لیندا تریپ کلید رقم در بیل کلینتون استیضاح می میرد و در 70: خانواده

لیندا تریپ که عناوین ساخته شده در اواخر دهه 1990 پس از او ضبط مخفی مکالمات بین خودش و کاخ سفید مشاور Monica Lewinsky در مورد رابطه او با پرزیدنت بیل کلینتون درگذشت, در سن 70.

او پسر در قانون تایید توسعه به نیویورک پست و دیگر رسانه های خبری در روز چهارشنبه. پسرش رایان تریپ همچنین تایید مرگ او به واشنگتن پست که گزارش شده است که او برای درمان سرطان در گذشته است.

تریپ شده بود به شدت بیمار که از سه شنبه شب با توجه به دخترش در یک شرکت خصوصی Facebook post.

“مامان من ترک این زمین است. من نمی دانم خودم اگر من می تواند به زنده ماندن این غم. لطفا دعا کنید برای یک فرایند بدون درد برای قوی ترین زن من را همیشه می دانم که در تمام طول عمر” آلیسون تریپ فولی نوشت: در Facebook.

روز بعد توماس فولی تریپ پسر در قانون گفت: او اضافه کرد که آن را مربوط به COVID-19 اپیدمی ناشی از CCP ویروس.

“نگاه آن را سخت به بحث در حال حاضر. لیندا گذشت در” فولی گفت: NY Post. “او جنگیدند به عنوان سخت به عنوان او می تواند. ما فقط باید به همه اجازه grandkids می دانم به عنوان آن بود به طوری ناگهانی.”

او افزود: “من می دانم که تمام مطبوعات را به تمرکز بر روی چیزهای دیگر اما او یک فرد خاص و فوق العاده پدربزرگ و مادر بزرگ بود که به او اختصاص داده شده ، مردم فراموش کردن این بخش.”

در توییتر Lewinsky ابراز نگرانی برای تریپ میان گزارش می دهد که او در حال مرگ بود.

“بدون توجه به گذشته بر شنوایی که لیندا تریپ بسیار به طور جدی بیمار, من امیدوارم که برای بازیابی. من نمی توانم تصور کنید که چگونه مشکل این است که برای خانواده اش” Lewinsky نوشت.

تریپ بهترین و شناخته شده به عنوان یک حرفه ای دیرین بنده مدنی و خلاف کاران که نشان داد رابطه بین Lewinsky و کلینتون قبل از توزیع بیش از ضبط به ویژه سابق دادستان کن استار, تنظیم کردن یک استیضاح تحقیق کلینتون در اواخر 1990s قبل از رئیس جمهور سابق بود استیضاح توسط مجلس. کلینتون بود بعد از تبرئه در سنا است.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور بیل کلینتون (L) و همسرش هیلاری گوش دادن به سخنرانان در یک ائتلاف برای کودکان آمریکا رویداد در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 3, 1997. (جویس Naltchayan/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

سال بعد تریپ گفت واشنگتن پست که او پشیمان “نداشتن جرات برای انجام آن دیر” با اشاره به گزارش اطلاعات در مورد کلینتون-Lewinsky رسوایی.

“همیشه در مورد درست و نادرست هرگز به سمت چپ و راست” تریپ گفت واشنگتن پست در سال 2018 است. “آن را در مورد افشای دروغ و انسداد عدالت” او ادامه داد. “هرگز در مورد سیاست است.”

او همچنین نوشت: در مورد تجارب خود را به عنوان یک افشاگر اطلاعاتی در کلینتون استیضاح پرس و جو.

“من نمی محافظت می شود. من نه محافظ. من eviscerated. نه تنها توسط رئیس جمهور کلینتون و همسرش, اما همچنین توسط رسانه های جریان اصلی,” او نوشت: برای Breitbart سال بعد. “تلاش هماهنگ شروع به تلفات اعتبار من. تلاش به هنگام تولد به آنچه که ما در حال حاضر تماس های جعلی اخبار. که منجر به آمریکا و تبرئه رئیس جمهور ویلیام جفرسون کلینتون با تغییر موضوع. سوء استفاده از قدرت دروغ تبعیت از دروغ به تخلفات رئیس جمهور بیل کلینتون به سادگی ناپدید شد. آن را به سرعت تبدیل شد صرفا یک موضوع ناخوشایند “امر” چیزی بین یک مرد و یک زن و در نهایت نه impeachable.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de