لسوتو دادگاه برای تصمیم گیری که آیا PM می توانید در صورت اتهام قتل

ماسرو لسوتو (AP) — لسوتو نخست وزیر به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه اما پرونده قتل علیه او موفق به ادامه و به بازپرس ارجاع این موضوع به دادگاه قانون اساسی برای تصمیم گیری که آیا نشسته نخست وزیر شارژ می شود و با هر گونه جرم و جنایت است.

نخست وزیر توماس Thabane تیم حقوقی استدلال در برابر او در حال شارژ است.

80 ساله رهبر است, متهم به قتل در سال 2017, قتل همسر خود جدا, Lipolelo. او در حال حاضر همسر Maesaiah در حال حاضر متهم شده است پس از به طور خلاصه در حال فرار به کشورهای همسایه آفریقای جنوبی. هفته گذشته نخست وزیر خود را به سمت چپ برای آفریقای جنوبی برای چه وکیل خود به نام دلایل پزشکی, از دست رفته یک دادگاه ظاهر.

دوشنبه بود Thabane اولین حضور عمومی پس از آن و آن را به عنوان یک شگفتی بسیاری در جنوب آفریقا پادشاهی.

تیم حقوقی خود را استدلال می کرد که دفاع تیم نرم افزار برای ارجاع به دادگاه قانون اساسی شد و زودرس به دلیل Thabane هنوز متهم شده است. دفاع گفت: نخست وزیر را صرف ظاهر در دادگاه کافی بود یک دلیل.

“من باید اعتراف از ابتدا که این در واقع یک رمان در مورد کشور ما که عزم ما مشتاقانه در انتظار” دادرس Phetise Motanyane گفت.

تبلیغات

این بود فوری روشن زمانی که دادگاه قانون اساسی خواهد شنیدن این موضوع.

اگر دادگاه تصمیم می گیرد که یک نخست وزیر را نمی توان به اتهام دادستان باید صبر کنید حداقل تا جولای 31, تاریخ زمانی که Thabane گفت و بازنشسته خواهد شد. او تحت فشار بوده است و از حزب حاکم است.

Thabane فعلی است که به قید وثیقه. زن و شوهر نشسته با هم جمعه در گالری در استدلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im