli کمک به ایجاد جعلی ورزشی, پروفایل, برای, نوجوانی ارسال شده توسط مشاور در مرکز طرح ریک خواننده, عکس از خود را در بیدمشک, نوجوانان در ماشین های پارو زدن.

Lori Loughlin and daughters
ایزابلا Giannulli, Lori Loughlin and Olivia Giannulli حضور در Teen Choice Awards سال 2017 در Galen Center در لس آنجلس, کالیفرنیا در اوت. 13, 2017. (فریز Harrison/گتی ایماژ)

این پول اختصاص یافته از طریق یک شام خیریه عمل توسط خواننده که التماس گناه به سازماندهی این طرح مقامات می گویند که.

Loughlin و Giannulli وکلا بود خواست قاضی به تاخیر تنظیم از محاکمه تاریخ در پرتو شواهد جدید آنها دریافت شده از دادستان های این هفته است. آنها می گویند این شواهد باعث این زن و شوهر را ادعا می کنند که آنها بر این باور خود را پرداخت قانونی شد, کمک های مالی و نه رشوه.

اما قاضی گفت: این موارد نیاز به رفع مشکل در اسرع وقت و دستور وکلای دفاع به فایل هر گونه حرکات به رد پرونده توسط, مارس 13.

Loughlin و Giannulli وکلای گفت: در یک پرونده اواخر روز چهارشنبه که دادستان ارائه آنها را با یادداشت های از خواننده آی فون. خواننده می گوید: در این یادداشت که ماموران اف بی آی به او فریاد زد و گفت: او به دروغ به پدر و مادر می گویند همه چیز در ثبت تماس های تلفنی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر آنها.

Lori Loughlin and Mossimo Giannulli
بازیگر Lori Loughlin و شوهر Mossimo Giannulli خروج از دادگاه فدرال بوستون بازداشت پیش از محاکمه شنوایی با دادرس قاضی کلی در جان جوزف Moakley ایالات متحده دادگاه در بوستون در اوت. 27, 2019. (یوسف Prezioso/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

وکلا نیز می گویند خواننده یادداشت ها نشان می دهد که ماموران اف بی آی به او گفت به دروغ گفت: او گفت: پدر و مادر که به شرکت در به اصطلاح “طرف درب” طرح که با پرداخت رشوه مشروع نیست کمک های مالی.

“با صدای بلند و ساینده تماس با عوامل. آنها همچنان از من بپرسید به گفتن دروغ گفتن و باز گفتن آنچه که من گفته مشتریان من به عنوان به که در آن پول بود—به برنامه و نه مربی و که آن را کمک و آنها می خواهند آن را به یک پرداخت” خواننده نوشت: با توجه به تشکیل پرونده.

خواننده این یادداشت نیست با توجه به دفاع تا این هفته چرا که دولت اعتقاد داشتند ممتاز و نمی بررسی بیشتر آنها را پس از کشف آنها را در ماه اکتبر 2018, دادستان ها می گویند.

Sean Berkowtiz وکیل زن و شوهر گفت: در دادگاه تشکیل پرونده در روز پنج شنبه که دادستان’ توضیح برای تحویل مدارک دیر است “جعلی است.” او دولت را متهم به “فاحش دادستانی در آوریم.”

“واقعیت این است که کسی یک کمک مالی به USC با هدف گرفتن کودکان خود را به USC جرم نیست,” ضربه فیلم های پورنو کار Trach, یکی دیگر از وکیل برای Loughlin گفت: قاضی است.

دستیار آمریکا وکیل اریک روزن گفت قاضی که این مهم نیست که آیا خواننده به نام پرداخت رشوه و یا کمک های مالی, چرا که آن را هنوز هم غیر قانونی در عوض.

“فقط به خاطر آن بود که به نام کمک نمی کند و آن را مشروع” روزن گفت.

توسط Alanna Durkin غنی تر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de