نگاه کنید: بیانسه لگد کردن لا یادبود کوبه برایانت و دختر

LOVED KOBE. Beyonce sings Kobe Bryant's favorite songs of the 70-time Grammy-nominated artist. Screenshot from Youtube

دوست کوبه. بیانسه آواز می خواند کوبه برایانت آهنگ های مورد علاقه از 70 بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند. تصویر از یوتیوب

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – Beyonce لگد کردن یک ستاره نکردم مراسم در لس آنجلس روز دوشنبه برای بسکتبال بزرگ کوبه برایانت و دخترش Gianna که درگذشت به همراه 7 نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته.

“من اینجا هستم چون من عاشق کوبه گفت:” 70 بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند به عنوان او راه اندازی شد و به یکی از برایانت آهنگ های مورد علاقه “XO” لباس پوشیدن و در کت و شلوار طلایی – رنگ لس آنجلس لیکرز برایانت تیم برای دو دهه بوده است.

عمومی یادبود – لقب “جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت” – برگزار می شد در مرکز عرصه ای که در آن برایانت wowed طرفداران برای 17 سال است.

این 2/24 تاریخ برای یادبود حمل اهمیت ویژه ای به آن همزمان با برایانت نیوجرسی شماره “24” و شخص “2” شماره پیراهن.

همکار NBA افسانه Magic Johnson, Michael Jordan, شکیل اونیل, Kareem Abdul-Jabbar و بیل راسل در میان کسانی که حضور در یادبود همراه با برایانت اعضای خانواده و طرفداران.

“این سخت است در دو دقیقه و پنج دقیقه زمان می گویند همه چیز او به معنای جهان به NBA و برای طرفداران بسکتبال است. او را بزرگتر از زندگی” جانسون گفت: در روز یکشنبه.

“و آن را سال به بیش از عبور او و دخترش و 7 نفر دیگر که از دست داده و زندگی خود را به عنوان به خوبی.”

یک مشخصه متزلزل جیمی کیمل همچنین صحبت در این مراسم گفت: او را دیدم کوبه و Gianna چهره و نیوجرسی اعداد در همه جا در لس آنجلس.

در میان دیگر افراد مشهور حضور در یادبود بودند اسپایک لی فیلمساز – که نزدیک بود دوستان با برایانت و کارگردانی یک فیلم مستند در زندگی خود – و رپ Snoop Dogg مشتاق لیکرز فن.

جنیفر لوپز افتخار برایانت و دخترش سکس با ویژه طراحی ناخن که شامل اعداد 24 و 2.


Ciara نیز تا به حال منحصر به فرد ناخن هنر اختصاص داده شده به ادای احترام به پایین انگشت و ناخن رنگ شد با “کوبه” و “جی جی”.

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de