#LetsFeedThePoor ابتکار برای کمک به کارگران مهاجر بی خانمان در طول ویروس مستند

دهلی نو: با هزاران فقیر و کارگران مهاجر بی خانمان و دیگران گرفتن تاثیر با توجه به این مستند در سراسر کشور برای مبارزه با COVID-19 BJP است آغاز تلاش برای پیوند جامعه آشپزخانه در سراسر کشور است که می تواند در خدمت حداقل 1000 نفر در هر روز در طول مستند. حزب حاکم نیز با استقبال از COVID-19 امداد بسته های اعلام شده توسط دولت نارندرا تصریح می کند که دولت در حال حل و فصل است که “هیچ کس نمی خواهد به سمت چپ گرسنه است.”

دولت مرکزی و دولت باید در محل قرار داده و اقدامات لازم برای ترویج و اجتماعی فاصله بود و اعتراض مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.
نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده بود به درخواست مردم به اتخاذ حداقل نه فقیر و خانواده های نیازمند برای 21 روز کامل مستند که به اجرا در آمد از چهارشنبه.

بی جی پی نیز گفت: دولت خود واحد است که حزب کارگران خواهد شد خوراک بیش از پنج کرور مردم فقیر در سراسر کشور در طول مستند دوره است. حداقل یک کرور حزب کارگران مشغول در تغذیه حداقل پنج کرور مردم و هماهنگ با حزب MLAs نمایندگان مجلس و دفتر beaers مربوطه خود را دولت واحد.

BJP جمهور JP Nadda خواهد بود شخصا نظارت بر هر دو تلاش های آغاز شده توسط حزب. این حزب نیز درگیر رسانه های اجتماعی در تلاش خود را با راه اندازی یک کمپین #LetsFeedThePoor برای تعامل بیشتر و بیشتر مردم و سازمان در این تلاش است.

برای ارتباط جامعه آشپزخانه, حزب شناور است یک فرم آنلاین به دنبال اطلاعات از افراد و یا سازمان های در حال اجرا در جامعه آشپزخانه.

همچنین اتحادیه وزرای شده اند مسئول متحده به مانیتور که با مشکل مواجه هستند توسط شهروندان در طول مستند است و هیچ کمبود کالاهای اساسی و همچنین اقدامات مختلف برای سهولت شهروندان در حال اجرا است. از یک جهت در این زمینه صادر شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی.

تحسین امداد بسته های اعلام شده توسط دولت آقای Nadda گفت: “به نمایندگی از هر BJP کارگر من با تشکر از نخست وزیر این کمک به فقیر و کشاورزان و زنان و نود و شهروندان ارشد و سازماندهی بخش برای چنین تصمیم گیری های مهم و این امداد رسانی بسته.”

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah گفت: تصمیم گرفته شده توسط دولت کمک خواهد کرد که هر بخش از فقیر و کشاورزان و کارگران و سالمندان و زنان و Divyangs و نشان دهنده “حساسیت دولت است.”

BJP ملی, دبیر Bhupender Yadav گفت: دولت تحت آقای مودی را رهبری می ایستد و محکم با فقرا و بخش دیگری از مردم و متعهد به کشور و گرفتن بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im