تنها زن در وایومینگ برف دب اکبر تیم لذت می برد کمک به مردم

جکسون Wyo. (AP) — با بیش از سه دهه تجربه به عنوان یک اپراتور تجهیزات سنگین شرلی ساموئلسون است تنها زن در یک اختصاص داده شده وایومینگ وزارت حمل و نقل تیم نگه می دارد که جاده ها از جکسون و Teton تصویب روشن و امن برای رانندگان در طول فصل زمستان طولانی.

“من تنها زن با جکسون WYDOT و برای اولین بار در نگهداری خدمه” ساموئلسون گفت. “از آن خوب بوده است. خدمه درمان من واقعا خوب است.

“وجود دارد هیچ او — ما فقط با هم کار به عنوان یک تیم است.”

ساموئلسون بعید است سفر از پرستار به یک اپراتور تجهیزات برای WYDOT آغاز شد و در سال 1984 در حالی که او مشغول به کار به عنوان یک پرستار EMT و پاره وقت نگهبان در یک معدن روباز در کربو شهرستان است. او تصمیم به پذیرش یک موقعیت تمام وقت در معدن و به زودی خودش را به دست آوردن تجربه با تجهیزات سنگین برای انجام وظایف مانند حذف برف.

“من انجام داده ام همه چیز را از اتومبیل ها و کامیون ها برای برف, تجهیزات,” او گفت:.

که منجر به مشاغل مشابه با شرکت های دیگر تا زمانی که او تصمیم به درخواست برای یک سال دور موقعیت برای WYDOT. او استخدام شد و در نوامبر 2017.

تبلیغات

“من خسته از کار فصلی و تصمیم گرفت به این شات” ساموئلسون گفت. “این اتفاق افتاد در زمان مناسب است.”

او توضیح داد که کار خود را به عنوان یک پرستار نیز مجهز با مهارت است که او با استفاده از در شغل فعلی او به عنوان melds تجربه خود را با کمک به مردم و رسیدگی به شرایط اضطراری و عامل ماشین آلات سنگین موفق WYDOT کارمند.

“شماره یک: من دوست دارم بازی با برف” ساموئلسون گفت. “من باید نقل مکان کرد و تعداد زیادی از آن. این یک روش جدید اما چیزی که من انجام داده ام بسیاری از. من همیشه به کار اضطراری EMT و جستجو و نجات. این مردم خدمت نقش به نگه داشتن مردم در حال حرکت و سفر در امن ترین راه ممکن است. من دوست دارم مردم خدمات بخشی از آن است.”

برای اولین بار دو فصل زمستان کار برای WYDOT, ساموئلسون مسئول شهر مسیر که شامل snowplowing از Hoback از طریق شهر و گذشته ویلسون. در این سال او شروع به کار در تتون تصویب یک کشش به چالش کشیدن جاده و همچنین این شهر در مسیر چرخش بین آنها هر دو هفته.

“آن است که راه شلوغ در” ساموئلسون گفت: از تصویب. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در آب و هوا وجود دارد خیلی بیشتر از مردم است. شما رو باد, زمین, بهمن و بسیاری از مردم برای کار با. جالب آن است.”

ساموئلسون با این نسخهها کار به طور معمول از 1 تا 9 p. m., اما 40 ساعت در هفته کاری رخ می دهد تنها زمانی که آب و هوا و متغیرهای دیگر همکاری کنند. او در تماس با بیمار روز یا تعطیلات برای استفاده در طول زمستان به عنوان بخشی از یک تیم است که طول می کشد افتخار در حفظ بزرگراه باز و امن برای مسافران و گردشگران و مردم محلی است.

تبلیغات

“اگر هیچ واقعی وجود دارد فعال آب و سپس ما کار پنج روز در هفته,” او گفت:. “زمانی که همه چیز دیوانه این ساعت می تواند گسترش به شیفت بعدی. ما تا به حال برخی از ساعت های طولانی در این سال است.”

در خصوص روز طوفانی Jan. 15, ساموئلسون قرار داده و در یک 16-تغییر ساعت مبارزه با بادهای قوی و دست خوش پیشامد میشه برف در تتون منتقل می کند. او به انجام حذف برف بهمن کاهش و مدیریت بسته شدن جاده از 1 بعد از ظهر تا 6 صبح در طول یک فصل شلوغ ساموئلسون با این نسخهها کار ساعت های طولانی گاهی با فقط به اندازه کافی زمان را به یک چرت زدن سریع بین شیفت.

