ورزش محلی آسان تر به راه اندازی مجدد پس از ویروس می گوید: سلامت مشاور

DIFFERENT TIMES. Bournemouth's Jack Simpson (left) grabs Liverpool star Mohamed Salah as they vie for the ball in the English Premier League last March. Photo by Geoff Caddick/AFP

زمان های مختلف. Bournemouth, جک سیمپسون (سمت چپ) منازعه لیورپول ستاره محمد صلاح به عنوان آنها با یکدیگر رقابت برای توپ در لیگ برتر در ماه مارس گذشته. عکس توسط جف Caddick/AFP

LONDON, United Kingdom – ورزش در جامعه می تواند بازگشت اولین بار از زمانی که coronavirus محدودیت ها کاسته و با وجود تمرکز بر سطح بالا اقدام با توجه به بهداشت عمومی مشاور سازمان بهداشت جهانی است.

ورزشی در سراسر جهان متوقف است با توجه به COVID-19 همه گیر اما ورزشی بدن در حال مذاکره با مقامات بیش از یک پتانسیل سرگیری رقابت است.

لیگ برتر امیدوار است به سر فصل آن در ژوئن 8 به عنوان بخشی از یک طرح دارای برچسب “پروژه راه اندازی مجدد” در حالی که ورزش ایران در آلمان گفت: بایرن می تواند در بازگشت از اواسط ماه آینده.

اما برایان McCloskey سابق بهداشت عمومی مدیر برای بازی های المپیک 2012 لندن گفت: تدارکات ورزشی در سطح بسیار پایین تر آن را عملی تر به عنوان محدودیت به آرامی برداشته.

“بزرگتر مطابقت بزرگتر رقابت پیچیده تر آن کاهش اقدامات خواهد بود و بنابراین کمتر احتمال دارد آن است که می توان آنها را با خیال راحت” McCloskey گفت BBC Sport.

“پس از یک رویداد است که شامل تعداد زیادی از سفر در سراسر کشور و یا بین کشورها بسیار پیچیده تر به ببینید که چگونه است که اتفاق می افتد. یک رویداد محلی, جامعه, فوتبال, جامعه, در حال اجرا بسیار آسان تر برای دیدن چگونه است که اتفاق می افتد. حوادث بزرگتر خواهد بود یک چالش در این تابستان.”

فیفا پزشکی رئیس میشل D’Hooghe به بی بی سی گفت او شک و تردید در مورد شروع مجدد لیگ فوتبال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار آن می توانست “زندگی و مرگ” عواقب.

McCloskey گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد لیگ برتر ممکن بود اما هشدار داد و آن را سخت تر برای کاهش خطر در ورزش های تماسی.

او گفت: اگر چه در حال بازی فوتبال در پشت درهای بسته را حذف خطر جمعیت انتقال ویروس وجود دارد باقی مانده است یک خطر در مورد درک عمومی.

“وجود دارد یک خطر اندکی گمان می کنم از لیگ برتر را از نقطه نظر است که به نوعی حاکی از آن است که گرفتن پول مهم تر از طرفداران بنابراین ما باید برای مدیریت آن جنبه از ادراک خود را به عنوان خوب,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de