قانونگذاران اصرار تهمت مدیریت برای کاهش زندان فدرال جمعیت بیش از CCP ویروس

اعضای کنگره خواسته اند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش زندان فدرال جمعیت به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش حزب کمونیست چین virus (CCP ویروس) معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. این می آید به عنوان چند متحده را آغاز کرده اند که آزاد کردن زندانیان خود را از زندان و زندان جمعیت.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.) در نامه ای (pdf) خطاب به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه با اصرار او را به تعدادی از مراحل به منظور کاهش زندان فدرال جمعیت مانند رفت و آمد و جملات سالمندان از زندانیان که مطرح نیست یک زمان و قابل توجهی خطر ایمنی رفت و آمد احکام پزشکی افراد آسیب پذیر و ایجاد روش های برای آزادی افرادی که در انتظار محاکمه در زندان و یا زندان.

“جلوگیری از گسترش سریع COVID-19 کشور را از اولویت ها و حصول اطمینان از ایمنی و رفاه مردم در زندانها و زندان و بازداشتگاه است که بخش مهمی از این تلاش” در این نامه به عنوان خوانده شده. “به عنوان رئیس جمهور که وظیفه و مسئولیت می افتد و حتی بیشتر مستقیما درون خود را اجراء.”

“[W]e مصرانه از شما را به اتخاذ و انتشار decarceral دستورالعمل و استفاده از بخشش خود قدرت به کاهش جمعیت از مردم در زندان فدرال که آزادی به شمار بدون خطر برای ایمنی عمومی” نمایندگان مجلس نوشت و اضافه کرد که رهبران دولت باید به دنبال کت و شلوار برای کاهش گسترش CCP ویروس. بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

به طور مشابه بهداشت ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) به نام “کم خطر” زندانی بود آزاد شده از زندان فدرال بازداشت در نامه ای به مدیر اداره فدرال زندانها (BOP) مایکل کروجل (pdf).

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کاهش زندان فدرال جمعیت به عنوان یک اندازه گیری برای محافظت از کسانی که زندانی و زندان کارکنان از CCP ویروس.

این سازمان با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و ملوان روز چهارشنبه در تماس با دولت فدرال برای آزادی زندانیان که 65 ساله و مسن تر و یا یک بیماری مزمن به دلیل آنها خواهد بود به خصوص مستعد ابتلا به این ویروس در حالی که با استناد به نگرانی های زندان ازدحام و توصیه های عمومی بهداشت حرفه ای.

“بهداشت عمومی نگرانی های ارائه شده توسط coronavirus در فضاهای محدود ایجاد یک نیاز فوری برای اطمینان از سلامت افراد زندانی به خصوص کسانی که افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن” نامه به عنوان خوانده شده.

در حال حاضر وجود دارد 175,483 زندانیان برگزار شد در فدرال زندانها یا اجرا شده توسط BOP و یا شرکت های خصوصی با توجه به آژانس. بیش از 10 ، 000 از این جمعیت را سالمندان 60 و بیش از.

در این نامه همچنین خواستار وزارت دادگستری (DOJ) به طور مستقیم خدمات مارشال ایالات متحده به آزادی زندانیان در بازداشت خود را که ممکن است آسیب پذیر به CCP ویروس.

به DOJ بلافاصله پاسخ به Epoch Times’ درخواست برای اظهار نظر در ACLU نامه. BOP کاهش یافته است به نظر در این نامه است.

حداقل چهار متحده را آغاز کرده اند که آزاد کردن زندانیان خود را از زندان در تلاش برای کاهش خطر گسترش ویروس گزارش زیر که عفونت را آغاز کرده اند به نظر می رسد.

لس آنجلس کلانتر منتشر کرده است حدود 600 زندانیان پس از Feb. 28 بسیاری از آنها تا به حال کمتر از 30 روز باقی مانده در حکم خود به منظور حفاظت از زندان جمعیت از پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس کلانتر الکس بیانوبا گفت: NBC در روز دوشنبه. به طور مشابه, Cuyahoga County در اوهایو نیز منتشر شد صدها نفر از زندانیان بیش از coronavirus نگرانی.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio گفت: شهرستان خواهد بود با انتشار زندانیان که “ممکن است به خصوص در معرض خطر از نظر ابتلا به ویروس است.” او در مصاحبه با WCBS رادیو در روز چهارشنبه است که آنها را شناسایی زندانیان که نیاز منتشر شود به دلیل شرایط بهداشتی از قبل موجود شرایط, و یا اگر اتهامات جزئی بودند.

تصمیم خود را می آید پس از یک زندانی و یک اصلاحات افسر آزمایش مثبت برای این ویروس در شهر بدنام Rikers Island زندان است. د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که هشت زندانی دیگر نشان داده اند که علائم و منتقل شده اند به انزوا در بیماری مسری واحد.

در ضمن, Hillsborough County Sheriff چاد Chronister در فلوریدا اعلام کرد روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری که “سطح پایین و غیر خشونت آمیز مجرم” منتشر خواهد شد از زندان برای جلوگیری از گسترش این ویروس در شهرستان برگزار شود. او گفت: در مجموع 164 زندانی تایید شده اند برای انتشار است.

“خود را به عنوان کلانتر هیچ چیز وجود دارد من را بیشتر جدی از امنیت عمومی و حفاظت از جامعه ما” گفت: Chronister. “در زمان بحران مانند بحران بهداشت و درمان مواجه هستیم سازمان در سراسر کشور در حال پیدا کردن راه های تعادل عمومی ایمنی و سلامت کارکنان خود و همسایگان. ما هیچ تفاوتی ندارد.”

