فهرست: مشاهیر منجر امداد صندوق درایو برای خانواده های کارگران تحت تاثیر مستند

HELP. Workers at Barangay San Bartolome in Novaliches, Quezon City on March 19, 2020, repack goods for distribution to affected families of the Luzon-wide lockdown. Photo by Darren Langit/Rappler

کمک کند. کارگران در Barangay San Bartolome در Novaliches, Quezon City در 19 مارس سال 2020 repack کالا برای توزیع به خانواده های آسیب دیده از Luzon گسترده ای مستند. عکس توسط Darren Langit/Rappler

مانیل فیلیپین – به فیلیپین همچنان به نبرد رمان coronavirus همه گیر مشهور محلی کشیدن هم منابع خود را برای کمک به کسانی که تحت تاثیر Luzon مستند.

گروه افراد و حتی شبکه های تلویزیونی شده اند و مرحله بندی آنلاین کنسرت ها و برنامه های تماس برای کمک به ارائه تجهیزات پزشکی, موبایل تخت و دستیار به نام چند. (بخوانید: مشاهیر نشان دادن حمایت خود را برای کارگران frontliners از جامعه قرنطینه)

ستاره مانند بلا Padilla, Pokwang و Darna ستاره جین de Leon مشغول پیوستن به تلاش برای کمک به کسانی که بدترین ضربه اثر مستند و frontliners منینگ بازرسی و بیمارستان ها.

اگر شما به دنبال برای سازمان و یا جنبش برای کمک به (از به عنوان بسیاری از ما هستند) در اینجا یک لیست در حال اجرا از ستاره ها و گروه های که میرم راه اندازی صندوق درایو:

Bayanihan Musikahan. رایان Cayabyab مونتاژ هنرمندان از تئاتر و موسیقی به آواز خواندن برای یک علت.

ABS-CBN را Pantawid ng Pag-ibig. برخی از ستاره های ABS-CBN با هم در روز یکشنبه, مارس 22 برای یک صندوق جمع آوری آنلاین کنسرت. وجوه استفاده می شود برای ارائه نیازهای اساسی و مواد غذایی برای کسانی که تحت تاثیر این مستند. کمک های نقدی را می توان از طریق ABS-CBN Lingkod Kapamilya Foundation Inc.-Sagip Kapamilya حساب های بانکی.

Puhon: بن و بن FB زنده رویداد برای COVID-19 تلاش. بن و بن خواهد شد برگزاری یک آنلاین کنسرت در تاریخ 27 مارس به جمع آوری کمک مالی در همکاری با DURIANASEAN بی حد و حصر آزمایشگاه و موسسه مدیریت – تیم انرژی مرکز پل رهبری است.

مین مندوزا ‘اهدا’ درایو. Eat Bulaga میزبان مین مندوزا باعث شده است تلاش برای جمع آوری پول برای خرید مواد غذایی و نیازهای اساسی برای کسانی که تحت تاثیر این مستند.

فرشتگان را callout برای خواب تخت. بازیگر نامزد نیل آرک و ناشناس کارمند دولت هستند و درخواست کمک برای خرید تخت تاشو است که می تواند توسط کارکنان بهداشتی که در حال کار اضافه کاری در بیمارستان.

شهروند ارشد کمک کند. ملکه زیبایی Gazini Ganados و Resham سعید باید تقویت صندوق درایو برای شهروندان ارشد.

لابان sa COVID صندوق درایو توسط گوتیرز ، این گوتیرز خانواده و دوستان خود را راه اندازی آنلاین صندوق درایو برای خرید نیازهای اولیه و تجهیزات بیمارستان برای پزشکان و پرستاران و همچنین PUV رانندگان چرخه jeepney اتوبوس و رانندگان تاکسی تحت تاثیر تعلیق.

یک صدا فیلیپین. بازیگر Matteo Guidicelli بسیج دوستان خود را از صنعت سرگرمی برای نشان دادن نام یک صدا فیلیپین. این برنامه در همکاری با Landers سوپر مارکت و فیلیپین ،

Japeth اگویلار دو لا فرانترا. ستاره بسکتبال بوده است داناترین کمک برای ماسک صورت برای سلامت کارگران از طریق اهدای دنده محافظ برای سلامت پرسنل در فیلیپین.

قرمز, برف, بلو. پدر و مادر او Vicki بلو و هیدن Kho را اهدا ماسک برای پزشکان و پرستاران. قرمز مایل به زرد که دارای بیش از 4 میلیون followers on Instagram شده است درخواست کمک های مالی برای افرادی که نیاز به از طریق بانک یا پول برنامه کمک مالی.

Miss Universe Philippines. این سازمان اعلام کرد که آنها را ارائه غذا به دانشجویان در داخل دانشگاه فیلیپین پردیس و همچنین به عنوان کسانی که مشغول به کار در ملی بیمارستان کودکان از طریق Byaheng Busog پروژه. برای کسانی که می خواهند برای کمک به, ورود به byahengbusog.com.ph .

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im