مستند در نه coronavirus-آمار مناطق در کارناتاکا از جمله بنگلور

بنگلور: در کارناتاکا دولت روز یکشنبه اعلام کرد تعطیلی تمام فعالیت های تجاری دیگر پس از آن برخی خدمات ضروری در نه منطقه از کشور از جمله پایتخت که در آن Covid-19 موارد گزارش شده است.

“پس از در نظر گرفتن سهام از coronavirus وضعیت در کشور و در کشورهای همسایه به وزیر اعلام کرده shutdown از فردا تا 31 مارس در بنگلور شهر بنگالور روستایی Mangaluru, Mysuru, Kalaburagi, Dharwad, Chikkaballapura, Kodagu, Belagavi – نه مناطق که در آن COVID-19 موارد گزارش شده” صفحه اصلی وزیر Basavaraj Bommai گفت.

صحبت با خبرنگاران در اینجا او گفت: دیگر از خدمات ضروری مانند پزشکی, مواد غذایی و کشاورزی و سایر فعالیت های بازرگانی را تحت عنوان “خاموش کردن”.

“در این نه منطقه در کارخانه های که در آن وجود دارد تعداد زیادی از کارگران نیمی از نیروی کار باید مورد استفاده در روز متناوب اساس 50 درصد از نیروی کار استفاده می شود باید در یک روز” او گفت:, و اضافه کرد که بین منطقه خدمات حمل و نقل از این نه منطقه لغو شده است تا 31 مارس است.

وزیر B S Yediyurappa برگزار شد جلسه با وزرا و مقامات دولت او در مورد COVID-19 در دولت و اقداماتی که باید انجام شود.

Bommai گفت: “Janta مقررات منع رفت و آمد’ به پایان خواهد رسید و با 9 ساعت اما بخش 144 (prohibitory سفارشات) خواهد بود پس از آن تا 12 هستم برای دیدن که مردم نمی جمع آوری و پس از حکومت نظامی زمان به پایان می رسد.”

خیابان در بنگلور و دیگر بخش های دولت به تن یک ترک نگاه به عنوان “Janta مقررات منع رفت و آمد’ به پیشنهاد نخست وزیر نارندرا مودی برای کمک به بررسی گسترش coronavirus دریافت یک پاسخ فوق العاده ای در سراسر کارناتاکا.

صفحه اصلی وزیر همچنین گفت که حمل و نقل عمومی همچنان باقی می ماند بسته فردا نیز در سراسر کشور و تمام AC خدمات اتوبوس را به کار گیرند تا 31 مارس است.

پرسید که آیا در پی خاموش کردن در بنگلور خواهد مداوم بودجه جلسه کارناتاکا مقننه لغو شود گفت: این جلسه ادامه خواهد داد به عنوان در هر برنامه ریزی مگر و تا زمانی که وجود دارد بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد که بموقع ابلاغ شود.

در پاسخ به یک سوال Bommai گفت: ادارات دولتی ادامه خواهد داد به عملکرد به طور معمول به ارائه خدمات ضروری در حالی که در تبلیغات خصوصی و شرکت های آن دیگر از مهم ترین خدمات این نیروی کار است که در حال حاضر کار از خانه.

پس از برگزاری یکی دیگر از چنین جلسه پیش از آن در روز Yediyurappa اعلام کرده بود تصمیم به تعطیل دولت مرزها و همچنین به تعویق انداختن همه امتحانات از جمله LC (کلاس 10 – هیئت مدیره) با هدف کنترل گسترش ویروس.

یکی از مقاله PUC (طبقه 12) برنامه ریزی شده برای روز شنبه برگزار خواهد شد به عنوان در هر برنامه ریزی مقامات و روشن است.

جذاب به مردم در شهرستانها به سفر به روستاها برای 15 روز آینده به کنترل شیوع بیماری در مناطق روستایی Yediyurappa گفت: تصمیم نیز گرفته شده است به صفحه نمایش تمام مسافران داخلی اینجا را در فرودگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im