لندن تجمع برای آسانژ جلوتر از استرداد شنیدن

'HANDS OFF'. Protesters hold up placards as they gather outside Australia House to take part in a march in support of Wikileaks founder Julian Assange in London on February 22, 2020, as he fights extradition to the United States. The main hearing in extradition proceedings against Wikileaks founder Julian Assange begins at the end of February. Photo by Tolga Akmen/AFP

‘دست’. معترضان نگه دارید تا پلاکارد آنها به عنوان جمع آوری خارج از استرالیا خانه را به شرکت در یک راهپیمایی در حمایت از بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در لندن در فوریه 22 سال 2020 به عنوان او مبارزه می کند استرداد به ایالات متحده است. اصلی شنوایی در استرداد دعاوی علیه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ آغاز می شود در پایان ماه فوریه. عکس Tolga Akmen/AFP

LONDON, United Kingdom – چند صد نفر از معترضان در راهپیمایی در سراسر مرکز لندن روز شنبه, فوریه 22 تماس بگیرید در بریتانیا به رد بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ را استرداد به ایالات متحده در جلسات که هفته آینده آغاز می شود.

یک دادگاه لندن برای دیدار روز شنبه برای ارزیابی واشنگتن این درخواست به دست رسانه ها آزادی فعال به طوری که او می تواند تلاش برای انتشار فایل های طبقه بندی شده در سال 2010 درباره ما مبارزات انتخاباتی در افغانستان و عراق است.

این زن 48 ساله استرالیایی است که در مواجهه با 18 فقره – 17 نفر از آنها تحت جاسوسی ایالات متحده عمل می کنند – که می تواند او را محکوم به زندان از نظر تا 175 سال است.

حامیان آسانژ آزادی جمع شده بودند در خارج از دولت استرالیا نماینده دفتر و سپس راهپیمایی هر چند لندن مرکزی برای تجمع در خارج از مجلس.

برخی شعار می دادند “روزنامه نگاری جرم نیست” و برگزار شد تا آگهی تمسخر نخست وزیر بوریس جانسون.

دولت بریتانیا هیچ نقش رسمی نقش در استرداد مورد. دوشنبه شنوایی است که انتظار می رود به یک هفته گذشته و سپس رزومه برای جلسه دوم شروع و در 18 مه.

هر حاکم است به احتمال زیاد به دادگاه تجدید نظر و از دست دادن سمت و جولیان آسانژ می تواند باقی می ماند قفل شده است تا در یک امنیت بالا لندن زندان برای بسیاری از سال.

“من واقعا نمی فهمم چرا جولیان در زندان است اینجا” آسانژ پدر جان Shipton گفت: این جمعیت در میدان پارلمان لندن.

دیگران حضور گنجانده شده پینک فلوید گروه راک بنیانگذاران راجر واترز و یونان وزیر دارایی سابق Yanis Varoufakis.

طراح مد و فعال Vivienne Westwood عینک نئون سبز کاغذ هاله با کلمه “فرشته” نوشته شده در سیاه و سفید نشانگر.

آسانژ شد “فرشته دموکراسی” او توضیح داد.

مورد تزريق با دوز فتنه هفته گذشته زمانی که دفاع ادعا کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده بود به عفو آسانژ اگر او را تکذیب کرد روسیه به بیرون درز ایمیل خود را در سال 2016 انتخابات رقیب انتخاباتی.

ما سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیده اند که روسیه به GRU نظامی سازمان های اطلاعاتی هک سرور کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) در runup به نوامبر رای دادن.

ویکی لیکس پس از آن منتشر شده به سرقت رفته ایمیل. آسانژ پیشتر گفت که او موفق به دریافت آنها از طریق وب سایت خود را ناشناس فایل های سیستم و تا به حال هیچ ایده که به دست آمده ،

DNC هک هیچگونه نقش آمریکا در پرونده آسانژ و مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد امیدوار کرد.

اما دادگاه هفته گذشته گفت که شواهد و مدارک بود و قابل قبول. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im