ضرر و زیان از لیبی نفت shutdown پیش افتادن از 2 میلیارد دلار

قاهره (AP) — ضرر و زیان مالی بیش از یک محاصره طولانی لیبی را حیاتی نفت و بنادر به سرعت متورم بیش 2 میلیارد دلار در روز سه شنبه این کشور را ملی نفت شرکت گفت.

نفت را تبدیل به یک نقطه عمده ای از جنگ بین دو دولت در این کشور جنگ زده. قدرتمند قبایل وفادار به قذافی و شرقی بر اساس نیروهای کشف و ضبط بزرگ صادرات پایانه ها و خفه کردن عمده خطوط لوله در ماه گذشته با هدف گرسنگی U. N. حمایت دولت از مهم درآمد.

تاثیر مالی شده است سریع و متناوب به عنوان تولید کاهش یافته و از معمولی 1.2 میلیون بشکه در روز به حدود 120,000 این هفته این شرکت در بیانیه ای گفت در آن Facebook صفحه.

فیلد مارشال خلیفه Hifter نیروهای که از جنوب و شرق لیبی از جمله اصلی کشور نفت امکانات تخمگذار بوده محاصره پایتخت طرابلس از بهار گذشته.

در طرابلس دولت کنترل فقط یک کم شدن گوشه ای از این کشور با غرب است اما حفظ آن بسیار با ارزش و اقتدار بر لیبی و بانک مرکزی که دارای درآمد نفت است.

بن بست بیش لیبی را منبع اصلی درآمد تهدید کرده است که به فلج در حال حاضر اقتصاد کتک و محروم کشور از سوخت. لیبی بزرگترین اثبات شده ذخایر نفت در آفریقا است.

تبلیغات

در آخرین شورای حقوق بشر جلسه در ژنو در روز دوشنبه طرابلس دولت ایران خواست ایالات متحده و دیگر قدرت های غربی را به دخالت.

“جامعه بین المللی باید تقاضای باز کردن پورت و زمینه را برای تغذیه مردم” محمد طاهر Siala به خبرنگاران گفت:.

Siala این باورند که قدرت های جهان مشتاق هستند برای خاموش ماندن در طول مسابقه به دلیل آنها نمی خواهند برای دیدن سیل تولید نفت درایو کردن قیمت ها در بازار.

“اگر این است دلیل آن است که انسان نیست,” او گفت:.

تا کنون خاموش است نه ناشی از تحول بزرگ در بازار جهانی نفت با توجه به آنتوان Halff یک محقق دانشگاه کلمبیا و رئیس تحلیلگر در Kayrros انرژی تجزیه و تحلیل داده های شرکت.

این است که عمدتا به دلیل لیبی نفت خام سبک به طور مستقیم به رقابت در برابر آمریکا تولید نفت شیل, او گفت:, اجازه می دهد خریداران عمده مانند ایتالیا و اسپانیا و چین برای دسترسی به نفت ایالات متحده به جای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im