LOOKBACK: رتبه بندی شیکاگو بولز’ نهایی مخالفان

THRILLER. Karl Malone (second from right) and Jazz teammate Greg Ostertag fight for a loose ball with Bulls stars Michael Jordan (right) and Dennis Rodman during Game 4 of the 1997 NBA Finals. Photo by Jeff Haynes/AFP

هیجان انگیز. کارل مالون (دوم از راست) و جاز هم تیمی گرگ Ostertag مبارزه برای یک توپ سست و خریداران ستاره مایکل جردن (راست) و Dennis Rodman در طول بازی 4 از سال 1997 NBA Finals. عکس از جف Haynes/AFP

مانیل فیلیپین به این روز شیکاگو بولز باقی می ماند به عنوان یکی از موفق ترین فرانچایز در تاریخ NBA.

اگر چه شیکاگو کوتوله در مقایسه با لیگ دو درست تیتان در بوستون سلتیکز و لس آنجلس لیکرز این بازار کوچک تیم زده طلا با ورود مایکل جردن, Scottie Pippen و فیل جکسون در اواخر 1980s.

مطمئن شوید به اندازه کافی گاو دو سه-سنگ اجرا می شود از سال 1991 تا 1998 سمان حق رای دادن میراث به عنوان سوم winningest در تاریخ پشت تنها سلتیکز’ 17 آگهی ها و لیکرز’ 16.

اگر چه گاو رفت و شکست نخوردگان در فینال با یک پاک 6-0 رکورد جوخه های آنها بیش از زد برای رسیدن به بالا بودند pushovers نه با یک شوت.

به عنوان آخرین رقص docuseries بادها را به نهایی خود را دو قسمت از آن زمان به نگاهی که در آن تیم بودند بولز’ سخت ترین مخالفان و, که برای قرار دادن آن را به سادگی نه چندان دشوار است.

5. لس آنجلس لیکرز – 1991 NBA Finals

بهترین بازیکن: Magic Johnson (5 بازی ها, بازی 18.6 امتیاز 12.5 کمک 8.0 ریباند 1.2 دزد)

آن را بسیار موثر برای ایجاد سحر و جادو جانسون و لس آنجلس لیکرز مانند سنگ پله اما اردن و بولز بود که فقط در سال 1991 با اولین فینال ظاهر در تاریخ حق رای دادن.

تازه کردن بسیار شایع شکست دیترویت پیستونز در نهایی کنفرانس شرق – داستان رستگاری 3 سال در ساخت – گاو نگاه کرد ابتدا به بهترین چیزی که بعد از رفتن به فینال.

در ضمن لیکرز شد یک سلسله در رکود بازار به عنوان تیم منجر شد با 32 ساله جانسون و 30 ساله جیمز ارزش است.

آشکارا جوانان و استعداد های ساختگی قهرمانی تجربه که در آن سال به عنوان خریداران بوت لیکرز در 5 بازی خود را سریع شارژ, به عنوان در تمام 6 مرحله نهایی ظاهر.

جانسون در نهایت بازنشسته به عنوان پنج بار قهرمان فصل بعد پس از تماس با HIV در حالی که شایسته بود نیز از لیگ فقط دو سال بعد.

4. Portland Trail Blazers 1992 NBA Finals

بهترین بازیکن: کلاید درکسلر (6 بازی ها 24.8 امتیاز 7.8 ریباند 5.3 کمک 1.3 دزد)

در سال 1992 بولز شد تا ثابت کند که خود را اولین حق رای دادن عنوان برنده شدن در مقابل لیکرز سال قبل بود و هیچ اتفاق و این بار Portland Trail Blazers ایستاده در راه خود را تکرار.

اگر چه تریل شد و سپس به رهبری سوپراستار گارد و آینده Hall of Famer کلاید درکسلر او کمک کمی خارج از دو بار All-Star تری پورتر و نقش بازیکن جروم Kersey.

آن را نیز کمک نمی کند که اردن در زمان ارتکاب جرم به رسانه ها مقايسه او را به عنوان درکسلر مساوی و او اقدام به سکوت همه شک با 46-نقطه فوران در سری بازی بسیار مهم است 5 در حالی که درکسلر برگزار شد به 41% تیراندازی برای کل سری.

گاو و سپس مهر و موم معامله در 6 بازی و تریل هرگز دوباره به فینال.

