مستند بقا: چه یاد گرفتم از مامان من

LESSONS FROM MOM. It will be a different Mother's Day this year for many families due to the coronavirus pandemic. Photos from Jayda Avanzando/Jamie Lim/Hannah Arnold and Riana Pangindian

درسهایی از مادر. آن متفاوت خواهد بود روز مادر در این سال برای بسیاری از خانواده ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس از زیر Avanzando/جیمی Lim/هانا آرنولد و Riana Pangindian

مانیل فیلیپین – در حساس ترین زمان آن را غیر معمول نیست برای بازگشت به اصول اولیه. به عنوان جهان بریوز رمان coronavirus گیر ما در بر داشت – چند بار – که به عنوان یک ماده ضرورت بقا و ما تا به حال برای بازگشت به اصول اولیه درس را به ما آموخته در خانه.

از آن روز ما خواسته چندین ستاره ها – از تمام زمینه های مختلف – به ما بگویید که مهارت زندگی از مادر آمد و دستی در طول این بیماری همه گیر.

جادا Avanzado خواننده

LIKE MOM. Jayda Avanzado with mom Jessa Zaragoza. Photo courtesy of Jayda Avanzado

مانند مادر. Jayda Avanzado با مامان, Jessa ساراگوسا. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Jayda Avanzado

“برخی از چیزهایی که من آموخته ام از مادرم در طول ECQ هستند به انعطاف پذیر باقی می ماند و مدبر در مواجهه با این بیماری همه گیر و زندگی به طور کلی. در طی ماه گذشته او به من یادآوری است که در حال حاضر بیش از هر زمان به قوی و به امید از دست دادن نیست, به عنوان خدا در کنترل است. مادر من نیز به من نشان داد ارزش بودن قادر به کار با آنچه شما در این لحظه, صرفه جویی در, که محتاطانه و ساخت قاطع منطقی و عملی تصمیم گیری به خصوص در دوران سخت مانند این است که شما را تست خواهد شد.

“چیز دیگری که او به من به یاد داشته باشید این است که به آماده شدن برای هر چیزی که زندگی به شما می اندازد و به یاد بگیرند که چگونه برای انطباق با این وضعیت در دست است. من باید می گویند هر چند من با ارزش ترین درس از او واقعا به یک روز در یک زمان.”

Teejay مارکز, بازیگر

“او به من یادآوری است که در زمان مثل این که وقتی از همه چیز نا امید کننده به نظر می رسد و آن را سخت برای پیدا کردن یک راه حل ما می توانیم امیدوار باقی می ماند اگر ما توكل به خدا.”

Isabelle de Leon, بازیگر و ملکه زیبایی

“مادر من یک frontliner در ایالات متحده است. او یک دانشمند و او دسته COVID-19 نمونه. من یاد گرفتم که چگونه شجاع و اختصاصی او است با او کار می کنند. من واقعا او را تحسین است. از آنجا که من یاد گرفتم ارزش قربانی از قرار دادن تلفن خود را بالاتر از همه چیز مهم نیست چه حتی اگر آن را به یک موضوع از زندگی یا مرگ. این یک هدف بالاتر و بزرگتر از خودتان است.”

جیمی Lim, دریا بازی ها مدال طلا

“یک مثال از آنچه که ما صحبت در مورد در حال حاضر ABS-CBN shutdown. او توضیح می دهد که به نظر من جنبه حقوقی آن و از همه مهمتر غیر مسائل حقوقی (اجتماعی و اقتصادی). ما هیچ چیز را نمی بینم خوب بیرون آمدن از آن تعطیل به خصوص در طول این همه گیر زمانی که کشور ما نیاز به دسترسی به اطلاعات بیشتر. او به من می آموزد که مهم ترین چیزی که باید یک انسان خوب و یک قلب مهربان. او همیشه می گوید که یکی از دستاوردهای معنی هیچ چیز اگر او یک فرد خوب است. من این را از او هر روز به خاطر من ببینید که چگونه او طول می کشد مراقبت از پدرم Samboy Lim که تحت یک حمله قلبی در سال 2014.”

“او در زمان مراقبت از او را بدون قید و شرط و از صمیم قلب. مادر من برای من یک superwoman! او در همه چیز او می کند و او را بت من. و مانند او چگونه به من می آموزد او یک انسان در داخل و خارج. زمانی که جوان بودم من همیشه می گفت من می خواستم به مانند او زمانی که من رشد می کنند. من هنوز هم می خواهید که.”

VJ Mendoza, بازیگر

“به هوشمند در مورد پول من و به بیمار در مورد از سرگیری کار می کنند. اساسا ایمان به خودم.”

Mikee آندره طراح مد

DESIGNS. Designer Mikee Andrei at her atelier. File photo by Dion Besa/Rappler

طرح های. طراح Mikee آندره در آتلیه. فایل عکس توسط Dion Besa/Rappler

“او دستور العمل های مخفی.”

