لیبی تشکیل دولت وحدت ملی را متهم رقیب Haftar به دنبال کودتای

COUP? This image grab taken from a video published by the War Information Division of military strongman Khalifa Haftar's self-proclaimed Libyan National Army (LNA) on April 28, 2020, shows Haftar giving a speech, saying he had 'a popular mandate' to govern the country, declaring a key 2015 political deal over and vowing to press his assault to seize Tripoli. AFP PHOTO/LNA WAR INFORMATION DIVISION

کودتای? این تصویر گزارش منتشر شده توسط جنگ اطلاعات بخش نظامی قدرتمند خلیفه Haftar خود اعلام کرد ارتش ملی لیبی (LNA) در آوریل 28 سال 2020 نشان می دهد Haftar دادن به یک سخنرانی گفت که او “یک پرطرفدار حکم’ به حکومت این کشور اعلام کرد کلید 2015 معامله سیاسی و تعهد به فشار خود حمله برای تصرف طرابلس. AFP PHOTO/LNA جنگ اطلاعات را بدست آورد

طرابلس لیبی – لیبی-سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت روز شنبه, مارس 28 متهم رقیب نظامی قدرتمند خلیفه Haftar به دنبال به مرحله جدید پس از کودتای او ادعا کرد که یک “قطعنامه” از مردم برای اداره کشور.

“این یک نمایش مسخره و آخرین در یک سری از کودتا d’état,” دولت توافق ملی (GNA) است که در طرابلس گفت: در قبل از سحر بیانیه.

این کشور آفریقای شمالی شده است گریبانگیر توسط هرج و مرج پس از این بیمارستانها در حال تمام شدن و قتل دیرین دیکتاتور Moamer Kadhafi در سال 2011 با رقیب دولت در شرق و غرب و رقابت برای قدرت.

Haftar که کنترل swathes از شرق لیبی و در آوریل سال گذشته حمله برای تصرف طرابلس روز دوشنبه, آوریل 27 گفت: خودخوانده “ارتش” بود “پذیرش اراده مردم و اختیارات آن است.”

این فرمانده نظامی را ندارد, روشن,, اما, اگر یک پارلمان منتخب در سال 2014 و همچنین مستقر در شرق این کشور حمایت خود را حرکت می کند.

Haftar ادعای مشروعیت خود را از آن مجلس بود که مجبور به حرکت در مقر خود پس از خشونت های پاره پاره از هم جدا طرابلس 6 سال پیش.

این GNA گفت Haftar بود “تبدیل پشت خود را به موازات نهادهای سیاسی که مورد حمایت او تعیین شده و او را” سر از ارتش.

واشنگتن خواستار گفت و گو میان دو طرف و یک “انسان دوستانه” آتش بس.

“ایالات متحده تاسف…فرمانده Haftar پیشنهاد که تغییرات به لیبی در ساختار سیاسی را می توان اعمال شده توسط یک جانبه اعلام” بیانیه سفارت خود را در حساب توییتر گفت.

“به عنوان شهروندان همچنان به رنج می برند در طول مقدس (روزه) ماه رمضان و COVID-19 همه گیر را تهدید می کند بیشتر زندگی ما اصرار LNA (Haftar نیروهای) برای پیوستن به دولت توافق ملی در اعلام فوری بشردوستانه توقف جنگ” آن را گفت.

Haftar متهم شده است که با مخالفان خود به دنبال تحمیل جدید دیکتاتوری نظامی در لیبی است.

روز دوشنبه اعلام کرد که “پایان” از 2015 سازمان ملل متحد به واسطه توافق که تولید GNA.

او ساخته شده مشابه اظهارات در سال 2017 و 3 سال قبل نیز در تلویزیون ظاهر شد و می گویند که او به دست گرفتن زمام قدرت در لیبی است.

Haftar را توهین آمیز برای به دست گرفتن طرابلس تاکنون جان صدها نفر و آواره برخی از 200,000 نفر است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de