وکیل آسانژ می گوید پدر 2 بچه ها با او در حالی که در سفارت اکوادور

INSIDE. In this file photo taken on May 19, 2017, Wikileaks founder Julian Assange speaks from a balcony at the Embassy of Ecuador in London. Photo by Adrian Dennis/AFP

در داخل. در این فایل عکس گرفته شده در مارس 19 سال 2017 بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ صحبت می کند و از بالکن سفارت اکوادور در لندن است. Photo by Adrian Dennis/AFP

LONDON, United Kingdom – بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ پدر دو فرزند با یکی از وکلای او در حالی که پر از سوراخ در سفارت اکوادور در لندن برای خیلی از دهه گذشته با توجه به گزارش روز شنبه, مارس 12 تایید توسط مادر.

این زن 48 ساله استرالیایی است که پدر و دو پسر دو و یک با وکیل استلا موریس به او مشغول است او تایید کرد پس از یک پست در روز یکشنبه گزارش.

آسانژ در حال حاضر در لندن برگزار شد را با امنیت بالا Belmarsh زندان به عنوان او مبارزه می کند یک درخواست استرداد توسط ایالات متحده برای محاکمه وجود دارد در جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه.

موریس دقیق آیات مدت کوتاهی پس از این گزارش آمده در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی توسط ویکی لیکس chronicling او پنج سال رابطه با جولیان آسانژ و ورود دو فرزند خود را.

“ما در عشق سقوط کرد,” او گفت: در حدود 12 دقیقه ای فیلم, ترسیم, چگونه روابط عاشقانه شروع شد و در سال 2015 – 3 سال به 7 سال اقامت در سفارت اکوادور در لندن مرکزی.

“این است که فرد… من می دانم که بسیاری در این جهان او را فوق العاده” آفریقای جنوبی متولد وکیل گفت.

موریس گفت: او می خواست به صحبت می کنند در حال حاضر ترس آسانژ “زندگی ممکن است در آینده به یک پایان” با توجه به ادامه بازداشت و گسترش coronavirus.

جنیفر رابینسون یکی از آسانژ وکلا در بریتانیا که به معرفی این جفت ارز به هر یک از دیگر در سال 2011 با توجه به موریس همچنین تایید کرد به Agene France-Presse آنها یک خانواده است.

او گفت: در بیانیه ای که توسط موریس ترسیم وضعیت شده بود به عنوان شواهدی وجود دارد یک شکست خورده دادگاه پیشنهاد ماه گذشته به آسانژ یو بی اس در بازار برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس.

“با وجود بیانیه ای در مورد خانواده خود و شواهد پزشکی در مورد خطر به آسانژ سلامت قاضی حاضر به قید وثیقه و حاضر به کمک مالی به او و فرزندان گمنامی” رابینسون گفت.

دولت بریتانیا قصد دارد اجازه می دهد برخی از زندانیان به طور موقت آزاد میان ترس COVID-19 می تواند رفت و برگشت از طریق زندان اما یک قاضی با رد این درخواست در 25 مارس اعلام کرد که “هیچ زمینه” برای آزادی او.

‘عمدی تصمیم’

آسانژ اتهامات عنوان شده علیه تحت جاسوسی ایالات متحده عمل می کنند برای سال 2010 انتشار از یک گنجینه ای از فایل های مخفی جزئیات جنبه های نظامی آمریکا و مبارزات انتخاباتی در افغانستان و عراق است.

حکم علیه آسانژ می تواند او را ببیند آمریکا برای 175 سال است.

او پناه میبرند تا خود را در Ecuadoran سفارت در سال 2012 پس از پرش وثیقه برای جلوگیری از جدا کردن مراحل قانونی در سوئد بود اما در نهایت کشیده سال گذشته است.

او بنا به گزارش تصور فرزند اول با موریس در سال 2016 با توجه به پست در روز یکشنبه.

موریس گفت: زن و شوهر شروع یک رابطه سال گذشته در حالی که او از دیدن او به کار خود موارد قانونی.

آسانژ به تماشای تولد کودکان در لندن و بیمارستان از طریق ویدئو زندگی می کنند-لینک و ملاقات مهتر پسر به نام گابریل پس از او قاچاق به سفارت این روزنامه است.

آن منتشر شده در این گزارش در کنار, عکس از آسانژ با کودکان نو پا.

هر دو پسر هستند گفت: به شهروندان بریتانیا و گزارش بازدید خود را با پدر در زندان و همچنین سفارت قبلا.

“تشکیل یک خانواده عمدی بود تصمیم به نوعی شکستن این دیوار در اطراف او و تصور یک زندگی فراتر از آن” موریس گفت.

“در حالی که برای بسیاری از مردم به نظر می رسد منحصر به شروع یک خانواده در این زمینه برای ما آن را عاقل چیزی که به انجام است.

“این دلایل من و هنگامی که جولیان می بیند که کودکان آن را به او می دهد بسیاری از صلح و پرورش و پشتیبانی است.”

آسانژ کامل استرداد شنوایی است که با توجه به رزومه برای 3 هفته در اواسط ماه مه هنگامی که شاهدان نامیده خواهد شد و متقابل مورد بررسی قرار گرفت و با نهایی حاکم انتظار می رود در ماه اوت در آخرین.

اما اقدامات می تواند به تاخیر افتاد که جلسات دادگاه شده اند تحت تاثیر شیوع کروناویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im