نگاه: Maymay Entrata, ادوارد باربر پیوستن به طرفداران باشگاه در نماز رالی برای ABS-CBN حق رای تجدید

PRAYER RALLY. Maymay Entrata and Edward Barber join fans who marched along Mother Ignacia and Sgt Esguerra Streets in Quezon City during the Kapanilya Fandom to support ABS CBN and the renewal of its broadcasting franchise. All photos by Jire Carreon/Rappler

نماز رالی. Maymay Entrata و ادوارد باربر پیوستن به طرفداران که راهپیمایی همراه مادر ایگنکیا و Sgt Esguerra خیابان ها در شهرستان کسون در طول Kapanilya Fandom به پشتیبانی ABS CBN و تجدید آن پخش حق رای دادن. تمام عکس های توسط Jire Carreon/Rappler

مانیل فیلیپین – فن باشگاه ABS-CBN را ستاره جمع آوری شده در چهار شنبه, آوریل 1 اسفند در سراسر شبکه را ترکیب برای نماز تجمع خواستار این شبکه حق رای تجدید.

سابق Pinoy برادر بزرگ برندگان Maymay Entrata و ادوارد باربر با نام مستعار Mayward پیوست و حامیان آنها در طول ماه مارس ، گذشته از طرفداران خود باشگاه طرفداران باشگاه از کارینا باتیستا و Aljon مندوزاو Kathryn Bernardo و Daniel Padilla نیز پیوست مارس.

NO TO SHUTDOWN. Hundreds of fans marched along Mother Ignacia and Sgt Esguerra Streets in Quezon City during the Kapanilya Fandom to support ABS CBN and the renewal of its broadcasting franchise.

هیچ به خاموش کردن. صدها نفر از طرفداران راهپیمایی همراه مادر ایگنکیا و Sgt Esguerra خیابان ها در شهرستان کسون در طول Kapanilya Fandom به پشتیبانی ABS CBN و تجدید آن پخش حق رای دادن.

SUPPORT. Fans march along Mother Ignacia and Sgt Esguerra Streets in Quezon City.

پشتیبانی می کند. طرفداران مارس همراه مادر ایگنکیا و Sgt Esguerra خیابان در Quezon City.

FAMILY FOREVER. Fans of Kathryn Bernardo shows their support for ABS-CBN.

خانواده برای همیشه لطفا برای. طرفداران Kathryn Bernardo نشان می دهد حمایت خود را برای ABS-CBN.

KARJOHN, Fans of Karina Bautista and Aljon Mendoza join in other fan groups.

KARJOHN طرفداران کارینا باتیستا و Aljon مندوزا عضویت در گروه های فن دیگر.

گروه مونتاژ 4 بعد از ظهر برگزار شد و یک برنامه کوتاه پس از.

در هفته های گذشته چند تن از ستاره ها گرفته اند زمان را به حضور در تظاهرات سازمان یافته هر جمعه به عنوان شبکه های حق رای دادن منقضی on May 4. (نگاه کنید: ستاره تجمع در حمایت از ABS-CBN حق رای تجدید)

ABS-CBN چهره تهدید خاموش شدن به آن حق رای دادن که تصویب شد در سال 1995 است به پایان می رسد در مارس 4. در فیلیپین, پخش, شرکت ها مانند رادیو و تلویزیون شبکه باید برای به دست آوردن حق رای دادن از کنگره است.

حق رای دادن لایحه نیاز به تصویب مجلس نمایندگان قبل از آن ارسال به مجلس سنا. یک نسخه از این لایحه تصویب شده توسط هر دو مجلس سنا و مجلس هنوز هم نیاز به ریاست جمهوری تصویب.

اما رئیس جمهور رودریگو Duterte بیان کرده است که او نمیخواهد ABS-CBN حق رای دادن را تمدید کرد. در سال 2017, او را متهم به شبکه “swindling” او گفته پخش خود کمپین تبلیغات در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری. این شبکه پس از عذرخواهی به Duterte و توضیح داد که چگونه وجود دارد نه به اندازه کافی زمان دیگر قبل از ممنوعیت تبلیغات سیاسی در اثر یک روز قبل از روز انتخابات. Duterte پذیرفته شده خود عذرخواهی کرد و آن را هنوز هم تا به کنگره چه چیزی برای انجام با شبکه های حق رای دادن.

خانه هنوز برای برنامه ریزی یک جلسه با مجلس آلن پیتر کیتنو گفت که حق رای تجدید ممکن است پنجه در آوریل یا ماه اوت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im