لبنان و بانک مرکزی رسمی متهم در ارز پروب

ECONOMIC CRISIS. Barbed wire is placed in front of the central bank headquarters in Beirut, Lebanon, to keep protesters away from the building, on December 30, 2019. File photo by Anwar Amro/AFP

بحران اقتصادی است. سیم خاردار قرار داده شده در مقابل بانک مرکزی ستاد در بیروت لبنان به نگه داشتن معترضان به دور از ساختمان در تاریخ 30 دسامبر 2019. فایل عکس توسط انور Amro/AFP

بیروت لبنان – لبنان و دادستان در دوشنبه, مه 18, شارژ, بالا, بانک مرکزی, رسمی با دستکاری نرخ ارز یک منبع قضایی گفت که این کشور در مبارزه با ارزهای اصلی بحران است.

مدیر عملیات پولی در بانک مرکزی اسرائیل Hamdane دستگیر شد روز شنبه, مارس 14 به عنوان بخشی از یک بحران ارز کاوشگر که دیده است ده ها تن از تعویض پول بازداشت شده در هفته های اخیر.

از لبنان تا به حال شده ثابت به دلار در 1,507 از سال 1997 اما این کشور را بدترین بحران اقتصادی در دهه دیده است ارزش خود را به شیرجه رفتن بیش از نیمی از در بازار سیاه است.

بانک مرکزی به دنبال جلوگیری از سقوط سفارش دفاتر مبادله به درپوش رای در از 3200 به دلار ، پوند همچنان به جست و خیز کردن.

مالی دادستان علی ابراهیم “متهم Hamdane با دستکاری پول ملی و نقض پوند ثبات به طور مستقیم از طریق خرید دلار از تعویض پول” یک منبع قضایی گفت: Agence France-Presse.

دادستان به ارجاع پرونده او به تحقیقی قاضی این منبع گفت.

این “اولین اتهامات عنوان شده علیه بانک مرکزی, رسمی” آن را گفت.

در جمعه, مه 15 بانک مرکزی با صدور بیانیه ای انکار آن “هر گونه دستکاری در پول در حال تغییر بازار است.”

لبنان در میان آن بدترین بحران اقتصادی از زمان 1975-1990 جنگ داخلی.

به عنوان بخشی از یک شديد بحران نقدینگی بانک ها را پس از آخرین پاییز تحمیل فلج کنترل سرمایه محدود کردن و سپس توقف دلار برداشت و توقف نقل و انتقالات خارج از کشور.

نیروهای امنیتی بازداشت حدود 50 تعویض پول متهم از فروش دلار در بیش از حد بالا نرخ در روزهای اخیر هر چند برخی از آنها منتشر شده است.

سر از پول تعویض سندیکا نیز دستگیر شده است.

در اواخر مارس لبنان, دولت تصویب طرح نجات با هدف redressing کشور فاسد اقتصاد است.

عمیقا مدیون مدیترانه ای کشور در هفته گذشته آغاز مذاکرات با صندوق بین المللی پول نسبت به اخذ میلیاردها دلار کمک های مالی. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de