ملخ حمله: علاقه مندی هند خرید هواپیماهای بدون سرنشین و تجهیزات

هند خرید هواپیماهای بدون سرنشین و تجهیزات متخصص برای نظارت بر حرکت ملخ و اسپری حشره کش برای دفع شیوع جدید است که می تواند تاخت و تاز محصولات مقامات دولتی گفت.

اوایل سال جاری مقامات هندی قادر به آوردن swarms از بیابان ملخ تحت کنترل است اما شیوع در کشور همسایه پاکستان دوباره نگرانی در مورد ایمنی محصولات زراعی از قبیل گندم و دانه های روغنی در هند.

“دیگر از حصول اطمینان از در دسترس بودن مقادیر زیادی از حشره کش ما در حال خرید هواپیماهای بدون سرنشین و سم پاش به گوشت گاو تا ما آمادگی برای مقابله با حمله” یکی از این منابع گفت.

ملخ swarms می تواند پرواز تا 150 متر (90 مایل) یک روز با باد و حشرات بالغ می تواند مصرف تقریبا وزن خود را در مواد غذایی تازه در هر روز. ازدحام کوچک می خورد به عنوان های زیادی را در یک روز به عنوان مورد 35,000 مردم است.

طاعون در حال حاضر و خسارت زیادی به مراتع و محصولات کشاورزی و تهدید امنیت غذایی در کشورهای مختلف بیش از اقیانوس هند در شرق آفریقا از جمله سومالی و اتیوپی و کنیا و اریتره و جیبوتی. Swarms نیز به تانزانیا اوگاندا و در حال حاضر در جنوب سودان.

پاکستان است که در مواجهه با بدترین هجوم ملخ در دو دهه اعلام کرده اضطراری ملی.

دهلی نو نیز ارسال کارمندان دولت به برخی از آسیب پذیر ترین مناطق در غرب و شمال هند به سنجش چگونگی آماده مقامات محلی برای مقابله با هر گونه احتمال حمله به صحرا ملخ گفت: مقامات که نمی توان نام در خط با دولت قوانین.

“ما همچنین نظارت بر وضعیت در پاکستان” اولین منبع گفت.

هند و مقامات پاکستانی ملاقات چند بار به بررسی کلی وضعیت منابع گفت.

پرسید: اگر هند عرضه خواهد حشره کش ها به پاکستان برای کمک به اسلام آباد در مقابله با ملخ شیوع اولین مقام گفت: “ما تا کنون دریافت نکرده اند هر گونه درخواست از پاکستان است.”

هند در حال حاضر به فروش آنها به کشورهای متعدد.

“اگر پاکستان نیاز دارد و دولت ما اجازه می دهد تا ما عرضه می تواند به پاکستان است. ما واحدهای تولیدی در کشورهای مختلف. ما می توانیم تا سطح شیب دار تولید خاص یک حشره کش بسته به تقاضا” گفت: از یک آفت کش شرکت که کاهش یافته است به نام.

اسلام آباد می تواند چشم پوشی ممنوعیت تجارت با آن قوس رقیب به واردات حشره کش ها از هند است.

روستا در هند غربی ایالات گجرات و راجستان متحده که به اشتراک گذاری یک مرز با پاکستان کویر مناطق به ویژه مستعد ابتلا به ملخ تهاجم.

آخرین عمده افزایش بود و در سال 1993 زمانی که باران های سنگین ایجاد شده مطلوب پرورش شرایط برای ملخ همراه هند و پاکستان مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im