لیبرال ها شتاب بالا-سرعت باند پهن دسترسی به برنامه در پاسخ به همه گیر

به عنوان بیشتر کانادایی ها خودشان زندگی آنلاین در حالی که در خانه گیر کرده در طول COVID-19 گیر دولت لیبرال شتاب استراتژی خود را برای افزایش باند پهن با سرعت بالا پوشش در مناطق روستایی کشور کانادا.

یک سخنگوی روستایی وزیر توسعه اقتصادی Maryam Monsef گفت: دولت در حال مشاوره با مخابرات و ارائه دهندگان روستایی شهرداری ها و دیگران در مورد چگونه به حرکت می کند تا برنامه ای برای بهبود دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در مناطق روستایی و جوامع از راه دور.

“بحران کنونی تقویت شده این واقعیت است که اینترنت با سرعت بالا دسترسی است که دیگر لوکس گفت:” ماری-اسکله Baril در بیانیه ای به CBC News.

آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه ابتکار — اولین گزارش توسط سیم گزارش — کار می کنند اما Monsef دفتر گفت: “همه گزینه ها در حال حاضر بر روی میز است.”

“در حالی که جدول زمانی در حال کار کردن ما تشخیص فوریت و ما می دانیم که این نیز از حمایت از اقتصاد ما پس از همه گیر” Baril گفت.

در روز پنج شنبه و نوآوری و علم و توسعه اقتصادی وزیر Navdeep Bains گفت: یک کمیته پارلمانی (که از قضا گرفتار شد با اتصال به مشکلات خاص خود را دارد) که Monsef است که انتظار می رود به جلو را راه حل به زودی.

“وقتی که” یک نکته کلیدی از نگرانی برای جاش Tabish, شرکت, مدیر ارتباطات در کانادا ثبت نام اینترنتی قدرت نه برای سود سازمان است که مدیریت می کند .ca دامنه اینترنتی.

“این احساس مانند یک شبه ما کل سیستم آموزش و پرورش, اجتماعی, تقویم و شغل همه آنلاین نقل مکان کرد و ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که روستایی کانادایی دسترسی به همان سرعت و با کیفیت است که همتایان شهری خود را انجام,” او گفت:.

با تعداد بی شماری کانادایی, پیر و جوان, در حال حاضر مرور از خانه در تمام ساعت های همه گیر را stay-at-home اقدامات را آزمایش کرده اند محدودیت پهنای باند و شبکه تلفن ظرفیت.

همه گیر نیز برجسته کانادایی’ نابرابر دسترسی به سرویس با سرعت بالا.

در مناطق روستایی CRTC داده ها نشان می دهد به عنوان چند به عنوان 40.8 درصد از کانادا خانوارهای دارای دسترسی به باند پهن با سرعت بالا.

Tabish گفت: اتصال کل کشور را در هر دو زمان و یک استراتژی اما چیزهایی وجود دارد که دولت می تواند انجام این کار در کوتاه مدت است.

“ما نیاز به شیر به استعداد باور نکردنی و درخشان مردم ما در این کشور که می تواند کمک به رشته تا برج و دریافت که این ارتباطات از دور و گسترده” او گفت:.

“وجود دارد یک میلیون ایده های خوب در خارج وجود دارد.”

فقیر اتصال به اینترنت با قرار دادن بچه ها در یک نقطه ضعف: مدافع

لورا قبیله مدیر اجرایی OpenMedia غیر انتفاعی است که خواستار ملی باند پهن استراتژی برای سال. او گفت: دسترسی نابرابر با سرعت بالا قرار می دهد برخی از خانواده ها و کودکان در یک نقطه ضعف.

“این است که دیگر من فکر می کنم قابل قبول برای مشاهده و اینترنت به عنوان یک لوکس. آن است که دسترسی به مراقبت های بهداشتی. آن است که دسترسی به اطلاعات حیاتی در مورد این بیماری همه گیر. آن است که دسترسی به اعضای خانواده و جامعه است. این دسترسی به توانایی برای کار از خانه به نگه داشتن خانواده خود را قادر به پرداخت صورتحساب” او گفت:.

“ما در حال شنیدن آن زمانی که برخی از دانش آموزان قادر به اتصال و دانش آموزان دیگر نیست که تداوم بخش بین است که قادر به نگه دارید تا, اما آنچه در آن است رفتن به مانند نگاه در مدارس بازگشایی شد? که در آن دانش آموزان خواهد بود و چگونه می خواهیم به سطح است که زمین بازی؟”

قبیله گفت: یکی از اقدامات کلیدی از موفقیت دولت در سیاست پهنای باند خواهد بود که آیا این تضمین می کند که تمام اتصالات ملاقات و یا تجاوز CRTC سرعت به اهداف از 50 مگابیت در ثانیه دانلود و 10 مگابیت در ثانیه ها.

Tabish و قبیله گفت: آنها هر دو امیدوار به وعده داده شده در حال حاضر 1.7 میلیارد دلاری برای پهنای باند جهانی صندوق حرکت با سرعت بیشتری از درب همراه با پول جدید است.

روستایی توسعه اقتصادی وزیر Maryam Monsef دفتر گفت: coronavirus بحران تقویت اهمیت اینترنت با سرعت بالا دسترسی داشته باشید. (کیت Bueckert/CBC)

“آن را به مقدار زیادی از پول هزینه برای اتصال به تمام کانادایی ها به با کیفیت بالا دسترسی به اینترنت پهن باند. برآورد محافظه کار قرار داده و آن را حدود 5 میلیارد دلار برای اتصال کل کشور” گفت: Tabish.

“که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از پول است. اما کانادا دارای سابقه ساخت بزرگ سرمایه گذاری در زیرساخت ها است که در آن زمان به نظر می رسید کاملا مضحک اما واقعا تنظیم این کشور برای موفقیت. البته راه آهن است که در زمان مثال کلاسیک از این. بنابراین ما امیدواریم که وزیر Bains وزیر Monsef و دولت انجام همه چیز آنها می توانید به عنوان بسیاری از کانادایی های آنلاین به عنوان امکان پذیر است.”

جهانی با سرعت بالا دسترسی به اینترنت که وعده داده شده بود در لیبرال ” کمپین پلت فرم پاییز گذشته. آنها متعهد شدند که 95 درصد از کانادا خانه و کسب و کار را با سرعت بالا به اینترنت توسط 2026 و کانادا که هر خانوار خواهد دسترسی به آن تا سال 2030 “بدون توجه به جایی که آنها واقع در کشور است.”

قبیله گفت که او امیدوار است فشارهای بودن اعمال شده توسط pandemic ایجاد انگیزه دولت برای حرکت آن تاریخ تا.

این CRTC اعلام کرد پهنای باند اینترنت پایه خدمات ارتباطات از راه دور در سال 2016 و دستور داد این کشور ارائه دهندگان اینترنت برای شروع کار نسبت به افزایش خدمات اینترنت و سرعت در مناطق روستایی و مناطق جدا شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de