لس آنجلس اعلام سراسر شهر بود خاموش کردن, میله, رستوران ها سالن های ورزشی در میان Coronavirus همه گیر

لس آنجلس را به طور موقت نزدیک به تمام رستوران ها و کافه و کاباره ها, مکانهای تفریحی و سالن های ورزشی در سراسر شهرستان از نیمه شب حداقل تا 31 مارس به عنوان بخشی از تلاش خود را به سرعت گسترش رمان coronavirus.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام این خبر در روز یکشنبه از طریق ویدئو کنفرانس که در آن او ستایش ساکنان بودن “قوی” و “ارتجاعی” و با تاکید بر اهمیت تمرین های اجتماعی دورى و اجتناب از غیر ضروری سفر.

“من می دانم که این فوق العاده دشوار روز برای شهر ما و ما ساکنان. اجازه بدهید شروع با تشکر از همه برای خود اعتماد خود را باور نکردنی سخاوت و برای حفظ آرامش در چهره یک تهدید بر خلاف ما تا کنون دیده ام قبل از” Garcetti گفت.

“ما تصمیم گیری خواهد شد تعیین سرنوشت عزیزان ما تصمیمات و اقدامات را تعیین طول این بحران آسیب هایی که انجام شده است برای اقتصاد ما و در نهایت چگونه به سرعت ما را به عقب بر گردیم روی پای ما.”

“من امضا منظور امشب که مردم را از انجام کارهای زیر آن مردم مانع از جمع آوری در مجاورت نزدیک با انحلال و بستن ما بارها و کاباره ها. دوم رستوران ها و خرده فروشی امکانات ما در حال حاضر ممنوع-سایت اما مواد غذایی مجاز برای, تحویل, takeout و درایو-از طریق.

“دوباره رستوران ها بسته خواهد شد برای ناهار خوری در داخل آن رستوران” Garcetti تصریح کرد: قبل از تشویق “همه Angelenos برای کمک به حمایت از این بحرانی کسب و کارهای کوچک—رستوران های ما در محله های ما — با ادامه منظور از آنها [با] گرفتن takeout و یا تحویل.”

مواد غذایی و داروخانه ها و مواد غذایی بانک ها خواهد شد به جز از سفارش. یک مهلت قانونی برای اخراج برای مستاجرها نیز اعلام کرد در سخنرانی خود.

شهردار نیز نامیده می شود در خانه از عبادت به دید و گفت: “ما باید یک قانون اساسی و متمم اول قانون اساسی بنابراین در حالی که ما نمی توانیم حکم که کلیساها و مساجد و یا کنیسه لطفا ما درخواست شما را به آنها نزدیک است.”

لس آنجلس مقامات بهداشت تایید کرد 16 جدید کروناویروس موارد ظهر یکشنبه آوردن این شهرستان در مجموع به 69. ده از 69 موارد “به احتمال زیاد با توجه به جامعه انتقال” این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت:, و اضافه کرد که تمام موارد تایید شده در حال جدا شده و تماس نزدیک قرنطینه می شوند.

Garcetti اعلام می آید در مدت کوتاهی پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به نام همه بارها ماشین منگنه و از wineries در کالیفرنیا را تعطیل بیش از coronavirus اضافه کرد که وجود خواهد داشت محدودیت های جدید در رستوران.

رستوران خود را اشغال سطوح برش در نیمه او اعلام کرد که یکشنبه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که مردم نیاز به فاصله گرفتن از یکدیگر است. شهروندان ارشد به افراد 65 ساله و مسن تر هستند خواست تا در خانه بماند مگر اینکه آنها را به اورژانس دلیل.

“ما اعتقاد داریم که این غیر ضروری تابع در کشور ما” Newsom گفت: از میله های زندان است. “و ما بر این باوریم که مناسب است تحت شرایطی به حرکت در این جهت است.”

حدود 335 موارد COVID-19 بیماری ناشی از جدید coronavirus تایید شده اند در کالیفرنیا گفت: Newsom. شش و میر تایید شده اند تا کنون.

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de