به دنبال گزارش می دهد که Covid19 پدید آمده در آزمایشگاه در ووهان می گوید تهمت

واشنگتن: آمریکا به دنبال گزارش می دهد که رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان, “فرار” از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در چین در شهر ووهان رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

آمریکا با انجام یک مقیاس کامل بررسی اینکه آیا ویروس کشنده “فرار” از ووهان موسسه ویروس شناسی فاکس نیوز گفت: در یک گزارش اختصاصی اضافه کرد که هوش فعالان این گزارش جمع آوری اطلاعات در مورد آزمایشگاه و اولیه شیوع پاتوژن.

“ما به دنبال در آن بسیاری از مردم در حال نگاه کردن به آن. به نظر می رسد برای ایجاد حس” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه وقتی پرسیده شد که اگر وجود داشت رسیدگی به اینکه آیا بیماری کروناویروس (COVID-19) موفق به فرار از آزمایشگاه در ووهان چین.

“آنها بحث در مورد نوع خاصی از خفاش اما بت نبود در آن منطقه اگر شما می توانید این را باور,” او گفت. “که بت نیست به فروش می رسد که در آن خیس منطقه…. که خفاش 40 مایل دور.”

هوش تحلیلگران هم یک جدول زمانی از آنچه که دولت می دانستند و “ایجاد یک تصویر دقیق از آنچه اتفاق افتاد” اخبار کانال به نقل از منابع عنوان کرد و گفت.

“بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد, اما وجود دارد بسیاری از تحقیقات در جریان است و ما در حال رفتن به پیدا کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “همه می توانم بگویم این است هر جا که آن را از آمد آمد از چین در هر فرم 184 کشور در حال حاضر رنج می برند به دلیل آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که ما را پایان آن کمک به یک سطح-IV آزمایشگاه در ووهان.

“(این) دولت اوباما به آنها کمک مالی از 3.7 میلیون دلار” رئیس جمهور گفت:. “ما به پایان خواهد رسید که اعطای بسیار به سرعت.”

یک گروه از بیش از نیم دوجین از نمایندگان مجلس با ارسال نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا رهبری درخواست آنها را به اطمینان حاصل شود که هیچ آینده coronavirus بودجه امداد بود اختصاص به ووهان موسسه ویروس شناسی.

در همین حال نماینده مجلس جیمز اسمیت متهم چین از غرقه شدن در پوشش این موضوع از coronavirus.

“کمونیست دولت چین را پوشش تا از شیوع کروناویروس اجازه این ویروس به گسترش بدون کنترل و تهدید سلامت و ثبات جهان آزاد است. آنها باید پاسخگو باشند” اسمیت گفت.

“هنگامی که مردم در ووهان شروع به سقوط بیمار با مرموز سارس-مانند بیماری به جای کار برای جلوگیری از ویروس حزب کمونیست چین بی رحمانه مشغول به کار برای جلوگیری از گسترش اطلاعات است. این پنهان کاری میلیون ها نفر در معرض خطر از زندگی” کنگره گفت.

چین را رد کرده است پوشش تا حدی از آن شیوع کروناویروس کرد و ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ووهان آزمایشگاه.

تعداد coronavirus موارد در ما عبور از 700 ، 000 در روز جمعه در حالی که بیش از 35000 نفر کشته شده اند از آن با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im