خداوند آن باز می شود پارکینگ برای کارکنان بیمه خدمات درمانی مبارزه با Covid19 همه گیر

لندن: متولی کریکت قوانین Marylebone باشگاه کریکت (MCC) تصمیم گرفته است برای ارائه به پارکینگ و فضای ذخیره سازی در دسترس در یاد خداوند زمین کریکت به ملی خدمات سلامت (NHS) ستاد مبارزه با Covid19 بیماری همه گیر.

در انگلستان نزدیک به 23000 نفر از جمله نخست وزیر بوریس جانسون و شاهزاده چارلز آلوده شده اند و بیش از 1400 مرگ و میر گزارش شده است.

“نزدیکی از تعدادی از بیمارستان ها به خداوند می دهد این باشگاه این فرصت را به کمک کادر پزشکی به طوری که آنها می توانید تمرکز خود را در حال مبارزه با ویروس” این MCC گفت: در رسانه ها انتشار.

باشگاه فراهم کرده است 75 فضاهای پارکینگ ماشین برای بیمه خدمات درمانی کارکنان در نزدیکی Wellington, بیمارستان, دانشگاه, بیمارستان و بیمارستان سنت جان و سنت الیزابت.

“MCC در حال حاضر 75 فضای پارکینگ در خداوند برای کارکنان در بیمارستان ولینگتون دانشگاه کالج بیمارستان و بیمارستان سنت جان و سنت الیزابت” به آن اضافه شده است.

علاوه بر این متولیان کریکت قوانین نیز ارائه مواد غذایی به یک شهر بر اساس خیریه.

“MCC مواد غذایی ارائه کرده است به شهرستان برداشت لندن که به کمک قرار دادن تازه مازاد مواد غذایی به خوبی استفاده پایدار و در راه توزیع به سازمان هایی که خوراک گرسنه” بیانیه ای گفت:.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با جامعه محلی ما و بیمارستانها و سازمانها به ارائه پشتیبانی به عنوان بهترین ما می توانیم در طول این دوره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im