بوستون—یک قاضی فدرال در روز جمعه کاهش یافته است به رد اتهامات علیه “خانه کامل” بازیگر Lori Loughlin و دیگر ثروتمند پدر و مادر در انتظار محاکمه در آمریکا پذیرش کالج رسوایی پس از آنها متهم محققان از جعل مدارک و شواهد.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل Gorton در بوستون پذیرفته توضیحات دادستان ارائه شده برای مقابله با اتهامات دفاع وکلا که محققان تحت فشار قرار دادند یک همکاری شهادت به دروغ و ترفند پدر و مادر به اظهارات متهم.

Lori Loughlin
بازیگر Lori Loughlin, جلو, زن و شوهر, لباس, طراح Mossimo Giannulli (L) ترک دادگاه فدرال در بوستون در آوریل 3, 2019. (استیون Senne/ File/عکس از آسوشیتدپرس)

که شاهد ویلیام “ریک” خواننده کالج پذیرش مشاور که اعتراف کرده به سازماندهی گسترده ای طرح برای استفاده از رشوه خواری و دیگر انواع تقلب به کمک ثروتمند پدر و مادر فرزندان خود را به مدارس برتر.

“دادگاه راضی است که دولت و وکیل است نه به دروغ و یا تلاش برای گمراه کردن دادگاه و یا ساخته شواهد” Gorton نوشت.

Gorton گفت که او نیز نمی خواهد بار دادستان از معرفی در دادگاه مخفیانه تماس های ضبط شده خواننده قرار داده شده به پدر و مادر است.

دفاع وکلا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و یا کاهش یافته است به نظر.

Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli تنظیم می شوند به صورت آزمایشی در ماه اکتبر با شش پدر و مادر دیگر.

از مارس 2019 و 53 نفر متهم شده اند بیش از یک طرح دادستان ها می گویند خواننده زد به تسهیل تقلب در امتحانات ورودی کالج و با استفاده از رشوه خواری به امن پذیرش های مختلف پدر و مادر کودکان به مدارس به عنوان جعلی ورزشی استخدام.

دادستان ادعا Loughlin و Giannulli توافق با خواننده به پرداخت 500,000 دلار رشوه به دو دختر خود را به نام جعلی استخدام به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی خدمه تیم.

آنها و 12 پدر و مادر دیگر در ماه مارس منتقل برای رد این مورد گفت: دادستان تا زمانی که به تازگی نکردن یادداشت های شخصی توسط خواننده مورد ثبت تماس های تلفنی او ساخته شده به آنها در دولت جهت.

در یادداشت نوشته شده در اکتبر 2018 خواننده گفت: Federal Bureau of Investigation agents گفت: او را به “گفتن یک دروغ” در این تماس به پدر و مادر را متهم اظهارات گفتن آنها پرداخت شد و برای رشوه نه دانشگاه کمک های مالی.

پدر و مادر وکلا حفظ آنها معتقد بودند پرداخت شد و مشروع کمک های مالی. آنها گفت که این یادداشت نشان داد محققان همراهی خواننده را به دروغ به شواهد ساخت حمایت خود را criminal intent.

Gorton قبلا به نام کسانی که ادعا می کند “نگران کننده است.”

اما در روز جمعه گفت: او راضی بود با دادستان در توضیح این یادداشت هر چند آنها باید ارائه شده به دفاع وکلا هر چه زودتر.

او گفت: خواننده بود و نه اینکه به طور کامل تعاونی زمانی که او نوشت: این یادداشت و این عوامل در تلاش بودند تا او را به “corroborate, نه ساخت و شواهد.”

توسط Nate ریموند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de