FRESH AIR. A motorist rides along a deserted street during a government-imposed nationwide lockdown as a preventive measure against the spread of the COVID-19 coronavirus in New Delhi on April 2, 2020. Photo by Jewel Samad/AFP

هوای تازه. رانندگان سواری در امتداد یک خیابان خلوت در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 coronavirus در دهلی نو در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. عکس جواهر صمد/AFP

دهلی نو – ساکنان دهلی نو به طور منظم ذکر شده به عنوان یکی از آلوده ترین شهرهای در حال reveling در آسمان لاجوردی و هوای پاک به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستند.

تغییر چشمگیر آورده شده است در مورد عدم اتومبیل در جاده ها توقیف صنایع و توقف ساخت و ساز از یک مستند در سراسر کشور دستور داده شد در مارس 24 برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

“ما هرگز واقعا با تجربه هوای پاک بود” گفت: Anumita روی چودری از دهلی نو-بر اساس مرکز علوم و محیط زیست است.

“این یک تجربه شگفت انگیز, اما ما باید سرمایه گذاری و یادگیری از این” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

هند مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره و سایر مانیتور باید همه گزارش عمده کاهش آلودگی هوا در پایتخت هند – به عنوان به خوبی به عنوان دیگر شهرستانها عمده.

چهار شنبه, آوریل 22, جهان, روز زمین سطح از PM2.5 ذرات – خطرناک ترین برای سلامت انسان بودند “رضایت بخش” یک far cry از روز زمانی که آنها در 20 یا 30 بار پذیرش محدودیت.

“این مثل این است که دهلی نو از 20 یا 30 سال پیش گفت:” کریشنا سینگ دولت کارگر.

“این چنین شرم آور ما به سختی اجازه بیرون رفتن برای لذت بردن از این.”

از دیگر مناطق کشور پهناور نیز دیده می شود تفاوت بزرگ در کیفیت هوا.

در نزدیکی پنجاب دولت ساکنان Jalandhar ارسال شده تصاویر در رسانه های اجتماعی از قلل هیمالیا که پنهان شده بود برای دهه های مه و آلودگی است.

یک سازمان دولتی در عین حال گفت: کیفیت آب از احترام گنگ رودخانه نیز بهبود قابل توجهی از این مستند آغاز شد و در Uttarakhand دولت است.

“چه این بیماری همه گیر است که به ما می گوید این است که ما باید برای بالا بردن سطح… ما رعایت و اجرای ما هوای پاک برنامه های” چودری گفت.

“من خوشحالم که در برخی از راه های مردم را درک کرده اند ارزش هوای پاک و من امیدوارم که این امر باعث ایجاد یک خطر برای حفظ آن است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de