مشروب ممنوع نیست coronavirus ادعا زندگی بیشتر در کرالا

کوچی: کرالا دولت با سرانه مشروب مصرف است که در مواجهه با یک وضعیت عجیب و غریب در جایی که افزایش تعداد tipplers در حال ارتکاب خودکشی به دلیل در دسترس نبودن از الکل است.

در حالی که تنها یک مورد مرگ رخ داده است تا کنون با توجه به کروناویروس در دولت هفت الکلی خودکشی پس از تصمیم دولت برای نگه داشتن نوار هتل ها و نوشیدنی شرکت (BevCO) رسانه های تعطیل در طول مستند دوره است.

خودکشی گزارش شده از سراسر مناطق از جمله Ernakulam, Kollam, تریواندروم و تریسور.

شده است وجود دارد افزایش در تعداد پذیرش در مراکز د-اعتیاد و سلامت روان در بيمارستان پس از در دسترس نبودن از الکل است. بسیاری از د-اعتیاد به مراکز و سازمان های غیر دولتی در روان بخش بهداشت و درمان راه اندازی تله-مشاوره تسهیلات برای کمک به معتادان به الکل. ‘Vimukthi’, مالیات غیر مستقیم وزارت د-اعتیاد برنامه نیز گرفتن چند تماس پریشانی.

همسر یا اعضای خانواده دریافت هراسناک به دلیل الکلی نمایش جدی و علائم و به دنبال کمک روانپزشکان و روانشناسان بالینی.

در پی جدی اجتماعی ناشی از در دسترس نبودن الکل کرالا وزیر Pinarayi Vijayan به تازگی دستور بخش غیر مستقیم به ارائه مشروب به کسانی که با جدی و علائم و عوارض دیگر بر اساس واجد شرایط تجویز پزشک.

اگر دولت قبل در نظر گرفته آنلاین فروش مشروب در حرکت بوده است, کاهش یافته است, به عنوان آن نیاز به اصلاحات در Abkari قوانین.

اما هندی انجمن پزشکی و کرالا دولت افسران پزشکی انجمن آمد و به شدت در برابر تصمیم دولت برای ارائه مشروب در نسخه پزشک ،

این KGMOA با ارسال نامه ای به رئیس جمهوری از او درخواست لغو این تصمیم در مشروب عرضه است.

“تصمیم به الکل به tipplers با جدی علائم ترک است نه علمی و مایه تاسف است. اعتیاد به الکل می تواند به طور موثر درمان برای آن وجود دارد و بین المللی پروتکل های درمان. الکل استفاده نمی شود در درمان آن گفت:” دکتر یوسف Chacko, دولت, رئیس جمهور KGMOA در نامه ای به وزیر.

دولت مالیات غیر مستقیم وزیر TP راماکریشنان به خواست همیشگی مصرف کنندگان با جدی علائم ترک به روش de-اعتیاد مراکز در مناطق مربوطه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im