[نامه از مادر] خدا را شکر برای ما لحظات شاد

Marideth می نویسد به دیلن در مورد زمان آنها صرف با هم در حالی که در مستند

منتشر شده 1:28 PM, مارس 10 سال 2020

به روز شده در 1:28 PM, مارس 10 سال 2020

روز مادر و مسلما یک تولید “تعطیلات.” آنچه نیست تولید این این است که محبت ما احساس می کنیم نسبت به مادران ما – که آیا آنها بوده است ما مادران پس از تولد و بعد از آن در زندگی و در کار و یا در هر زمان. روز مادر است یک فرصت مناسب به cheesier از حد معمول و مطمئن شوید که مادران در زندگی ما می دانیم که آنها را دوست داشت, آنها قدردانی و بدون توجه به آنچه که ما می گویند ما باید آنها را در زندگی ما است.

اما امسال روز مادر می آید در یک بازی فوق العاده زمان تلاش – یک بیماری همه گیر وادار بسیاری از جهان به دنبال پناهگاه در خانه های خود به عنوان کارگران ضروری مبارزه برای مهار مرگبار رمان coronavirus. بنابراین برای روز مادر, ما خواسته مادران از اقشار مختلف جامعه به نوشتن نامه ای به کودکان خود را به عنوان جهان بریوز این بیماری همه گیر.

چند هفته پیش Rappler زد داستان کوتاه از دانش آموزان از AHA! مرکز آموزش در مورد چگونه آنها شده است دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. در این زمان ما از ویژگی های زحمتکش مادران ایم که با کمک بچه های خود را یاد بگیرند با وجود این مدارس در حال تعطیل. Marideth Tabucalde است مادر به دیلن یک دانش آموز در AHA! مرکز آموزش مجازی.

برای من فقط یک و نوزاد

در این بیماری همه گیر در حال حاضر بسیاری از احساسات مختلف است که ما در ادامه به تجربه روزمره است. ما خوشحال هستند چرا که ما زمان را با هم به اشتراک گذاری لحظات شاد. ما در حال آموزش به شما چگونه به سازنده و مسئول کافی در کوچک خود را راه.

پاپا و ماما در حال حاضر زمان آن را به شما به دلیل مستند. مامان همیشه آشپز و bakes, مواد غذایی خوب برای شما در حالی که پاپا در حال حاضر زمان را به بازی با شما.

من می دانم که شما را از دست ندهید خدمت در کلیسا و همچنین دوستان خود را وجود دارد, در, زمان, شما می توانید با آنها را دوباره پس از این بحران است.

ما همچنین ترس و نگرانی اما ما به آنها واگذار به خدا است و ما ممکن است همیشه امن و سالم است.

عشق

Mama

– Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de