زنده: جهانی coronavirus مرگ و میر در حال حاضر 50K

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافت گذشته یک میلیون و مرگ و میر را در صدر 50,000 ایالات متحده گزارش داد که کمترین روزانه مرگ و میر در هر کشور تا کنون.

با وجود بیش از نیمی از این سیاره زندگی می کنند در برخی از فرم مستند, ویروس است که در ادامه به سرعت در حال گسترش و به ادعای زندگی هشدار دهنده سرعت در, با آمریکا و اسپانیا و بریتانیا همه دیدن بدترین روز نشده است.

اقتصادی هزینه Covid-19 همه گیر افزایش

این هزینه اقتصادی این بیماری همه گیر شدن است starker روز به روز با آمار و ارقام جدید نشان می دهد که اضافی 6.65 میلیون آمریکایی امضا برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به 10 میلیون تعداد افرادی که شغل خود را از دست در دو هفته آخر ماه مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره منفی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تست منفی برای کوروناویروس.

اسپانیا در میان بدترین ضربه

اسپانیا ویروس در صدر تلفات 10,000: دولت منابع بگویید AFP

تهمت و شک و تردید در چین تلفات آمار و ارقام

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تردید در صحت رسمی چینی ارقام در آن شیوع کروناویروس پس از نمایندگان کنگره آمریکا با استناد به یک گزارش اطلاعات را متهم کرد که پکن از یک پوشش ، “چگونه ما می دانیم که” اگر دقیق آنها تهمت خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی. “تعداد آنها به نظر می رسد کمی در سمت نور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که “رابطه با چین را یک خوب” است و او باقی مانده است نزدیک به رئیس جمهور خلق چین. اما بحث در اطراف پکن شفافیت روابط تیره و تار است, اضافه کردن به احساسات بد باعث تئوری توطئه در چین است که ارتش ایالات متحده شد و به سرزنش برای ویروس. – AFP

چین به علامت آوریل 4 به مناسبت افتاده کارگران خط مقدم

پکن: چین را رعایت یک روز ملی از عزاداری در روز شنبه برای شهدا از جمله “کاران” دکتر لی Wenliang که قربانی زندگی خود را در مبارزه با شیوع کروناویروس و بیش از 3300 نفر که فوت از COVID-19 در کشور است.

در بزرگداشت ملی پرچم را به پرواز نیمه افراشته در سراسر کشور و در همه چینی سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور و فعالیت های تفریحی خواهد بود معلق در سراسر کشور, رسمی, رسانه خبر داد.

چین به یاد داشته باشید قهرمانان به خاک افتاده در مارس 4

کره جنوبی گزارش 86 جدید Covid19 موارد تعداد به 10000 افزایش می یابد

کره جنوبی گزارش کرده است 86 موارد جدید از coronavirus آوردن آن caseload بالای 10000. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه گفت: حدود نیمی از موارد جدید آمد از مناطق پرجمعیت سئول شهری که در آن عفونت های مربوط به ورود بین المللی در حال افزایش است.

یکی دیگر از 22 عفونت تشخیص داده شد در فرودگاه که در آن کارگران شده اند جداسازی و تست مسافران پس از رسیدن با تب و یا علائم تنفسی.

موارد جدید در کره جنوبی امروز

300+ new موارد ثبت شده در فیلیپین

جهانی مرگ و میر می رسد 50,000

هر AFP منابع کل مرگ و میر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده 50,000.

چینی منادی ادعا کارآزمایی بالینی جریان برای واکسن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de