مستند به اندازه کافی تست بیشتر می گوید: Rahul

دهلی نو: سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در روز پنج شنبه گفت که ملی مستند اعلام شد تنها یک “دکمه مکث” و نه یک راه حل برای Covid19 شیوع و دولت باید با استفاده از زمان به سطح شیب دار تا زیرساخت های بهداشت و درمان مانند تست توانایی های زیرساخت های بهتر در بیمارستان ها و همچنین بیشتر هواکش.

گاندی نیز خواست برای قدرت بیشتر به دولت در طول این زمان هم از نظر مالی و برای اتخاذ تصمیم.

پرداختن به نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از همه گیر شکست در هند کنگره رهبر گفت که بزرگترین سلاح در برابر ویروس تست شد. “تست در مقیاس بنابراین شما می دانید که در آن ویروس در حال حرکت است و شما می توانید جدا و مبارزه با آن را. ما تست میزان 199 میلیون و اگر شما نگاه کنید در تمام تست هایی که انجام شده به طور میانگین 350 در منطقه”.

حتی به عنوان او گفت که در کل کشور نیاز به گرد هم می آیند در این ساعت از بحران این بود که زمان برای “petty” انتقاد آقای گاندی گفت: او را توصیه به دولت برای “فشار تست شدت حداکثر رساندن تست و استفاده از آن استراتژیک است. استفاده از تست برای کمک به کشورهای در مبارزه خود را نه فقط برای پیگیری بیماران اما برای دیدن جایی که این ویروس در حال حرکت است”.

“اولین چیزی که به درک این است که یک مستند است که مانند یک دکمه مکث. این به هیچ وجه یک راه حل برای کوروناویروس. هنگامی که ما آمده ایم از مستند ویروس شروع خواهد شد کار خود را دوباره. بنابراین این مهم است که ما باید یک استراتژی برای بیرون آمدن از مستند” این Wayanad MP است.

پیش بینی های گسترده مالی در واکنش گفت: “این کشور که قرار بود برای دیدن اولین موج بیکاری که خواهد شد و سپس مارپیچی.

“شما عظیم فشار بر سیستم مالی ما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de