لس آنجلس بسیج گارد ملی برای سرکوب خشونت غارت

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نام در گارد ملی کالیفرنیا به گشت زنی در خیابان های این کشور را دومین شهرستان در 31 ماه مه به عنوان تشدید اعتراضات در سراسر ایالات متحده در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری برای لس آنجلس دولت گارد ملی مستقر شد یکشنبه برای کمک به پاسخ به اعتراضاتی که معطوف به خشونت شورش در شهرستانها در سراسر کشور.

در یک صدای جیر جیر در اواخر روز شنبه, Garcetti گفت که او درخواست کرده بود Newsom برای اعزام 1000 نفر از اعضای گارد برای کمک به 20,000 Los Angeles Police Department (LAPD) افسران “برای حفظ صلح و امنیت در خیابان های شهرستان ما است.”

آن مشخص شده تغییر در پاسخ از شهردار که قبلا بی اعتنا از درخواست کمک از گارد ملی.

“این است که دیگر اعتراض” Garcetti رسانه های محلی گفت عصر روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از اعمال مقررات منع رفت و آمد در شهر از 8 p. m. به 5:30 a. m. “این تخریب است. این خرابکاری.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم به خیابان ها در حال انجام آن مسالمت آمیز قدرت و با احترام به مقدس باعث شود آنها در حال مبارزه برای” Garcetti گفت شنبه. “این مقررات منع رفت و آمد در محل برای محافظت از ایمنی خود و ایمنی از همه کسانی که زندگی و کار در شهرستان ما است.”

یک حکومت نظامی از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح بود و بعد از آن اعمال شده در لس آنجلس 10 میلیون نفر به تظاهرات در سراسر جنوب کالیفرنیا فرود به خشونت است. تظاهرات در سراسر ایالات متحده هایش در پاسخ به درمان فلوید که در اوایل این هفته در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

یک کثیرالانتشار تصویری نشان داد فلوید, 46 دراز کشیده و دست به دستبند, به عنوان یک افسر پلیس دیده می شد زانو در گردن حدود 9 دقیقه است. این فیلم نشان داد فلوید گفتن افسران که او نمی تواند نفس قبل از بدن خود رفت و حرکت. با توجه به مینیاپولیس آتش نشانی گزارش (pdf) فلوید بی توجه بود و “خوری, بدون نبض” هنگامی که او در حال انتقال به آمبولانس توسط امدادگران از محل دستگیری او به بیمارستان است.

افسر پلیس است که دیده می شود بر روی زانو های خود در گردن, Derek چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در روز جمعه. چوین و سه نفر دیگر از افسران پلیس که در دستگیری را از آنجا اخراج شده است.

با توجه به مقدماتی کالبد شکافی یافته توسط Hennepin County Medical Examiner, Floyd نمی میرند با توجه به اختناق و یا ضربه محرومیت از اکسیژن. گزارش کالبد شکافی ذکر شده در شکایت (pdf) در برابر چوین نشان می دهد او از ترکیبی از بیماری های قلبی و “بالقوه باده در سیستم” که تشدید محدودیت بر او قرار داده شده توسط افسران.

California National Guard vehicles are seen parked at the Los Angeles Convention Center
گارد ملی کالیفرنیا وسایل نقلیه پارک شده دیده می شود در مرکز کنوانسیون لس آنجلس پس از تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید در لس آنجلس, کالیفرنیا در 31 ماه مه سال 2020 است. (آگوستین پوللیر/خبرگزاری گتی ایماژ)

برخی از 400 نفر دستگیر شدند در روز شنبه توسط پلیس لس آنجلس که مستقر باتون beanbags و teargas در تلاش برای سرکوب خشونت. سرباز گارد ملی در عین حال دیده می شد مستقر صبح یکشنبه در LA مرکز کنوانسیون.

CVS و هدف فروشگاه همراه با تعدادی از کسب و کارهای محلی مورد هدف قرار گرفتند توسط غارتگران در حالی که مغازه ها در LA بورلی هیلز بودند تخریب و آتش سوزی دیده می شود می تواند سوزش در نزدیکی محبوب بازار کشاورز در نزدیکی بیشه. تظاهرات در شهرهای دیگر دیده می شود مشابه تخریب از جمله درگیری با پلیس عبور از دولت مجتمع و پرتاب اشیاء در افسران پلیس در برخی از نقاط کشور است.

Newsom یکشنبه هشدار داد که مقامات محلی بودند که از نزدیک نظارت بر حرکات خشونت آمیز گروه های افراطی که ممکن است بهره برداری غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات بیشتری به خود برنامه.

“برای کسانی که به دنبال بهره برداری از کالیفرنیا’ درد برای ایجاد هرج و مرج و تخریب شما را خوش ندارد” Newsom گفت. “ما دولت و ملت باید ساخت از این لحظه ایران و بیشتر حل و فصل بیش از همیشه به آدرس نژاد پرستی و ریشه آن باعث می شود.”

بر خشونت را محکوم کرد

نظرات خود را به عنوان دادستان کل ویلیام Barr در روز شنبه ابراز نگرانی کرد که خشونت در این تظاهرات به نظر می رسد به اند “برنامه ریزی, سازماندهی, هدایت” توسط گروه خارج رادیکال و آشوبگران که با سوء استفاده از وضعیت به منظور رسیدن به “خود را جداگانه و خشونت دستور کار است.”

Barr گفت: بسیاری از این افراد که به سفر خارج از کشور هستند با استفاده از Antifa مانند تاکتیک برای ترویج خشونت است.

“متاسفانه با شورش است که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور صدای اعتراض مسالمت آمیز هستند ربوده خشونت رادیکال عناصر” دادستان کل گفت.

بر اذعان خشم احساس جامعه ملی گفت که پاسخگویی برای Floyd مرگ باید رسیدگی شود اما تاکید کرد که آن را باید از طریق به طور منظم سیستم عدالت کیفری.

او تاکید کرد که جوامع و خیابان “باید قانون و نظم” و این مسئولیت محلی و رهبران دولت برای توقف خشونت و اضافه کرد که وزارت دادگستری را پشتیبانی از تمام تلاش های محلی.

اما دادستان کل هشدار داد که “این یک جرم فدرال برای عبور از خطوط دولت و یا به استفاده از ایالتی امکانات به تحریک و یا شرکت در خشونت شورش.”

“ما در اجرای این قوانین است,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که دولت او خواهد بود تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی پس از ستایش گارد ملی برای خاموش کردن غارت و شورش در مینیاپولیس است که او گفته بودند سازی توسط “ANTIFA led آنارشیست ها در میان دیگران.”

Janita Kan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید