زنده:Coronavirus بازیابی باید منجر به بهتر جهان می گوید: سازمان ملل متحد رئیس

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافت گذشته یک میلیون و مرگ و میر را در صدر 50,000 ایالات متحده گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر در هر کشور تا کنون.

با وجود بیش از نیمی از این سیاره زندگی می کنند در برخی از فرم مستند, ویروس است که در ادامه به سرعت در حال گسترش و به ادعای زندگی هشدار دهنده سرعت در, با آمریکا و اسپانیا و بریتانیا همه دیدن بدترین روز نشده است.

اقتصادی هزینه Covid-19 همه گیر افزایش

این هزینه اقتصادی این بیماری همه گیر شدن است starker روز به روز با آمار و ارقام جدید نشان می دهد که اضافی 6.65 میلیون آمریکایی امضا برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به 10 میلیون تعداد افرادی که شغل خود را از دست در دو هفته آخر ماه مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره منفی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تست منفی برای کوروناویروس.

اسپانیا در میان بدترین ضربه

اسپانیا ویروس در صدر تلفات 10,000: دولت منابع بگویید AFP

تهمت و شک و تردید در چین تلفات آمار و ارقام

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تردید در صحت رسمی چینی ارقام در آن شیوع کروناویروس پس از نمایندگان کنگره آمریکا با استناد به یک گزارش اطلاعات را متهم کرد که پکن از یک پوشش ، “چگونه ما می دانیم که” اگر دقیق آنها تهمت خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی. “تعداد آنها به نظر می رسد کمی در سمت نور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که “رابطه با چین را یک خوب” است و او باقی مانده است نزدیک به رئیس جمهور خلق چین. اما بحث در اطراف پکن شفافیت روابط تیره و تار است, اضافه کردن به احساسات بد باعث تئوری توطئه در چین است که ارتش ایالات متحده شد و به سرزنش برای ویروس. – AFP

چین به علامت آوریل 4 به مناسبت افتاده کارگران خط مقدم

پکن: چین را رعایت یک روز ملی از عزاداری در روز شنبه برای شهدا از جمله “کاران” دکتر لی Wenliang که قربانی زندگی خود را در مبارزه با شیوع کروناویروس و بیش از 3300 نفر که فوت از COVID-19 در کشور است.

در بزرگداشت ملی پرچم را به پرواز نیمه افراشته در سراسر کشور و در همه چینی سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور و فعالیت های تفریحی خواهد بود معلق در سراسر کشور, رسمی, رسانه خبر داد.

چین به یاد داشته باشید قهرمانان به خاک افتاده در مارس 4

کره جنوبی گزارش 86 جدید Covid19 موارد تعداد به 10000 افزایش می یابد

کره جنوبی گزارش کرده است 86 موارد جدید از coronavirus آوردن آن caseload بالای 10000. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه گفت: حدود نیمی از موارد جدید آمد از مناطق پرجمعیت سئول شهری که در آن عفونت های مربوط به ورود بین المللی در حال افزایش است.

یکی دیگر از 22 عفونت تشخیص داده شد در فرودگاه که در آن کارگران شده اند جداسازی و تست مسافران پس از رسیدن با تب و یا علائم تنفسی.

موارد جدید در کره جنوبی امروز

300+ new موارد ثبت شده در فیلیپین

جهانی مرگ و میر می رسد 50,000

هر AFP منابع کل مرگ و میر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده 50,000.

چینی منادی ادعا کارآزمایی بالینی جریان برای واکسن

انگلستان برای ساخت بیمارستان

دولت بریتانیا روز جمعه گفت این بود که عجله برای ساخت اورژانس بیمارستان درست پیش از یک انتظار افزایش coronavirus موارد ساعت پس از ثبت یک رکورد 569 مرگs از این بیماری است.