3. Phoenix Suns – 1993 NBA Finals

بهترین بازیکن: Charles Barkley (6 بازی ها 27.3 امتیاز 13.0 ریباند و 5.5 کمک, 1.2 دزد)

در طول تمام 6 نمونه در NBA finals تاریخ تنها یک تیم ضرب و شتم خریداران دو بار در شیکاگو در سال 1993 Phoenix Suns.

پس از اردن و گاو کشف و ضبط دو بازی اول در شهر فینیکس, سری, نگاه, همه, اما به عنوان اصلی دادگاه منتقل شده به شیکاگو برای آینده 3 مسابقات.

اما آینده Hall of Famer Charles Barkley و لود خورشید را غیر قابل تصور به عنوان آنها به نوبه خود برنده دو از 3 روز متوالی جاده بازی ها را به مجموعه های خود را به فینیکس برای بازی 6.

متاسفانه برای خورشید سرنوشت بود به سادگی در گاو’ جانبی که در آن سال به عنوان آنها بسته کردن سری سوم جاده پیروزی خاموش خیره کننده سه-سنگ-آب بندی شات با نقش بازیکن جان Paxson.

2. سیاتل فراصوت است – 1996 NBA Finals

بهترین بازیکن: Gary Payton (6 بازی ها 18.0 امتیاز 7.0 کمک 6.3 ریباند 1.5 دزد)

این 1995-1996 Seatlle فراصوت است شد بدون شک یکی از بهترین و عمیق ترین تیم که NBA دوران طلایی ارائه شده بود.

رهبری Hall of Famer و دفاعی بازیکن سال Gary Payton از Sonics شد همه ستاره تیم ملی تقویت شده توسط super dunker شاون کمپ ششم, مرد سال Detlef Schrempf و مرد آهن Hersey هاوکینز.

آنها سپس به رکورد یک حق رای دادن-بهترین 64-18 رکورد در فصل به طور منظم قبل از پیروزی 8 از 9 بازی در پلی آف کنفرانس غرب.

این Sonics به جهنم اما آنها فقط نمی آماده برای بزرگترین تیم در تمام دوران است.

مباهات اضافی تعیین اردن و یک بازنگری شده حمایت از بازیگران برجسته Hall of Famer Dennis Rodman, این گاو نر به دست آورد و سپس-NBA رکورد 72 بازی و cruised به یک 3-0 شروع در فینال برابر Sonics شد.

اگر چه Payton و Sonics سالم غرور خود را و برنده بازی 4 و 5 به نزدیک بولز شد به سادگی بهتر از آنچه که حتی بهترین ارائه می دهند به پایان رسید و سری خوب در بازی 6 برای عنوان شماره 4.

1. یوتا جاز – 1997, 1998, NBA Finals

بهترین بازیکنان:

کارل مالون (12 بازی 24.4 نقاط 10.4 ریباند 3.7 کمک 1.3 دزد)

جان استاکتون (12 بازی 12.3 امتیاز 8.8 کمک 3.3 ریباند 2.0 دزد)

پس با این حال تا کنون.

به مدت دو سال در یک ردیف یوتا جاز بودند agonizingly به خود حق رای دادن به عنوان آنها شجاعانه ایستاده بود و خود را در برابر گاو سلسله.

به رهبری دو تن از بزرگترین بازیکنان در تمام زمان در کارل مالون و جان استاکتون جاز تحت فشار قرار دادند خریداران به حد در دو سال آنها مواجه خاموش در فینال.

اما سرنوشت بود نه فقط در ایالت یوتا را به نفع اردن به عنوان تکرار 1993 نهایی آخر بازی در سال 1997 با عبور برای باز, Steve Kerr برای بازی 6 خنجر در زمان بحران است.

اردن و سپس زمام امور را به دست خود او سال بعد با غرق شدن مسلما نمادین ترین در تاریخ NBA نیز در زمان بحران از دیگر بازی 6.

کسانی که عکس های تثبیت شد NBA در افسانه هاو روایات قومی تنها به دلیل یوتا تحت فشار قرار دادند شیکاگو به آن شرایط در وهله اول.

جاز کاملا مطمئن شوید که به ترک هیچ چیز در مخزن و خواستار گاو به انجام همان در تلاش خود را برای بسکتبال جاودانگی. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net