دولت لیبرال ‘نه فکر کردن در مورد افزایش مالیات’ در حال حاضر می گوید Morneau

وزیر دارایی لایحه Morneau می گوید دولت او در حال حاضر فکر کردن در مورد بالا بردن GST یا هر گونه مالیات های دیگر اما این است که کانادا را به صورت پرسش های دشوار در مورد نحوه پرداخت هزینه برای COVID-19 پاسخ همه گیر است که میلیاردها دلار هزینه شده است.

“ما در حال فکر کردن در مورد بالا بردن مالیات” Morneau گفت: CBC را رزماری بارتون در طول یک تاون هال ویژه شب چهارشنبه. “آنچه ما در حال فکر کردن در مورد حفظ اقتصاد ما برای آینده مطمئن شوید که ما می توانیم به یک مکان پر جنب و جوش.”

Morneau گفت: تمرکز بر حصول اطمینان از اقتصاد کانادا به اندازه کافی قوی برای رشد هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد به طوری که کانادایی ها که از دست داده اند شغل خود را در یک بخش ممکن است قادر به انتخاب کنید تا یک کار در یک متفاوت است.

پرسید: اگر دولت او خواهد شد یا قطع خدمات و یا افزایش مالیات برای افزایش درآمدهای دولت در تلاش برای پرداخت همه گیر بدهی Morneau گفت که یک مشکل کانادایی را به صورت یک بار آنها را پشت و روی پای خود بایستند.

“ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز به این چالش ها. ما همچنین می دانیم که افزایش مالیات چیزی است که کانادایی ها می خواهند ما را به انجام,” او گفت:. “

تماشا کنید: Morneau ‘نه فکر کردن در مورد’ افزایش GST با وجود COVID-19 امداد هزینه:

وزیر دارایی لایحه Morneau می گوید دولت فدرال است نه فکر کردن در مورد افزایش مالیات برای پرداخت COVID-19 امداد اقدامات است. او می گوید دولت به جای تمرکز بر روی راه هایی برای راه اندازی اقتصاد به “انتخاب کنید تا جایی که آن را به سمت چپ” در حالی که تصدیق کرد که چالش های پیش رو هستند. 5:46

Morneau نظر می آیند به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو امروز صدا شبیه تن کم اهمیت جلوه دادن نیاز به یک بودجه فدرال در کوتاه مدت گفت: حرکت سریع اثرات COVID-19 همه گیر خواهد ارائه هر گونه پیش بینی های مسئله.

اما اعضای محافظه کار مخالف هستند و خواستار آن است که Morneau یمن از مجلس بودجه افسر (PBO) — که تخمین زده می شود که در این سال کسری بودجه می تواند بیش از 250 میلیارد دلار — به جدول برخی از مرتب کردن بر اساس به روز رسانی به کانادایی ها بهتر حس مالی در این کشور بهداشت و درمان به عنوان هزینه های دولت می رسد سطح دیده نمی شود در دهه.

Morneau راه اندازی شد برای ارائه یک بودجه فدرال در پایان ماه مارس. همه گیر مختل کسانی که برنامه های.

پس از اتاوا نورد صدها میلیاردها دلار در حمایت از کارگران و کارفرمایان — برنامه هایی که تحت فشار قرار دادند 2020-21 کسری به حدود 251 میلیارد.

به سازمان برنامه و بودجه گفت: کسری بودجه, برآورد, برای اولین بار منتشر شده در 30 آوریل, در حال حاضر منسوخ شده و به احتمال زیاد نیاز به تجدید نظر به سمت بالا.

تریلیون دلار بدهی “نمی گنجد’

او گفت: بدهی فدرال شکوه $1 تریلیون دلار تا پایان سال این است که “نمی گنجد”. در شروع سال بدهی های دولت فدرال شد و در حدود 700 میلیارد دلار.