دو امکانات جدید ساخته خواهد شد در بریستول در غرب و Harrogate در شمال به خانه تا 1500 بيماران دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) در بیانیه ای گفت. اعلام می آید به عنوان یک شبیه 4,000-تخت تسهیلات در لندن — ساخته شده در کمتر از ده روز — آماده برای باز جمعه و به عنوان انتقاد مانت بیش از دولت در عدم ارائه غربالگری به خصوص برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. – AFP

ضعیف سازمان ملل نیاز COVID-19 تحقیقات برای جلوگیری از سیستم ‘شکست’

تحقیقات در پیشگیری از درمان COVID-19 فقیر و کشورهای در حال توسعه ضروری و مورد نیاز برای جلوگیری از یک “شکست کامل” از خدمات بهداشتی و ائتلافی از بیش از 70 نهادهای علمی روز جمعه گفت.

این بیماری همه گیر در حال حاضر هدف قرار دادن اروپا و آمریکا سخت ترین فشار و حتی خود را در نظام سلامت به حد. اما در حال رشد وجود دارد ترس است که گسترده coronavirus شیوع بیماری در جنوب صحرای آفریقا و جنوب آسیا می تواند ثابت کند حتی بیشتر فاجعه بار است. – AFP

ایران مرگ و میر می ایستد در 3,294

ایران روز جمعه اعلام کرد 134 مرگ و میر بیشتر از رمان coronavirus آوردن رسما تایید کل به 3,294.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour یک کنفرانس خبری گفت که 2,715 جدید عفونت شده بود تایید کرد در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به 53,183. ایران یکی از کشورهای بدترین ضربه توسط coronavirus همه گیر شده است و تلاش برای مهار شیوع این بیماری پس از آن گزارش خود را اول مرگ و میر در فوریه 19.

بلژیک مرگ و میر عبور 1K خوانده شده را علامت

بروکسل: تعداد مرگ و میر نسبت به جهانی coronavirus بیماری همه گیر در بلژیک به شدت افزایش یافته و گذشت از 1000 علامت گذاری روز پنج شنبه مقامات بهداشت گفت.

رسمی تلفات در این کشور از 11.4 میلیون دو برابر شده است در فضای سه روز در بخشی به دلیل آمار و ارقام به روز شده اند با تعداد مرگ و میر از خانه های بازنشستگی. وجود دارد در حال حاضر شده است 1,001 مرگ و میر و 15,348 رسما ثبت موارد پس از شروع شیوع مقامات گفت: روزانه یک کنفرانس خبری. – AFP

گوگل به فاش کردن محل کاربر داده ها به کمک دولت مقابله با کروناویروس

گوگل را انتشار داده های مکان از کاربران آن در سراسر جهان از روز جمعه به دولت اجازه می دهد برای ارزیابی اثربخشی اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای مبارزه با Covid-19 گیر غول فن آوری گفت.

این گزارش کاربران حرکات در 131 کشور در دسترس خواهد بود در یک وب سایت خاص و به “نمودار حرکت روند در طول زمان با جغرافیا” با توجه به یک پست در یکی از این شرکت های وبلاگ. – AFP

که مسائل دستورالعمل در معلول نهفته بودن توسط ویروس

دبیرکل سازمان ملل متحد می گوید بازیابی از تاج باید منجر به جهانی بهتر

Coronavirus مرگ نصب با نرخ هشدار دهنده

نیویورک: Coronavirus مرگ و میر نصب شده با هشدار دهنده سرعت در اسپانیا و ایتالیا و نیویورک, کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده در حالی که شیوع انداخته است 10 میلیون آمریکایی از کار فقط در دو هفته و روز جمعه تا به حال بیمار بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان است.

بحران بهداشت و عمیقتر در شهر نیویورک که در آن یک کفن در یک ضربه محله به حال 185 بدن انباشته بیش از سه برابر ظرفیت عادی. این شهر دیده می شود حداقل از 1500 ویروس مرگ و میر. – AP

فرانسه اتباع صبر در این بررسی در منطقه به هیئت مدیره پرواز اجاره به فرانسه سازماندهی شده توسط دولت فرانسه به تخلیه شهروندان خود از تایلند به عنوان موارد COVID-19 رمان coronavirus افزایش در Suvarnambhumi فرودگاه در بانکوک – AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im