لیبرال صندلی عوام کمیته مالی می گوید دولت فدرال نبوده است به اندازه کافی روشن با کانادایی ها در مورد تحریم های آنها می تواند به صورت نادرست دریافت COVID-19 پاسخ اضطراری بهره مند شوند — و اتاوا باید بیشتر به طور فعال دلسرد ساختگی متقاضیان است.

CBC News مستند به موارد کانادایی ها به ویژه زندانیان ادعا $2,000 ماهانه بهره مند شوند زمانی که آنها واجد شرایط نیست.

ملی پست منتشر شده داخلی یادداشت که دستور خدمتگزاران به روند ادعا می کند حتی اگر آنها مشکوک متقاضی نیست واجد شرایط.

زمانی که فشار در مورد تقلب شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت مشتاق به دریافت پشتیبانی پول به کانادا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و آن را حاضر به قبول برخی از ناشایستگی.

“اگر آن را به معنای حتی پذیرش که 1 یا 2 درصد ممکن است جعلی ادعا می کند که این انتخاب است که ما با کمال میل ساخته شده است. ما نیاز به کمک به کانادایی ها بلافاصله و این چیزی است که ما انجام دادیم” ترودو به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

دولت تا کنون حاضر به می گویند که چگونه بسیاری از چک باید آگاهانه فرستاده شده به افرادی که فاقد شرایط لازم هستند. اشتغال وزیر کارلا Qualtrough گفت: CBC در قدرت و سیاست, جمعه که کمتر از 200,000 ادعا شده قرمز-پرچم تا کنون. دولت به پردازش بیش از 7.8 میلیون پرداخت به این نقطه است.

P. E. I. لیبرال MP Wayne, عید پاک, کمیته امور مالی و صندلی و گفت: این پول باید چیتی را از کسانی که فاقد شرایط لازم به منظور حفاظت از یکپارچگی سیستم است.

“دولت به آن را روشن است که ما در حال رفتن به قبول آنچه که تقلب آشکار و که پول را برده بود پشت در. من فکر می کنم کسی باید روشن” عید پاک گفت: وزیر دارایی لایحه Morneau بود که شاهد قبل از این کمیته پنج شنبه.

“پاسخ به صداقت نبوده است روشن از وزیر یا نخست وزیر در آن موضوع” عید پاک اضافه شده است.

او اذعان اشتباهات اجتناب ناپذیر در یک سیستم این اندازه — برخی از ترکیبات خود را به طور خودکار ثبت نام در CERB در خطا و گفت: — اما دولت باید تضعیف “تقلب آشکار.”

Morneau رو تکرار سوالات در کمیته Pierre Poilievre محافظه کار سرمایه گذاری منتقد در مورد این متقاضیان. Morneau دوباره گفت: که دولت تمرکز اصلی شده است در گرفتن پول نقد به کسانی که به آن نیاز دارید.

اما پس از عید پاک اظهارات Morneau وعده داده شده عمل پایین خط به جبران بودجه گفت: سود تنها در نظر گرفته شده برای برخی زیر مجموعه از جمعیت کانادا — کسانی که از دست داده اند بیشتر از درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

“من می خواهم مردم را تشویق باید منصفانه و صادقانه را در گواهی به دلیل انشعابات بودن [صادق خواهد بود] یک مشکل برای آنها را پس از آن” Morneau گفت: با استناد به شرایط متقاضیان باید موافقت خود را قبل از ارسال یک CERB نرم افزار.

وزیر دارایی لایحه Morneau پاسخ به یک تماس توسط عوام کمیته مالی صندلی Wayne عید پاک که تقلب نمی تواند تحمل توسط اتاوا در COVID امداد 2:08

“این واقعیت است که وجود دارد برخی از افرادی که مرتکب تقلب یا وجود دارد که حوادث یک مشکل است و ما در حال رفتن به مجبور به آمدن به این مشکلات است. برای افرادی که جعلی هستند — این قابل قبول نیست.”

صخره Groen ارشد بنده در خدمت کانادا به نفع خدمات تحویل شعبه گفت: این کمیته امروز که یک دپارتمان یادداشت صادر شده را به کارمندان آموزش آنها را به فرایند پرداخت و حتی در مواردی که آنها گمان می کنند ،

اما Groen وجود دارد گفت: اقدامات موجود برای جبران پول در آینده برای افرادی که آشنایی با برنامه مورد نیاز است.

برای واجد شرایط برای CERB متقاضی باید ساکن کانادا بیش از 15 سال سن شده است که مجبور به توقف کار به دلیل بیماری همه گیر. متقاضی نیز به دست آورده اند باید حداقل $5,000 بیش از 12 ماه گذشته و باید انتظار می رود به کمتر از $1000 در ماه در حالی که جمع آوری بهره مند شوند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de