نگاه: هنرمندان فلش ‘Duterte می خواستم’ پوستر در اردوگاه Crame

این ‘Duterte می خواستم’ پوستر دیدم ملی مقر پلیس در آستانه بزرگداشت EDSA مردم قدرت انقلاب

منتشر شده 12:13 PM, مارس 26 سال 2020

به روز شده در 12:13 PM, مارس 26 سال 2020

WANTED. The artist group Concerned Artists of the Philippines flashes a wanted poster of President Rodrigo Duterte on the eve of the People Power Revolution commemoration. CAP photo

می خواستم. هنرمند گروه نگران هنرمندان از فیلیپین, چشمک می زند, یک پوستر می خواستم از رئیس جمهور رودریگو Duterte در آستانه انقلاب قدرت مردم بزرگداشت. کلاه عکس

مانیل فیلیپین – یک هنرمند گروه صورت گرفت اعتراض خود را به دیواره های ملی مقر پلیس در اردوگاه Crame در آستانه EDSA مردم قدرت انقلاب در روز سه شنبه, فوریه 24.

در یک Facebook, پست, نگران هنرمندان فیلیپین (CAP) نشان داد عکس از یک پوستر می خواستم توصیف جمهور رودریگو Duterte به عنوان یک “تروریست” و “خائن است.”

پوستر نبود یک جسمی که پلیس می تواند حذف. این یک طرح نور.

“این بخشی از مبارزات انتخاباتی جمعی از هنرمندان و فرهنگی کارگران به نام هنرمندان را که با هدف افشای دولت برای پاسخگویی به حملات پی در پی به ما آزادی بیان و مشارکت مدنی و حقوق بشر, اجتماعی و اقتصادی و زیست محیطی, حقوق و دموکراسی” کلاه گفت: در Facebook پست مستند اعتراض خود را.

در طول حکومت نظامی دوره, هنر و ادبیات تلقی انتقاد از دولت ممنوع شد توسط رییس دیکتاتوری فردیناند مارکوس. (بخوانید: قانون های رزمی, فصل تیره در فیلیپین تاریخچه)

فیلیپین National Police (PNP) ناودان هنرمند گروه در بیانیه ای گفت که هنرمندان مخدوش یک سایت تاریخی—اردوگاه Crame خود را.

“خیلی به ما احترام آزادی خرابکاری خود را به بیان احساسات ما معتقدیم این آزادی محدود است و باید گام فراتر از منافع ملی” برنامه مهاجرت استانی گفت: در بیانیه خود را.

اردوگاه Crame اما تاریخی است که عمده اعتراض سایت برای تظاهرات علیه استبداد و خشونت دولتی. همچنین اچ در تاریخ این کشور به عنوان یک اردوگاه در طول مارکوس رژیم است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im