فهرست: رامش فو گزینه های تحویل در مترو مانیل

مانیل فیلیپین – این که آیا شما در تیم رامش یا تیم فو, یک گرم کاسه سوپ مورد علاقه خود را همیشه آرام راه را برای عبور از یک روز بارانی در خانه گیر کرده.

در اینجا چند رستوران در مترو مانیل که باید برای بازگشایی انتخاب کنید و تحویل آماده به ارسال noods راه خود را.

Ippudo

ژاپنی رامش زنجیره ای Ippudo فیلیپین بازگشایی 3 از آن مترو مانیل شاخه برای انتخاب کنید تا سفارشات از آنجا سهشنبه, مه 5 و برای GrabFood تحویل شروع ممکن است 11.

Ippudo شعب در آعئلا 30th, بالای شهر مرکز BGC و استاندارد گروه آشپزخانه مرکزی خدمت بیشتر به طور منظم خود را رامش میدارد – shiromaru ویژه tonkotsu karaka ویژه یوکوهاما lekei گیاهی قارچ رامش, در میان دیگران – به عنوان به خوبی به عنوان مخلفات و رامش add-ons.

رامش Nagi

رامش Nagi استفاده می شود اجازه می دهد تا از سفارشات اما آنها پس از تغییر ذهن خود را.

پس مارس 23 رامش Nagi شده است فروش انجام آن را به خودتان رامش به جعبه برای P790 که می تواند در خدمت به دو کاسه از رامش براث (یا butao قرمز و سیاه و سفید و یا سبز شاه) پر کردن و chashu.

پس از سفارش در وب سایت خود را, شما می توانید هر دو را انتخاب کنید و جعبه را به خودتان و یا یک پیک انتخاب کنید تا سفارشات خود را از رامش Nagi را Trinoma, سیگنا Makati, Alabang مرکز شهر و آعئلا 30th شاخه.

Mendokoro Ramenba

Mendokoro Ramenba نیز گرفته می شود طبخ در خانه مسیر با خود به خانه رامش کیت معرفی شده در مارس 1. یک کیت شامل امضای خود رامش براث در یخ زده, بسته, صنایع رامش رشته chashu و چاشنی – همه شما باید انجام دهید این است آن را با هم در خانه. را انتخاب کنید از خود shio, shoyu تغییر فوق العاده chashu یا tantanmen طعم!

شما می توانید آن را انتخاب کنید تا از خود سلکدو روستای مکتی سیتی شعبه و یا آن را تحویل در مترو مانیل برای صرف حداقل بسته به شهر شما. شما می توانید محل سفارش خود را از طریق یک فرم آنلاین.

Hanamaruken رامش

اوزاکا-بر اساس رامش زنجیره بازگشایی خود Forbestown, Santolan شهر پلازا Alabang مرکز شهر بیشه و Trinoma شاخه برای وانت یا تحویل از طریق Foodpanda و GrabFood.

بسیاری از امضای خود ramens در دسترس هستند (تند tobanjan, potbelly, chasyu یدکی دنده tantanmen, صدف) و همچنین به عنوان پیش غذا و برنج کاسه.

آنها باز از روز سه شنبه به یکشنبه 11 صبح تا 7 بعد از ظهر. شما می توانید از Hanamaruken را در Facebook صفحه برای شاخه های خود را’ خط شماره.

رامش شیمادا

یکی از توکیو مکتی سیتی کوچک, ژاپنی, مفاصل, است, باز دوباره برای بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات خود را رامش کاسه برنج, غذاهای gyoza و ژاپنی دیگر کرایه.

دستورات را می توان از طریق اس ام اس در 09560417181. آنها تهیه برای تحویل در Makati, Bonifacio در شهر جهانی و Pasay مناطق.

Pho ها

چگونه در مورد pho به جای ؟ ویتنامی زنجیره ای Pho ها بازگشایی 13 از آن مترو مانیل برای بایگانی اطلاعات و تحویل مراقبت از Foodpanda و GrabFood – فقط خود را بررسی کنید Instagram صفحه برای لیست کامل و ساعت!

گسترده ویتنامی منو در انتظار: امضای خود فو (گوشت گاو و مرغ و دیگران), اسپرینگ رول, سالاد, وعده های غذایی برنج و رشته فرنگی کاسه در دسترس هستند به منظور.

Bawai را

ویتنامی آشپزخانه سفید دشت کتیپونن شعبه خیابان باز است خود را برای ارائه 10 ظروف به عنوان جمعه, مه 15 – در میان آنها خود را سنبل هندی میگو در رشته فرنگی گوشت/مرغ/گوشت خوک فو, تکان دادن, گوشت گاو, کاری, مرغ, گوشت خوک کبابی شکم و پندن کیک برنج!

تحویل در دسترس است برای سنت ایگناتیوس, Blue Ridge, سفید دشت, Greenmeadows, Corinthian باغ و آکروپلیس ساکنان. انتخاب یو پی اس بیش از حد مجاز از طریق گرفتن Lalamove یا آقای سریع. شما می توانید سفارشات خود را از طریق اس ام اس در 09178801207.

Phat فو

لحظه ای گروه رستوران ویتنامی است که باز از 11 صبح تا 6 بعد از ظهر برای سفارشات از طریق GrabFood, Foodpanda و LalaFood یا مستقیم به فروشگاه از طریق 7750 6613.

انواع مختلف فو در دسترس هستند در اندازه کوچک و بزرگ – وجود دارد فو بو (گوشت گاو آنگوس), pho بو vien (ویتنامی شامی کباب), pho ga (مرغ) و غذاهای دریایی فو.

Ca Phe سایگون

Marikina ساکنان شهر خواهد بود خوشحال می دانیم که Ca Phe سایگون – شهر ساکن ویتنامی مشترک باز است برای تحویل سفارشات خود را pho banh سکته قلبی و خشک رشته فرنگی و رول.

Ca Phe سایگون فو بو kho (خورش گوشت گاو) و غذاهای دریایی نودل مرغ, نودل و گوشت گاو و رشته فرنگی با کوفته یا تاندون و ویتنامی “sinigang” را می توان در به طور منظم و یا اندازه های خاص. محدوده قیمت خود را از P170 به P350. شما می توانید سفارش خود را از طریق Facebook صفحه.

اشتباه رامش

بله آنها در حال بازگشت! خوب نوع.

پس از بسته شدن اصلی خود را Bonifacio جهانی شهر شعبه در مارس 2019 اشتباه رامش بازده با امضای خود کاسه رامن در حال حاضر فروخته شده در سم دونات’ شعبه در چین Roces مکتی سیتی.

آنها باز از روز سه شنبه به یکشنبه 11 صبح تا 7 بعد از ظهر و می تواند در ارائه طریق Foodpanda, GrabFood و یا ذخیره مستقیم در 09611467973 یا 09558677611. شما کاسه tonkotsu, tantanmen کمونیست و یا دریا با قیمت های مختلف از P345 به P450.

بنابراین Mot

بنابراین Mot غذاهای ویتنامی شعبه در Brixton, Kapitolyo باز است برای سفارشات از طریق GrabFood, Foodpanda و بوق از 8 صبح تا 8 ساعت در روز است.

برای P198 شما می توانید یک کاسه گوشت گاو یا مرغ فو و در حالی که شما در آن هستید چرا باید آن را با یک بشقاب از رول بهار (یا تازه یا سرخ شده) banhi mi یا گوشت کبابی برنج کاسه ؟ – Rappler.com

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de