گوش دادن: juan karlos و Gloc-9 ادای احترام به OFWs در ‘Sampaguita’

این آهنگ منتشر شده است در فوریه 28

منتشر شده 12:27 PM, فوریه 29, 2020

به روز شده در 12:27 بعد از ظهر, فوریه 29, 2020

COLLABORATION. Juan Karlos Labajo collaborates with Gloc-9 for a new song, 'Sampaguita.' Screenshot from Instagram.com/karloslabajo

همکاری. ژوئن Karlos askia fountain همکاری با Gloc-9 برای آهنگ جدید, ‘Sampaguita.’ تصویر از Instagram.com/karloslabajo

مانیل فیلیپین – گروه راک خوان karlos تیمی با رپ افسانه Gloc-9 به پرداخت ادای احترام به خارج از کشور کارگران فیلیپینی (OFW) در آخرین نسخه “Sampaguita.”

گروه, نام خواننده گروه ژوئن Karlos askia fountain شناخته شده است همه جا حاضر آمار “Buwan” و اخیر خود تنها “Kalawakan.”

“Sampaguita” باز می شود با Gloc-9 رپ از دیدگاه یک OFW نوشتن خانه به همسر خود. سپس آن منجر به احساسی کر با خوان Karlos آواز “Kahit saan مرد mapadpad sa’yo parin آکو babalik, giliw (هر جا که من در نهایت من همیشه به شما عشق من).”

این آهنگ در ادامه به داستان کارگر فیلیپینی که به پایان می رسد در یک یادآوری توجه داشته باشید ساخته شده است و حتی بیشتر heartrending توسط Juan Karlos’ صدای بالا بردن نسبت به نهایی خودداری کنند.

آهنگ گرد هم آمدند و پس از ژوئن Karlos خواسته Gloc-9 اگر او علاقه مند به همکاری در زمانی که آنها ملاقات کرد در Guillermo جوایز در ماه مارس 2019. پس از تبادل اعداد و اتصال در Facebook این دو رد و بدل ایده Gloc-9 تحت تاثیر قرار ژوئن Karlos’ ایده های.

ایتو yung isa sa mga kanta na mabilis ko lang naisulat. Siguro کسی na-تحت تاثیر قرار دادن آکو sa فارسی ng pinadala ni JK na نسخه ی نمایشی (این یکی از آهنگ های من نوشت: واقعا سریع است. شاید به این دلیل که من تحت تاثیر قرار گرفته بود چقدر خوب JK نسخه ی نمایشی بود)” رپر گفت.

ژوئن karlos تشکیل شده است از ژوئن Karlos در خواننده جیان فرانکو Rey-Hipolito (درامز) و کلارک Henriel Cunanan در باس است.

گوش دادن به آهنگ در اینجا:

Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im