لیبی پیشنهاد آتش بس با شدت بهم زدن بین المللی انفعال

DRAFT DEAL. President of the Presidency Council of the Government of National Accord of Libya Faiez Mustafa Serraj delivers a speech at the UN Human Rights Council's main annual session on February 24, 2020 in Geneva. Photo by Fabrice Coffrini/AFP

پیش نویس قرارداد. رئیس شورای ریاست جمهوری از دولت توافق ملی لیبی Faiez مصطفی Serraj ارائه یک سخنرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل اصلی جلسه سالانه در 24 فوریه سال 2020 در ژنو است. عکس توسط فابریس Coffrini/AFP

ژنو, سوئیس – لیبی طرف متخاصم را درهم از یک پیش نویس توافق آتش بس سازمان ملل متحد گفت: فوریه 24, حتی به عنوان رهبران لیبی را تقبیح بین المللی انفعال برای مهار جنگ هنوز هم مواج در افغانستان جنگ زده کشور است.

سازمان ملل در حمایت از ماموریت در لیبی (UNSMIL) اعلام کرد که دو دور از مذاکرات غیر مستقیم با اسرائیل در مذاکرات ژنو بین قذافی و دولت توافق ملی (GNA) و شرقی فرمانده نظامی خلیفه Haftar نیروهای تا به حال منجر به یک پیش نویس در مذاکرات هسته ای.

این متن که در حال حاضر خواهد شد مورد بحث و رهبری در هر دو طرف پیشنهاد می کند که سازمان ملل متحد و نظامی کمیسیون با اعضای هر دو طرف مانیتور بازگشت امن آوارگان غیر نظامیان به خانه های خود.

سازمان ملل متحد گفت: دو طرف را دوباره ملاقات ماه آینده به بحث در مورد اجرای شرایط اما با توجه به وضعیت خصومت بین دو طرف چشم انداز برای یک آتش بس پایدار باقی می ماند مشخص نیست.

سر از لیبی در سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده GNA دولت Fayez al-Sarraj, ناودان Haftar قبل از سازمان ملل متحد روز دوشنبه به عنوان یک “جنایتکار جنگی” و تقبیح بین المللی انفعال به توقف خشونت است.

“کل جهان شده است قادر به دیدن تشدید خصومت و حملات علیه طرابلس پس از 4 آوریل 2019,” Sarraj گفت: شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو.

اما او اظهار تاسف کرد که با وجود تعداد زیادی از مردم کشته و آواره Haftar اقدامات “تا به امروز ما را دیده اند و نه اقدام توسط جامعه بین المللی است.”

‘غیر انسانی’

در آخرین شیوع مبارزه Haftar راه اندازی توهین آمیز خود را در طرابلس در ماه آوریل گذشته اما پس از پیشرفت سریع نیروهای خود را متوقف در حومه پایتخت.

مبارزه ادعا کرده بیش از 1000 زندگی و آواره برخی از 140,000, با توجه به سازمان ملل متحد در حالی که GNA می گوید اعداد به مراتب بالاتر است.

“ما بارها و بارها خواسته است که کمیسیون تحقیق بود به منظور بررسی نقض اجباری جابه جایی های خودسرانه بازداشت های فراقانونی,” Sarraj گفت.

GNA وزیر امور خارجه محمد طاها Syala ضمن ابراز خاص مورد انتقاد بین المللی انفعال به زور برای پایان دادن به Haftar نفت را محاصره هشدار وخیم انسانی عواقب ناشی از قطع این کشور منبع اصلی درآمد.

جامعه بین المللی گفت: باید از “آموزش باز کردن زمینه های نفت و باز کردن پورت برای تغذیه لیبی مردم است.”

او به خبرنگاران گفت: در ژنو که قدرت های بزرگ عمل کرده بود به سرعت به زور برای پایان دادن به تلاش قبلی توسط Haftar به محاصره لیبی را اما که امروز وجود دارد به نظر می رسید کمتر علاقه ای به افزایش عرضه نفت در بازار جهانی است.

“من می دانم که آنها نمی خواهند قیمت ها در بازار به رها کردن توسط قرار دادن در بازار حدود یک میلیون بشکه گفت:” نشان می دهد که “شاید این است دلیل” بین المللی انفعال.

“اگر از آن است که دلیل این غیر انسانی است,” او گفت:.

این GNA رهبران سخنان خود را به مذاکرات سیاسی خود را به پا زدن کردن بین دو طرف در ژنو در روز شنبه, مارس 26.

فرستاده ویژه سازمان ملل غسان Salame بود که برنامه ریزی شده برای دیدار با Sarraj بعد از آن روز دوشنبه در گفت و سیاسی بحث را پیش بروید با وجود خصومت بر روی زمین است.

اما Syala گفت که GNA در عین حال برای دریافت دعوت نامه برای حضور در و که در آن باقی مانده است دیده می شود که آیا این مذاکرات را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im