نگرانی ها در مورد گسترش در بازداشت

کریس Beyrer استاد اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: بار عصر که خطرات ناشی از مردم ابتلا به بیماری های تنفسی مانند COVID-19 بالاتر در زندان در زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز.

“این بسیار شلوغ اغلب امکانات تمیز. اجتماعی فاصله و اقامت شش پا و یا دو متر دور از مردم است که اغلب غیر ممکن است,” او گفت:. “[در] بسیاری از زندانها و زندان و بازداشتگاه تخت دو پا از هم جدا. هیچ جسمی راهی است که مردم می توانند اقامت شش فوت از هم جدا از یکدیگر است.”

عدم دسترسی به ضروری محصولات بهداشتی از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و صابون نیز یک نگرانی به عنوان آن را نیز افزایش می دهد زندانيان خطر ابتلا به بیماری Beyrer گفت. در زندان دست عفونی هستند ممنوع به منظور جلوگیری از زندانیان از نوشیدن این محصول با توجه به آن الکل. در همین حال زندانیان را محدود کرده اند دسترسی به صابون زیرا بسیاری از زندانها تقاضای شرکت پرداخت برای چنین مواردی. زندانیان اغلب تکیه بر اعضای خانواده را به آنها صابون و دستمال توالت و شخصی دیگر محصولات بهداشتی است.

“اما شما می دانید به دلیل COVID-19 بسیاری از زندان ها و زندان ها اجازه می دهد نه خانواده بازدیدکننده داشته است. بنابراین همه متوقف می شود که برای مردم,” او اضافه شده است.

دلایل دیگر برای بیشتر خطرات ناشی از ابتلا به این بیماری عبارتند از شيوع همسر زندانی یا زندانیان با شرایط بهداشتی مزمن گسترده حضور سلامت روان در میان ایالات متحده آمریکا جمعیت زندانیان نسبت به جمعیت و افزایش استرس و اضطراب در زندانها می تواند خود را تضعیف سیستم ایمنی بدن Beyrer گفت.

در ضمن وجود دارد که آیا زندان ها و زندان های آماده برای مقابله با شیوع CCP ویروس داخل سیستم. Beyrer گفت که او معتقد است این سیستم آماده شده و گفت که زندان’ درمانگاه است که اغلب نه برای انجام مراقبت های ویژه و تهویه مورد نیاز برای مقابله با عوارض جدی از COVID-19 مانند سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS).

“نسبت قابل توجهی از مردم را [ARDS]. آن را تا حدود 30 درصد مرگ و میر [رای]—بسیار کشنده عارضه است. و شما می دانید اگر کسی نیاز تهویه آنها به طور معمول خواهد بود ارسال به یک غیر نظامی بیمارستان دوباره با دو نگهبان به طور معمول,” او گفت:. “بنابراین تصور کنید که چگونه به سرعت شیوع خواهد کراوات کارکنان زندان است. منظورم اینه که خواهد بود بسیار دشوار است چیزی که قادر به سعی و ارائه شده است.”

BOP آنان را به ساخت برنامه به آدرس CCP ویروس از ماه ژانویه و مشورت بسیاری از روزنامهنگاران و کارشناسان. آژانس منتشر شد تعدادی از اقدامات برای کاهش انتقال ویروس در فدرال زندانها در مارس 13. برخی از اقدامات شامل تعلیق اجتماعی بازدید برای 30 روز تعلیق حقوقی بازديد 30 روز اما در مورد اسکان داده خواهد شد و تعلیق اهل بیت تسهیلات نقل و انتقالات نیز برای 30 روز.

“به عنوان بخشی از این بیماری همه گیر آنفلوآنزا طرح احتمالی, همه تمیز کردن و بهداشت و تجهیزات پزشکی شده اند inventoried در هر یک از آن 122 BOP امکانات و مقدار کافی از عرضه است و در دست و آماده برای توزیع شود و یا نقل مکان کرد و برای هر مرکز به عنوان تلقی لازم” BOP سخنگو گفت: عصر فردا در ایمیل. “اداره زندانها آماده است برای مقابله با هر گونه عرضه نگرانی ها در صورت لزوم.”

در روز چهارشنبه سی ان ان گزارش داد که دو زندان فدرال کارکنان آزمایش مثبت برای CCP ویروس—اولین مورد در زندان فدرال سیستم. یکی از کارکنان این نسخهها کار در یک رسانه-زندان امنیتی در برلین, New Hampshire در حالی که دیگر با این نسخهها کار در حوزه اداری مرکز در گرند پریری تگزاس با توجه به خروجی.

با توجه به BOP سایت از جمعه در گرند پریری تگزاس, کارمند تحت presumptive, تست, در حالی که برلین, New Hampshire, کارمند داده شد “presumptive تشخیص بر اساس علائم شبه آنفولانزا.” هیچ زندانی تشخیص داده شده اند با COVID-19 تا کنون.

BOP پاسخ نمی دهند به Epoch Times’ نمایش داده شد در مورد این دو مورد اما گفت آنها روشن شد که چگونه آنها گزارش خود را بر اساس اعداد در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی.

Beyrer پیشنهاد تعدادی از راه های به حداقل رساندن خطرات ناشی از گسترش از جمله کاهش جمعیت از مردم در زندان در زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت در نظر آزادی های اولیه برای افراد مسن و ناتوان زندانیان که تهدیدات امنیتی متوقف co-برای پرداخت و صابون افزایش تمیز کردن وسایل در تادیبی امکانات و مراکز بازداشت و اولویت بندی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان زندان که ممکن است معرفی COVID-19 زندانها از جامعه است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 14,600 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده و 210 کشته و جمعه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de