“این کار زمان عاقلانه بوده است در ادامه خواستار احتمالا از هر کار دیگر من تا به حال,” او گفت:.

WYDOT آماده استخدام های جدید با داشتن آنها شرکت تجهیزات آکادمی آموزش برای یادگیری WYDOT روش و بهترین شیوه. آنها همچنین ارائه آموزش جداگانه فرصت برای یادگیری مهارت های چنین به عنوان عامل روتاری برف روب که ساموئلسون است آموزش دیده برای استفاده به گسترش جاده و برف حذف زیر بهمن.

“آکادمی خوب است برای استخدام های جدید یا حتی افراد با تجربه در زمینه های مختلف گفت:” بروس Daigle, WYDOT نگهداری مباشر.

ساموئلسون اشاره کرد که تجربه قبلی ساخته شده انتقال به موقعیت جدید خود حتی به او پیوست یک مرد خدمه.

“زمانی که همه چیز بد همه ما باید به تکیه بر این است که ما” ساموئلسون گفت. “ما در تماس با تمام زمستان تقریبا 24/7. ما یک تیم و ما در رسیدگی هر چه می آید.”

Daigle گفت: او می خواست ساموئلسون برای موفقیت و او ثابت کرده است که علاوه بر ارزش به WYDOT.

“چالش در آوردن اولین زن چون شما می خواهید آن را به کار و تا کنون آن است” Daigle گفت. “او انجام داده است یک کار واقعا خوب. ما را تشویق هر کسی که مایل به دنبال یک حرفه ای به دریافت نگه دارید از WYDOT و دیدن آنچه در آن است در مورد.”

بیشتر بخوانید محلی داستان

به عنوان یک اپراتور تجهیزات ساموئلسون مسئول بی شمار وظایف از جمله تغییر لبه ها و تیغه ها بر روی دستگاه خود را که می تواند وزن تا 70 پوند در هر. حتی با کارهای فیزیکی ساموئلسون گفت: او انجام شده بیشتر از بلند کردن اجسام سنگین به عنوان یک پرستار با حرکت بيمار از او را برای WYDOT. او همچنین متوجه شد که هر اپراتور گاهی اوقات مبارزات با یک جنبه از کار, اما آنها کار خود را انجام می شود, کمک به یکدیگر در هر زمان ممکن است.

“چند روز من تعجب می کنم آنچه که من کردم خودم را به, اما پس از آن متوجه شدم بعضی از بچه ها مبارزه با چیز بیش از حد” او گفت:.

با وجود چالش هایی که بوجود می آیند به عنوان یک اپراتور تجهیزات ساموئلسون گفت که او ترجیح فعال بودن و خارج از منزل به کار میز کار. به عنوان یک رفت و آمد در گذشته از دره ستاره به جکسون او همچنین درک اهمیت نگه داشتن جاده ها برای همه باز و او احساس می کند انجام برای کمک به مردم برای رسیدن به محل کار و خانه با خیال راحت.

تبلیغات

“بودن بطری در یک دفتر و یک چالش بزرگ برای من بود,” او گفت:. “من دوست دارم که در خارج و من لذت بردن از کار کردن با مردم است.

“من یک حس موفقیت در پایان روز که همه با خیال راحت وارد شد.”

وقتی زمستان به پایان می رسد ساموئلسون کار شیفت از حذف برف به تابستان و پاییز وظایف مانند از بین بردن حیوانات مرده از جاده های رفع نرده ها و گارد ریل هدایت ترافیک و نصب علائم و نوشته های.

“زمستان ما آنقدر طولانی می توانید آن را در حالی که برای رسیدن به ما عادی بهار فعالیت های ما می توانید شروع به در اواخر ماه ژوئن” Daigle. گفت. “گاهی اوقات وجود یک چالش برای همه, برای دریافت این بسیار متنوع وظایف انجام می شود. آنها کار زیادی از ساعت ها بدون شکایت.”

با وجود ساعت های طولانی, بلند کردن اجسام سنگین و مسئولیت می آید که با او کار ساموئلسون, 60, همچنان به لذت بردن از آن را به عنوان او کار می کند سخت به نگه داشتن هر کس در وادی ایمن در طول سال است.

“من دوست دارم آنچه من انجام می دهم” ساموئلسون گفت. “وجود دارد هیچ چیز زیبا تر از بالای Teton عبور پس از طوفان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de