دیرین بایدن مشاور لری Rasky پس از مرگ تست مثبت برای COVID-19

لری Rasky یک دیرین مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پس از مرگ آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به خانواده مرحوم.

Rasky درگذشت یکشنبه 22 مارس در سن 69, با توجه به بوستون هرالد به نقل Rasky را خواهد Rasky. خروجی گزارش داد که در اواخر Rasky در مدت کوتاهی پس از بیدار شدن از خواب با توجه به او و علت مرگ در ابتدا روشن نیست.

در پیگیری گزارش بوستون گلوب اشاره کرد Rasky را به عنوان تایید که یک postmortem نشان داد COVID-19 عفونت است.

“پنج شنبه شب ما آموخته است که پدرم لری Rasky آزمایش مثبت برای COVID-19” آیا Rasky گفت: با توجه به بوستون گلوب. “قادر به جمع آوری با خانواده و دوستان ساخته شده است و عزاداری لری مرگ همه مشکل تر است بنابراین تاثیر این بیماری همه گیر در حال حاضر احساس می شود. که گفت:, Larry روح و میراث را نگه داشته و همه ما به هم گره خورده است.”

سخاوتمندانه و تیز’

اواخر Rasky توصیه بایدن و با کمک تعدادی از برترین دموکراتیک مبارزات.

“او یک دوست واقعی” بایدن گفت: بوستون گلوب در روز یکشنبه. “او همچنین سخاوتمندانه و تیز و او فقط به حال یک روح در مورد او. شور و شوق خود را برای سیاست شگفت انگیز بود.”

Rasky کمک کرد راه اندازی متحد این کشور فوق العاده PAC که پشتیبانی از بایدن را در سال 2020 کاخ سفید پیشنهاد. او همچنین به عنوان مدیر ارتباطات سابق وزیر امور خارجه, جان کری به سنا مبارزات انتخاباتی.

“لری Rasky سیاسی لوله و وفادار است. ما همه بهتر ساخته شده است با تعهد خود به دموکراسی ما. افکار من با خانواده اش در طول این زمان دشوار است” گفت: Rep. جو Kennedy III (D-جرم.), در یک صدای جیر جیر.

ماساچوست مجلس رابرت herm n. crab توییتی یکشنبه پس از Rasky عبور: “لری Rasky بود که در این مرکز زندگی سیاسی در شهر ما خارجه و کشور برای چندین دهه است. درخشان استراتژیست او به خانه اعضای منتخب مقامات و رهبران شرکت های بزرگ به طور یکسان. او خواهد شد از دست رفته است.”

“ما دل شکسته’

بیانیه ای از Rasky شرکای بوستون-بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت که Rasky رهبری به عنوان رئیس و مدیر اجرایی, انتشار بیانیه ای در گذشت.

“ما دل شکسته” آن را گفت.

“لری غول پیکر در راه های بسیاری نه فقط حرفه ای اما شخصا” در این بیانیه گفت. “او را ترک کرده است یک اثر ماندگار در هر کس او را لمس کرد و این شرکت که نام خود را خرس را در روح خود را.”

“این تردید لری تا کنون به طور رسمی مورد مطالعه قرار گرفته و یا در زمان یک دوره در روابط عمومی یا روابط رسانه ای. و در عین حال وجود دارد هرگز یک بهتر است پزشک—به عنوان یک بحران مشاور یک consigliere به سیاستمداران مشاور شرکت تیتان و مشاور به بسیاری از علل و افراد او دفاع و پشتیبانی” در بیانیه ای گفت:.

“او یک مربی به بسیاری از این کسب و کار. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن هر کسی که در رسانه های محلی و یا سیاسی و شرکت های بزرگ جهان که هیچوقت در یک زمان و یا دیگری را به دنبال خود مشورت” در این بیانیه ادامه داد.

در یکی از نهایی خود را توییت Rasky خطاب به COVID-19 بیماری همه گیر.

“COVID-19. شما نمی توانید آن را بمباران کنید. شما نمی توانید فریاد زدن در آن است. شما نمی توانید آن را نادیده گرفت. شما نمی توانید گردن کلفت آن است. شما واقعا نمی تواند کسی را برای آن. تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که مشکل را حل کند. که یک کارت #DonaldTrump ندارد در عرشه خود را از کارت سحر و جادو” Rasky نوشت: در مارس 13, صدای جیر جیر.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im