مستند جدید عادی در جامو و کشمیر

حیدرآباد: دو صد روز از مستند در کشمیر شده است سخت ترین و کسانی که دور از خانه هستند صدمه دیده است که آن را در حال حاضر جدید طبیعی ” است که متفاوت از بقیه از هند است. گردشگری نجومی به نظر می رسد مانند آن را ممکن است یک هیچ-نمایش: ماه های تابستان است که می بینیم سنگین در جریان از گردشگران ممکن است نمی شود به طوری که در سال 2020 است. وجود دارد هیچ رزرو تا کنون برای ماه مارس خواهد بود که عمده مالی رسید.

دانشجویان دانشگاه در این شهرستان گفت: آنها شده اند از طریق لحظات اضطراب زمانی که آنها شده اند قادر به صحبت می کنند به عزیزان خود را برای روز خود را با هم. “هنوز هم وجود دارد هیچ اینترنت در کشمیر است که نشان می دهد که هیچ چیز طبیعی است وجود دارد” Hadif Nisar از دانشگاه حیدرآباد گفت.

“بدترین آمار دانش آموزان خود را به عنوان اشکال از معاینه و روش های دیگر نمی توان گرفته شده. دانش آموزان در کشمیر هستند در عذاب و اغلب نمی توانند حرکت در خارج از دولت است.”

“بسیاری از ما را متوقف کرده اند درخواست پول از خانه وجود دارد به عنوان کوچک درآمد. آن است که یک وضعیت دشوار,” نثار گفت.

زنان و دانش آموزان در شهرستان در حال کمک به یکدیگر است. آنها نه افراط در هر گونه فعالیت و یا تفرج جایی که آنها مجبور به صرف پول است. برخی نیز های تلفن همراه شارژ.

“ما باید با هم مخلوط منابع برای دانش آموزان کشمیری در ماه اوت و به آنها کمک کرد برای ترم هزینه های” استاد Abdul Kalam, MANNU proctor گفت. “آنها قوی هستند افرادی که نمی بپرسید.”

برخی از دانش آموزان که به کشمیر به تازگی گفت: مردم نگه داشتن خود را محدود در مجاورت خود و حرکات محدود شده است. کسانی که سفر خارج از کشور و فروش اجناس مانند لباس های صنایع دستی و هنرهای قادر به بازگشت پول.

سازمان های غیر دولتی در حیدرآباد فرستاده اند, داروهای, کتاب, آموزش و پرورش, کیت ضرورت و همچنین تسهیل آنها را در فروش صنایع دستی است. سازمان های غیر دولتی را در بر داشت که کشمیری در حال حاضر به بحث در مورد وضعیت خود را تا زمانی که و مگر اینکه خواسته. این برداشت باعث می شود آن را دشوار برای اتصال با آنها را به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im