گوش دادن: ‘این نیز بگذرد,’ Rico Blanco اول انفرادی تنها در 4 سال

آهنگ جرات نداره به امید عدم قطعیت

منتشر شده 7:45 AM, مارس 01, 2020

به روز شده در 7:45 AM, مارس 01, 2020

RICO BLANCO. The musician releases his first solo single in 4 years. Photo courtesy of Sony Music Philippines

RICO BLANCO. نوازنده انتشار, اولین, از خود راضی واحد در 4 سال. حسن نیت ارائه میدهد عکس از Sony موسیقی فیلیپین

مانیل فیلیپین — پس از 4 سال وقفه از نوشتن خود موسیقی Rico Blanco گرداند جدید تک “این نیز بگذرد” یک آهنگ است که به توصیف اضطراب از زندگی به تنهایی در یک بیماری همه گیر.

این آهنگ منتشر شد در اوایل آوریل 1 نوشته شده بود از محل ناراحتی و ترس به عنوان ریکو تماشا frontliners خطر جان خود را از مردم گرسنه و نظم اجتماعی فاسد شده به قطعات. احساس ناتوان او تبدیل شد به موسیقی است.

“من تلاش های کمی در نور از یک بیماری همه گیر مانند این” ریکو گفت. “به عنوان بزرگ به عنوان تخیل من است که برای این آهنگ من نیز احساس می کنند که این کافی نیست. اما این چیزی است که من می تواند انجام دهد و کمک می کند به عنوان یک نوازنده است.”

“این نیز بگذرد” است Rico Blanco اول انفرادی تنها در 4 سال و شخصی ترین تا به امروز است. آن زمان ریکو دو هفته به پایان song – اگر چه او تقریبا نیست.

“برخی از آهنگ های لنگر انداخته در حقیقت, اما آنها پیچیده و آراسته در بسیاری از افکار خیالی” او به اشتراک گذاشته. “این آهنگ واقعی داخل و همچنین بیرون; این چیزی است که من واقعا می خواهم بگویم که هر فرد مجرد است. من قادر به دادن یک پیام به frontliners و من احساس گناه در مورد این. من نیاز به پایان برساند این, و من آنها را می خواهید به شنیدن این. من می دانم که هر یک از ما این است که رفتن را از طریق چیزی. من نوشت: این آهنگ به عنوان راهی برای رسیدن.”

این آهنگ در دسترس است در انواع دیجیتال و جریان سیستم عامل در سراسر جهان از طریق Sony موسیقی فیلیپین با یک موزیک ویدیو به زودی منتشر می شود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de