پرتلند سنگ. (AP) — Damian Lillard تا به حال 26 امتیاز و 10 کمک, حسن وایتساید تا به حال 17 امتیاز و یک فصل بالا با 23 ریباند و پورتلند تریل بلیزرز ضرب و شتم سن آنتونیو اسپرز 125-117 در پنج شنبه شب.

تریل رو افزایش عمده خود را از نیمکت گری ترنت جونیور که به ثمر رساند 18 امتیاز. ترنت است نقاط دیر شد مهم به او ضربه 4 3-اشاره گر به ثمر رساند و 12 امتیاز در سه ماهه چهارم به عنوان پورتلند بسیج از یک 92-86 کسری.

Trey Lyles تا به حال یک فصل 23 امتیاز و 10 ریباند DeMar DeRozan اضافه شده 21 امتیاز و LaMarcus Aldridge اضافه شده 20 امتیاز و هشت ریباند برای اسپرز.

سن آنتونیو ساخته شده است 10-نقطه منجر شود چند بار در نیمه اول اما پورتلند ماند در رسیدن به قدرت از بازی Lillard (14 امتیاز) و McCollum (11 امتیاز) انتهایی 60-59 در حاصل کار دو تیم.

در حالی که DeRozan تلاش از میدان (6 16) او کمک کرد اسپرز با 9-برای-9 عکسبرداری از خط ناپاک.

یک جفت 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم سال توسط کارملو آنتونی مجبور فاصله با تاتنهام با 5:23 چپ در سوم آنها به عنوان nursed یک 75-74 منجر شود. آنتونی’ نگه داشته پورتلند نزدیک نمره 16 از 20 امتیاز در نیمه دوم.

تبلیغات

تریل هم کردم 10 نقطه عملکرد خاموش نیمکت Anfernee سایمونز.

یک لیآپ توسط Caleb Swanigan با 3:16 سمت چپ در سه ماهه سوم به پورتلند اول آن منجر شود پس از باز کردن در سه ماهه. اما این مزیت کوتاه بود به عنوان مهمیز بسته سه ماهه در 9-0 اجرا برای یک 92-86 سرب پس از سه دوره.

محکم رقابت بازی می توانست در اواخر فصل مفاهیم به عنوان هر دو تیم در حال مبارزه برای هشتمین و آخرین نقطه حذفی در کنفرانس غرب.

نکته-INS

اسپرز: از طریق 46 بازی اسپرز رو به جلو LaMarcus Aldridge پیشی گرفته است کار خود را در 3 نقطه تلاش برای یک فصل. او تیراندازی 42% 3-اشاره گرها در این فصل است.

Trail Blazers: در طول یک فعال NBA تجارت مهلت تریل ساخته شده یک حرکت کوچک برای کمک به صرفه جویی در پول در لوکس پرداخت مالیات توسط تجارت Skal Labissiere و ملاحظات به Atlanta Hawks. Labissiere خارج شده و پس Dec. 28. “من قصد دارم به دست Skal” مربی تری Stotts گفت: از Labissiere. “من برای او خوشحال است که او نشان داد که او می تواند کمک به یک تیم NBA. و من نا امید شده بود او صدمه دیده است. امیدوارم او می تواند نوتوانی با آتلانتا و ادامه کار خود را.” این حرکت کمک کرد پرتلند جلوگیری از حدود 5 میلیون دلار در مالیات لوکس پرداخت.

بعدی

اسپرز: در ساکرامنتو کینگز در شنبه شب.

Trail Blazers: در یوتا جاز در شب جمعه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de