UBE. Pandesal has taken an ube-cheese form, and home bakeries are embracing it. Photo from Justyn Cafe's Instagram account

اوبه. Pandesal گرفته است اوبه-پنیر فرم و صفحه اصلی نانوایی هستند و استقبال از آن. عکس از Justyn کافه Instagram account

مانیل فیلیپین – شما ممکن است در حال حاضر دیده می شود آنها را در فید خود را – روشن-بنفش pandesal نان است که نشان می دهد یک مرکز چسبناک از پنیر ذوب شده و هنگامی که از هم جدا کشیده. کنجکاو ؟ که اوبه پنیر pandesal شوق برای شما.

خانه نانوا و نان شده اند پریدن از روی هوس فقط به عنوان آنجا که مشتریان خود را داشته باشد و دلیل خوب – این تازه پخته بنفش زیبایی ترکیب دو فیلیپینی مورد علاقه: شیرین اوبه (بنفش یام) و مرزه adriano (پنیر).

اگر هوس خود را می توانید آن را اداره کند نگران نباشید – در اینجا چند آنلاین نانوایی در نظر گرفتن زمان بعدی شما آماده هستید که برای دریافت نان.

Justyn Café

محلی قنادی کافه Justyn کافه همه چیز در مورد که تازه ساخته شده اوبه halaya – که آنها را در مرکز خود را تازه پخته کرکی اوبه pandesal راست در کنار سخاوتمندانه در خدمت گرم پنیر خامه ای.

Justyn به فروش می رساند یک دوجین از خود اوبه pandesal با پنیر برای P600. دیگر خود اوبه ارائه شده شامل اوبه بستنی (P900) ube کیک در می تواند (P900) و اوبه halaya در می تواند (P900).

دستورات را می توان از طریق Facebook و یا Instagram. پس از تایید پرداخت آنلاین, آنها کتاب های غذایی پیک خدمات برای شما.

از دست ندهید.ب

از دست ندهید.B تضمین می کند یک دسته ای تازه از اوبه پنیر pandesal هر روز از این رو به “pre-order-توسط-دسته ای” سیستم کلاسیک خود جعبه اوبه پنیر, قشنگ, تخم مرغ, شکلات و کارامل pandesals.

قیمت یک جعبه 12 (P180) جعبه 15 (P225) و یک جعبه 24 (P350). به عنوان سهشنبه, آوریل 7 قبل از دستور برای مارس 18 دسته ای تحویل در حال حاضر باز است. تحویل از 4:30 تا 6:30 بعد از ظهر و مراقبت از می شود از طریق گرفتن یا Lalamove.

شما می توانید سفارشات خود را از طریق دست ب Instagram و یا Facebook صفحه.

پیری غذا لذت

پیری را اوبه پنیر Pandesal با Halaya هزینه 18 پزو هر قطعه و خوب است برای 3 روز اگر یخچال. پیری نکته: Reheat آن را در توستر/مایکروویو برای اولین بار به دیدن که زرد پنیر ذوب شدن است.

سفارشات عمده باید در دستور. برای روز بعد تحویل شما می توانید محل سفارش خود را از طریق Facebook و یا Instagram صفحات روز قبل از به جز روزهای دوشنبه. تحویل هزینه بر است Lalamove.

اگر شما واقعا به اوبه شما همچنین می توانید سعی کنید خود را suman espesyal با اوبه پر کردن!

اوبه با پنیر Pandesal

نام آن را همه می گوید. اوبه با پنیر Pandesal توصیه پیشرفته سفارشات خود را تازه پخته شده pandesals هر روز که هزینه 150 پزو در هر 20 قطعه.

انتخاب یو پی اس را می توان در خود Caniogan, پسیگ سیتی و کلیان B, کشورهای مشترک المنافع, QC commissaries. تحویل را می توان از طریق Lalamove گرفتن یا Angkas. پرداخت از طریق GCash یا BDO انتقال تنها.

برای سفارش شما می توانید ببینید اوبه را در Facebook صفحه.

کودک پت نان و شیرینی

صفحه اصلی نانوایی کودک پت نان و شیرینی خود را به فروش می رساند اوبه Halaya Keso Pandesal برای P320 ده. در داخل هر pandesal است تازه پخته شده اوبه halaya و پنیر چدار.

آنها می تواند ارائه به مناطق در Alabang, Sucat, Makati, Pasig و Quezon City. برای سفارشات (آنها حق بیمه همه فن حریف ensaymada نیز) شما می توانید پیام کودک پت در Facebook صفحه.

Weirdough نانوایی

Weirdough نانوایی خانه بیکر آنلاین از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر و می توانید خود را اوبه پنیر pandesal سفارشات تحویل از طریق گرفتن یا Lalamove که هزینه های P150 هر 10 قطعه.

نکته: مطمئن شوید که شما pandesal است در دمای اتاق قبل از گرم کردن مجدد آن را در فر توستر! می توان آنها را نگه داشته و به مدت 4 روز در refridgerator و 7 روز در فریزر خود را. به علاوه آنها کردم خمیر ترش قرص بیش از حد!

پرداخت را می توان از طریق BDO آنلاین, انتقال, GCash یا Paymaya. برای سفارشات شما می توانید پیام خود را Instagram صفحه.

Addy را

این نانوایی کوچک واقع شده در بالا انتیپلو باز است برای اوبه پنیر pandesal سفارشات عمده از 6 صبح تا 11 بعد از ظهر, سه شنبه به یکشنبه بسته بندی شده گرم و تازه از تنور است.

خود اوبه پنیر pandesal در دسترس است در هر قطعه و یا در هر جعبه. آنها همچنین فروش malunggay pandesal و, در خانه, کره بادام زمینی.

تحویل را می توان از طریق گرفتن یا Lalamove. شما می توانید سفارشات خود را از طریق Facebook صفحه.

سارا Panadera

برای اوبه پنیر گزش در P8 یک قطعه سارا Pandera یک خواهر متعلق به نانوایی, است, باز, برای, ساخته شده به سفارش شیرینی و نان.

آنها خود را به فروش اوبه پنیر گزش در جعبه 25 یا 50. درمان های دیگر شامل اسپانیایی نان خامه پاف و crinkles. وانت و تحویل مجاز است از طریق HappyMove و Lalamove.

برای سفارشات شما می توانید بازدید خود را Instagram و یا Facebook صفحه.

Kyrie را شیرینی

کوچک کاویته مبتنی بر نانوایی خود را ارائه می دهد اوبه پنیر pandesal در P75 برای 6 قطعه به فروش می رسد در یک پلاستیک بسته.

آنها می توانند ارائه طریق Lalamove (با هزینه شانه توسط مشتری). برای سفارشات شما می توانید خود را در Facebook صفحه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de