اما ترودو امروز گفت که او هیچ برنامه فوری برای جدول بودجه از آنجا که دولت به سادگی نمی دانم چگونه اقتصاد کرایه خواهد شد در ماه های آینده به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات ادامه به فلج کردن فعالیت های اقتصادی.

او همچنین به نظر می رسید به حکومت tabling نوعی سند است که می تواند به روز رسانی به عنوان وضعیت مالی تثبیت.

ترودو گفت: دولت متمرکز شده است “فوری” نیاز بیش از دراز مدت بودجه.

“یک بودجه است که معمولا چیزی است که پروژه چه اتفاقی برای اقتصاد کانادا برای 12 ماه آینده و در حال حاضر ما با داشتن مقدار زیادی از مشکل ایجاد با قطعیت گفت که چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده 12 هفته” ترودو گفت: امروز در جلسه توجیهی روزانه با خبرنگاران.

“وضعیت در حال تغییر است بسیار به سرعت.”

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت می کرد به خبرنگاران در روز چهارشنبه. 2:39

در میان 2008-09 رکود اقتصادی جهانی قبلی دولت محافظه کار مطرح بودجه در ژانویه 2009 و مالی به دنبال به روز رسانی در ماه سپتامبر به عنوان محافظه کاران در پاسخ به cratering اقتصاد است.

وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه برنامه ریزی برای یک سال مالی به روز رسانی در این سال یک سخنگوی Morneau گفت که این گروه تا به حال هیچ نظر فراتر از آنچه ترودو گفت: در کنفرانس مطبوعاتی خود.

محافظه کار اعضای فشرده Morneau در ویکیانبار امروز درخواست اگر دولت به هر گونه پیش بینی از چه مقدار از آن را هزینه برای تامین مالی رشد بدهی.

Morneau گفت: او را به یک حسابداری کامل از هزینه های دولت را همه گیر اقدامات “زمانی که ما توانایی.”

مالی به روز رسانی در آثار می گوید: سرمایه گذاری

به سازمان برنامه و بودجه گفت: این هزینه به سرویس بدهی کنترل خواهد شد در حال حاضر به دلیل نرخ بهره در پایین ترین سطح خود — اما سنبله در آن میزان بسیار خواهد بود “در مورد.”

در حالی که وزرای کابینه شده اند و تمایلی به می گویند اگر و یا زمانی که مالی آینده به روز رسانی خواهد شد و ارشد بنده گفت: سنا ملی کمیته مالی جمعه که کار در جریان است در چنین یک طرح.

“ما در این روند از ابتدا که مالی به روز رسانی است که البته شامل مشاوره با بخش خصوصی و ما انتظار داریم که قادر به تامین مالی در به روز رسانی در هفته های آینده گفت:” آلیسون McDermott, یک مقام در, اقتصادی و سیاست های مالی شاخه ای از وزارت مالیه.

“من فکر نمی کنم دولت ساخته شده است که هر گونه اطلاعیه در مورد زمان است که در این نقطه است.”

کوین صفحه اول کشور سازمان برنامه و بودجه و رئیس جمهور و مدیر عامل موسسه مالی مطالعات و دموکراسی در دانشگاه اتاوا گفت: Morneau تولید باید مالی به روز رسانی در ماه ژوئن به کانادایی ها احساس اعتماد به نفس است که دولت مالی خود را آباد کنند.

صفحه: گفت: هیچ کس انتظار سنتی 500 صفحه ای بودجه — “ما نه در آن جهان در حال حاضر, ما, که,” او گفت: — اما هنوز هم وجود دارد نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس برنامه ریزی سند است. او گفت: نخست وزیر باید در صورت فشار به انتشار برخی از اعداد به زودی.

‘شفاف’ می گوید: صفحه

“این بسیار سخت به می گویند که ما نمی نیاز به یک استراتژی مالی مناسب در حال حاضر. راه برای ایجاد اعتماد به نفس است که به شفاف گفت:” CBC News. “من فکر نمی کنم آنها می تواند به دور شدن گذشته بسیار اوایل ماه ژوئن بدون مالی در بیانیه ای … هیچ پاسخگویی بدون برنامه. ما نیاز به مراجعه به یک چوب خط حساب کردن.”