کاترینا Llegado رینا Hispanoamericana Filipinas 2019

SUPPORT. Katrina Llegado and her mom after the Reina Hispanoamericana competition in February. Photo courtesy of Katrina Llegado

پشتیبانی می کند. کاترینا Llegado و مادر او پس از رینا Hispanoamericana رقابت در فوریه. حسن نیت ارائه میدهد عکس از کاترینا Llegado

“مادر من همیشه به من منبع الهام بخش و تشویق. در طول ECQ من تمام وقت با خانواده ام و این به من اطلاعات بیشتر در مورد آنها. مادر من و من به اوراق قرضه خود را در ساده ترین راه از شراب خواری ما را مورد علاقه k-درام به خوردن ما دسر مورد علاقه. با ECQ یا نه من باید چیزهای زیادی یاد گرفتم از او. ارزش های اصلی مانند احترام و محبت و عزم و اراده ای که من زندگی می کنند تا به این تاریخ است. ما شاید در یک زندگی بسیار نامشخص زمان اما یک چیز که من هم یاد گرفتم از مادرم در طول این بحران است و برای ماندن, خوش بینانه, تمرکز بر روی چیزهایی که شما می توانید کنترل گام به جلو و کمک به مردم دیگر – است که چرا ما با هم کمک کرده ام و تغذیه ما frontliners فقط کمی عمل محبت برای نشان دادن قدردانی ما برای آنها. من واقعا تشکر از مادر من برای القای من با تمام این ارزش ها است. او واقعا مادر یکی و تنها. روز مادر مبارک!”

کارن Laurrie Mendoza, Bb فیلیپین نامزد از ایلوئیلو

“آنچه را که من یاد گرفتم از مادرم در طول این ECQ این است که ما باید به مراقبت از سلامت ما است. این چیزی است که ما باید گنج به خصوص اگر شما که به خوبی در زندگی است. یکی دیگر از چیزی است که به طبخ غذا خوب و خوردن همراه با خانواده همه ما فردی زندگی می کند و اگر من میخوام بازگشت به مانیل من ممکن است آن را از دست ندهید چون من به تنهایی زندگی می کنند. سوم خانواده است که با هم دعا باقی می ماند. بنابراین همیشه شامل دوربينهاي. تسبیح بسیار قدرتمند و حرام است.

Riana Pangindian, Miss Universe Philippines, نامزد, Pasig

گذشته از استفاده از وقت من عاقلانه و ماندن تولیدی در خانه با انجام کارهای خانه به من آموخته به یک غیر-اجاق گاز زغال اخته کیک پنیر از ابتدا با من, مامان من, مادر بزرگ, کیک تولد در طول ECQ! او آن را دوست داشت! تمام خانواده آن را دوست داشت! پخت با هم است که قطعا مورد علاقه من و ما با ارزش پیوند!”

کیم Crizaldo, Miss Universe Philippines, نامزد, Iloilo استان

در طول این زمان به ما داده شده است لوکس از زمان به ماندن در خانه. من آموخته ام و متوجه شدم که چقدر یک مادر می تواند عشق ، آن را می توان نشان داده شده است حتی در ساده ترین راه هایی مانند مراقبت از ما و چک کردن تا بر ما. من می دانم که این مستند باعث می شود ما را مضطرب و در حال احاطه شده توسط عزیزان ما کمک به ما در مقابله طول این زمان. من فقط بسیار سپاسگزار است که من مادر من با من! روز مادر را به همه مادران در خارج وجود دارد!”

سیندی Obeñita Bb فیلیپین نامزد از Cagayan de Oro

“هنگامی که روزمره بود COVID-رایگان من فرصتی برای انجام یک کار ارزشمند تعدادی از کارهای خانگی به دلیل برنامه کار گیج کننده. در حال حاضر که ما زندگی می کنند در حالت عادی چه من به خصوص آموخته شده از مادر من بود ظروف پخت و پز که من نمی خواهد که احتمالا اختصاص داده شده یک اونس از زمان قبل از. جدا از مادر-پدر پیوند من برای اضافه کردن یک مهارت است که می تواند به خوبی مورد استفاده در خانه و در بازمانده در جهان واقعی و چالش ها در آینده است.”

هانا آرنولد, Bb فیلیپین نامزد ماسباته

“در طول ECQ پیام از مامان من نمی panned دور از یادآوری من استفاده می شود برای دریافت از او – ‘نوشیدن مقدار زیادی آب’ ‘آیا خوردن بیش از حد شکلات’ و ‘سعی کنید 8 ساعت خواب’. اما پیام اصلی که ایستاده بود و شده منتقل و هر روز برای بیمار باقی می ماند و در ادامه برای پیدا کردن هدف من است. بودن در کشور های مختلف از پدر و مادر من مادر من به من آموخت به آرام باقی می ماند از طریق نشان می دهد فعالیت های روزانه. من یاد گرفتم به بیمار است که ما خواهد پیوست شود به زودی قرار داده و من اعتماد به خدا (و مادر) که با صدای من بود و هنوز هم از نفوذ و ارزش در این زمان تغییر می کند.”

– الکسا ویلانو/Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de