فهرست: رایگان e-learning resources for kids

ESKUWELARO. Teacher Andrea from the Raya School teaches the days in Filipino in one of the Eskuwelaro videos with the help of Adarna House. Screenshot from YouTube/Adarna House

ESKUWELARO. معلم Andrea از رایا مدرسه می آموزد روز در فیلیپین در یکی از Eskuwelaro ویدئوها با کمک Adarna خانه. تصویر از یوتیوب/Adarna خانه

مانیل فیلیپین – یادگیری می تواند سخت زمانی که شما گیر کرده در خانه اما thanfully چند منابع رایگان در دسترس ساخته شده آنلاین برای کمک به بچه ها و پدر و مادر – زنده ماندن ماندن در خانه اعلامیه ها و مستندات بدون خستگی.

اتمام این منابع هر دو در فیلیپین و خارج از کشور:

AHA! مرکز آموزش مجازی. ثبت نام با AHA! مرکز آموزش مجازی و دریافت ماژول در عبادت روزانه, سلامتی, نوشتن خلاق و حتی اصول اولیه COVID-19. منابع در دسترس هستند از طریق Google Docs و پس از آن رایگان است برای بسیاری از فیلیپینی, از طریق Facebook messenger.

رابرت Alejandro. سابق هنر کول میزبان و هنرمند رابرت Alejandro انجام کلاس های هنر از طریق Facebook برای بچه ها و بزرگسالان است.

Adarna خانه Eskuwelaro. Adarna انتشارات و رایا مدرسه ارسال داشته اند هر دو داستان سرایی جلسات و آواز جلسات Adarna صفحه یوتیوب.

دانش کانال. دانش کانال با کمک وزارت آموزش و پرورش راه اندازی کرده است که ماندن در خانه یاد بگیرند که در صفحه اصلی برنامه. قسمت ها و بخش های آموزشی نشان می دهد مانند Sineskwela و ATBP در دسترس هستند از طریق تلویزیون به علاوه رفتن ABS-CBN TV Plus 7 و آسمان کابل کانال 5. انتخاب قسمت را می توان در یوتیوب.

بین المللی یادگیری

ناهار Doodles با مو ویلمز. هنرمند مو ویلمز تولید یک سری از ویدئوها همراه با کندی مرکز آموزش نقشه کشی و نشان دادن.

David Walliams. نویسنده David Walliams اعلام کرد در مارس 23 که او را به انتشار روزانه رایگان داستان های صوتی برای 30 روز.

دوره سقوط کودکان و نوجوانان. دوره سقوط کودکان و نوجوانان ارائه می دهد کلاس های بیشتر در علم است.

BrainPop. Brainpop است یک منبع غنی برای درس ریاضی ، علوم ، مطالعات اجتماعی ، هنر و بیشتر.

جانور آکادمی. بررسی وب سایت به صورت تعاملی حل مشکل بازی.

کشف و پرورش است. این وب سایت دارای فیلم در علم تاریخ و مسائل جاری.

Outschool.com.این وب سایت رایگان منابع برای مطالعه, علوم, تاریخ و هنر.

Science Channel. علاقه داشتن به یک علم عمیق شیرجه رفتن ؟ شما در حال خوش آمدید.

SciShow بچه ها. این رایگان یوتیوب طول می کشد تا منابع عملی و سرگرم کننده رویکرد به علم و توضیح حتی پیچیده ترین مفاهیم علمی در ساده ترین راه.

مدرسه رایگان. یک سایت است که پدر و مادر و بچه ها می تواند برای بررسی منابع در ادبیات و هنر و علوم طبیعی.

Duolingo. این صفحه یوتیوب ارائه می دهد درس در بسیاری از زبان های مختلف.

Scholastic. این شرکت با راه اندازی رایگان منابع آنلاین برای بچه ها و پدر و مادر خود را.

آکادمی خان. خان آکادمی ارسال شده یک برنامه آموزشی برای بچه ها در سن 2 تا 18. درس پوشش ریاضی, علم اقتصاد, هنر و علوم انسانی و حتی امتحانات ورودی کالج.

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im