او گفت: مردم باید بدانند که اگر دولت در نظر دارد در ادامه برنامه های مانند کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) و یارانه دستمزد و اگر پس برای چه مدت.

“فقط به مردم — این وضعیت این است که چگونه ما در حال رفتن برای پاسخ. ما نیاز به یک استراتژی است. ما باید به مردم بگویید چه انتظار می رود طی چند ماه آینده,” او گفت:.

این اطلاعات نیز مهم می شود دارندگان اوراق قرضه صفحه گفته خواهد شد که اعتبار به پول گرسنه دولت است.

Sahir خان, صفحه معاون سابق سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت احتمالا تمایلی به انتشار تعداد در حال حاضر به دلیل مخالفان می تواند با آگاهی کامل اگر وضعیت مالی به سرعت رو به وخامت است.

اما اگر مقامات بهداشت در حال انتظار برای انتشار مدلسازی برای COVID-19 عفونت و مرگ و میر گفت: فدرال امور مالی مقامات باید همان را انجام دهید با کسری مخارج و بدهی.

به عنوان هزینه همچنان ادامه دارد ، نخست وزیر استفان هارپر ابراز نگرانی شنبه با debtload خیلی از دنیای غرب گرفته شده در هفته های اخیر در پاسخ به این بحران است.

هارپر یک اقتصاددان با آموزش گفت: ترازنامه را تبدیل به یک “نامقدس ظروف سرباز یا مسافر” و برخی از ایالت ها به احتمال زیاد به صورت مستقل بحران بدهی در ماه های آینده.

نخست وزیر استفن هارپر نوشته شده است مقاله ای خواستار ‘ملایم’ ریاضت به کسری بودجه دولت صرف بازگشت به سطح قابل کنترل. (کریس جوان/کانادا مطبوعات)

“اگر آنها موفق به عمل خفیف ریاضت فعالانه وحشیانه نوع خواهد بود رانش در آنها” هارپر گفت: در یک op-ed منتشر شده در ایالات متحده آمریکا بر اساس وال استریت ژورنال.

هارپر گفت: “چپ” در حال تلاش برای سرمایه گذاری در این بحران به طور دائم گسترش اندازه دولت با فشار دادن ایده های مانند یک “تضمین حداقل درآمد.”

“یک عصر جدید از دولت بزرگ در اقتصاد است بعید نامطلوب و دور از اجتناب ناپذیر” هارپر گفت.

“هنگامی که تمرکز شیفت از این بیماری همه گیر به اقتصاد آن نیاز به تغییر از یک خیلی بیشتر اقدام دولت به مقدار زیادی کمتر است.”

‘ابدا کد قرمز’

اما صفحه که منصوب شده توسط هارپر گفت: در حال حاضر نیست آن زمان به بحث در مورد ریاضت.

او گفت که کانادا هنوز در قوی مالی و موقعیت در مقایسه با دیگر کشورهای صنعتی با حدود نیمی از میانگین بدهی به تولید ناخالص داخلی نسبت به دیگر اقتصادهای پیشرفته.

“ما هیچ جا در نزدیکی کد قرمز” صفحه وقتی از او پرسیدند اگر تسمه سفت مورد نیاز است در حال حاضر.

“اگر شما زنگ زد کسی از واشنگتن و به آنها گفت که کانادا در حال برخورد $1 تریلیون آنها می گویند: “پسر ما آرزو داشتیم شماره خود'” صفحه گفت: با استناد به این کشور پیش بینی شده debtload.

صفحه گفت که به جای ریاضت اقتصادی دولت باید شروع به صحبت کردن در مورد یک بسته محرک — اقدامات فراتر از پرداخت های مستقیم به کانادایی ها. “ما باید به مراقبت از شهروندان ما و یا دیگری که ما می خواهم در یک رکود بزرگ-mode.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de